Dějiny

Řidičský průkaz byl odebrán a stále řídil ve vazbě

souhrn

Zprávy lidové dopravní sítě Ráno 13. června vyšetřovala policie letky č. 2, brigády dopravní policie ve městě Dongtai, a řešila závažné dopravní přestupky, které po dobu odnětí řidičského průkazu stále řídily silnici. V 9 hodin ráno téhož dne policie z letky č. 2 brigády dopravní policie Dongtai hlídkovala na silnici poblíž nemocnice pro porodnictví a zdraví dětí v Dongtai a zjistila, že auto Su JYE79 * řídilo neobvykle.Tak bude

Řidičský průkaz byl odebrán a stále řídil ve vazbě

Řidičský průkaz byl odebrán a stále řídil ve vazbě-0

  Zprávy lidové dopravní sítě Ráno 13.

Řidičský průkaz byl odebrán a stále řídil ve vazbě-1

   června vyšetřovala policie letky č. 2, brigády dopravní policie ve městě Dongtai, a řešila závažné dopravní přestupky, které po dobu odnětí řidičského průkazu stále řídily silnici. V 9 hodin ráno téhož dne policie z letky č. 2 brigády dopravní policie Dongtai hlídkovala na silnici poblíž nemocnice pro porodnictví a zdraví dětí v Dongtai a zjistila, že auto Su JYE79 * řídilo neobvykle.

Řidičský průkaz byl odebrán a stále řídil ve vazbě-2

  Poté byl zastaven k prohlídce.

Řidičský průkaz byl odebrán a stále řídil ve vazbě-3

   Po vyšetřování byl řidiči automobilu Yuan Mou odebrán řidičský průkaz kvůli závažnému dopravnímu porušení. Yuan dokonce řídil po silnici bez licence, což vážně porušovalo příslušná ustanovení zákona o bezpečnosti silničního provozu v Čínské lidové republice.

Řidičský průkaz byl odebrán a stále řídil ve vazbě-4

   Městská policie Dongtai zákonně zadržovala Yuan na 10 dní za řízení nekomerčního vozidla na silnici v době, kdy byl odebrán řidičský průkaz.

Řidičský průkaz byl odebrán a stále řídil ve vazbě-5

  Byla také uložena pokuta 1 000 juanů.

Řidičský průkaz byl odebrán a stále řídil ve vazbě-6

(Zhou Dong Chen Yongmei) Redaktor: (Odpovědnost: LJ).