Zprávy

Desítky automobilů nemohou projít jednosměrnou ulicí v komunitě jen proto, že majitelé automobilů naštvaní na silnici blokovali?

souhrn

Hualong.com informoval 13. června v 12:50 (reportér Zhang Yong, korespondent Jiang Chaoliang) Na jednosměrné ulici, která vstupovala do komunity a opouštěla ​​ji, se oba majitelé automobilů „setkali na úzké silnici“ a nedali každému přednost jiný. Došlo k neshodě, obě strany okamžitě představily bojová umění v plném rozsahu, což způsobilo, že desítky vozidel uvízly na silnici a nemohly se vrátit domů. Večer 9. června se taková ohromující scéna stala u malého obyvatele v Xinqiao v okrese Shapingba ve městě Chongqing.

Desítky automobilů nemohou projít jednosměrnou ulicí v komunitě jen proto, že majitelé automobilů naštvaní na silnici blokovali?

Desítky automobilů nemohou projít jednosměrnou ulicí v komunitě jen proto, že majitelé automobilů naštvaní na silnici blokovali?-0

  Na místě se policie o incidentu dozvěděla od obou stran konfliktu.

Desítky automobilů nemohou projít jednosměrnou ulicí v komunitě jen proto, že majitelé automobilů naštvaní na silnici blokovali?-1

   Foto s laskavým svolením policie Shapingba, zveřejněno Hualong. com. Hualong. com informoval 13.

Desítky automobilů nemohou projít jednosměrnou ulicí v komunitě jen proto, že majitelé automobilů naštvaní na silnici blokovali?-2

   června v 12:50 (reportér Zhang Yong, korespondent Jiang Chaoliang) Na jednosměrné ulici, která vstupovala do komunity a opouštěla ​​ji, se oba majitelé automobilů „setkali na úzké silnici“ a nedali každému přednost jiný. Došlo k neshodě, obě strany okamžitě představily bojová umění v plném rozsahu, což způsobilo, že desítky vozidel uvízly na silnici a nemohly se vrátit domů. Večer 9. června došlo k takové ohromující scéně u brány rezidenční čtvrti v Xinqiao v okrese Shapingba ve městě Chongqing.

Desítky automobilů nemohou projít jednosměrnou ulicí v komunitě jen proto, že majitelé automobilů naštvaní na silnici blokovali?-3

   Po obdržení policie od některých vlastníků dopravní zácpy se na místo incidentu rychle dostavila policie z pobočky Úřadu veřejné bezpečnosti Shapingba. Na místě policie zjistila, že silnice vedoucí ven z obce je zvláštní, se zdmi po obou stranách a pouze jednosměrnou silnicí asi 100 metrů uprostřed pro vjezd a výstup vozidel.

Desítky automobilů nemohou projít jednosměrnou ulicí v komunitě jen proto, že majitelé automobilů naštvaní na silnici blokovali?-4

  Ačkoli byly obě zúčastněné strany odrazeny, došlo pouze k ústním sporům. Majitelé, kteří jeli po silnici, však byli velmi emotivní. Po výslechu se policie dozvěděla, že jedna ze dvou zúčastněných stran měla příjmení Tang a druhou Liu. Když k incidentu došlo, Tang vytáhl z komunity malé nákladní vozidlo, aby táhlo zboží, a Liu, která si v komunitě pronajala dům, a tři další odjeli zpět do komunity poté, co vystoupili z práce.

  Obě strany se setkaly na jednosměrné ulici u brány komunity. Jelikož pro vjezd a výstup vozidel u brány komunity byla pouze jedna jednosměrná silnice, Tang a Liu a další věřili, že by se druhá strana měla vzdát, a tak se postavili proti sobě. Vystoupili z jazykového sporu do plnohodnotné vojenské operace, což mělo za následek, že desítky majitelů automobilů nemohli jít domů za dveřmi, a dopravní zácpy trvaly déle než hodinu. „Dal jsem pět nebo šest aut, jak jinak to zvládnout, musel jsi mi to dovolit!“ Tang Mou si nejprve před policií stěžoval.

   Tiu čelil Tangovu obvinění a neukázal slabost: „Dal jsi jich pár, takže nemůžeš udělat ještě jedno auto? Jel jsem dovnitř a všichni ho zablokovali. “ Vzhledem k velkému počtu vozidel vracejících se v noci do komunity policie spěšně uvolnila provoz na místě činu. Nejprve nařídil Tangovi, aby stáhl malé nákladní auto na volné prostranství u brány komunity, a poté nechal projet blokovaná vozidla a postupně nechal uvězněná vozidla vstoupit do komunity.

Kromě toho policie vzala tyto dva na vyšetřování na místní policejní stanici s ohledem na skutečnost, že boje a dopravní zácpa těchto dvou lidí porušily „zákon o trestech správy veřejné bezpečnosti“. Policie připomněla: Bezpečné a civilizované řízení,Je to odpovědnost každého řidiče. Pouze tím, že budete zdvořilí a méně podráždění, lze zajistit bezpečnost osob a vozidel. .