Soutěž

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem

souhrn

Tianshan Net News (reportér korespondent Zhu Huibahedati) 8. června reportér viděl na zahradě domu Wubulaiinbai Kajibai ve čtvrté divizi sedmdesátého osmého pluku několik mladých a silných. Kazašský muž pro něj staví ovčín. hlavní část cihlového betonového ovčína o rozloze 450 metrů čtverečních byla v zásadě dokončena. Chlapci jednají rychle,Kvalifikovaný, skromný v práci

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-0

  Tianshan Net News (reportér korespondent Zhu Huibahedati) 8. června reportér viděl na zahradě domu Wubulaiinbai Kajibai ve čtvrté divizi sedmdesátého osmého pluku několik mladých a silných. Kazašský muž pro něj staví ovčín.

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-1

   hlavní část cihlového betonového ovčína o rozloze 450 metrů čtverečních byla v zásadě dokončena. Chlapci jednají rychle,Je zručný ve své práci a ve své práci vypadá dobře. Efektivita a kvalita jeho práce činí Wu Bulaiinbai Kajibai velmi spokojeným.

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-2

   Tento mladý menšinový tým pro stavbu infrastruktury pochází od třetí společnosti pluku. Dodavatel Baierli je kapitánem týmu pro stavbu infrastruktury. Kromě výsadby sadů nasbíral také dlouholeté zkušenosti s výstavbou infrastruktury a technologií elektrického svařování. Mladší bratr ho také následoval, aby se naučil skvělou práci.

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-3

   Vzhledem k tomu, že se tempo urbanizace pole pluku zrychluje a společnost má více přebytečné mladé pracovní síly, má letos myšlenku vytvořit tým infrastruktury, který by pracoval venku a vydělával peníze. V pracovním týmu pro infrastrukturu je celkem osm lidí. Baierli má na starosti převzetí práce a převzetí spolupráce všech. Ovčí pero, které uzavírají, lze dokončit za jeden měsíc.

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-4

  Mzdy jsou 60 000 juanů, takže dva velcí pracovníci vydělávají vysoký plat a zbývající malí pracovníci mohou také vydělat 5 000 juanů.

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-5

   Třetí rota pluku byla nově založená menšinová zemědělská společnost v roce 2009. Společnost převážně vysazovala ovocné stromy. Téměř každá rodina má ovocný sad o rozloze asi 15 hektarů. Chlapci vydělávají peníze a ženy nečiní.

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-6

  Nyní je sezóna ovocných stromů, zeleniny a ovoce a vrcholná doba zaměstnání.

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-7

   Po ukončení zemědělských prací ve svých oborech se organizují, aby šli do jiných společností pracovat pro některé velké sady a vydělali 80 až 100 juanů denně .

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-8

   Jsou také vítáni díky své tvrdé práci a zkušenostem s řízením ovocných stromů a byli uznáni jinými pěstiteli ovoce. „Po dokončení farmářské práce mé rodiny bude v pořádku zůstat doma. Pokud přijdeš do práce a vyděláš si peníze, můžeš zvýšit svůj rodinný příjem,“ řekla Erziguli Hasan, žena ze Sanlian. Třetí společnost pluku spoléhající na vzdělávací metody, jako je zima vědy a techniky a školení v podnikání, využila příjmový potenciál, aktivně řídila export pracovních služeb a neustále rozšiřovala diverzifikované kanály zvyšující příjem zaměstnanců etnických menšin.

Tým menšinových pracovních týmů sedmdesát osm pluků, kteří chodí do práce a zvyšují příjem-9

  Stimuloval vitalitu a nadšení zaměstnanců ke zvýšení příjmu několika způsoby. V dnešní době zaměstnanci společnosti změnili svůj zvyk opalovat se a pít na okraji zemědělských ochablých silnic a chodili do práce, což nejen zvyšuje jejich příjem, ale také řeší problém nedostatku pracovních sil v oblasti skupiny. Sanlian také směřuje k harmonickému, dobře situovanému a šťastnému životu.

„Krásná společnost“ zašla ještě dále. .