Regionální

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné

souhrn

Web Securities Times (www.stcn.com) 13. června, Wanhe Securities: Krátkodobé úpravy nezabrání pokračujícímu oživení indexu. Index zažil minulý týden prudký oživení. Současně s ohledem na dopad zvýšení v počtu auditů IPO může index vstoupit toto pondělí Uspořádat adaptační období, ale zohlednit negativní faktory ovlivňující trh, hodnocení MPA komerční banky, kontrola CBRC,trh

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-0

 Web Securities Times (www.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-1

 stcn. com) 13.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-2

  června, Wanhe Securities: Krátkodobé úpravy nezabrání pokračujícímu oživení indexu. Index zažil minulý týden prudký oživení.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-3

  Současně s ohledem na dopad zvýšení v počtu auditů IPO může index vstoupit toto pondělí Uspořádat adaptační období, ale zohlednit negativní faktory ovlivňující trh, hodnocení MPA komerční banky, kontrola CBRC,Rostoucí tržní úrokové sazby a vyjednávání o úrokových sazbách Federálního rezervního systému byly trhem postupně tráveny. Krátkodobé úpravy a úpravy nebudou bránit dalšímu oživení indexu. Pokud jde o provoz, doporučuje se, aby investoři drželi akcie čekající na růst. U krátkodobých investorů mohou uvažovat o pásmových operacích.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-4

  Krátkodobé úpravy lze považovat za příležitosti k intervenci. Tento týden se doporučuje věnovat pozornost nové populace, odvětví Guangdong, Hongkong a Macao a bezpečnost sítí.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-5

 Chuancai Securities: Krátkodobé riziko růstu a pádu. Šanghajská burza cenných papírů i ChiNext mají v krátkodobém horizontu trend přeprodaného odskočení, ale okamžitě čelí důležitým tlakům, jako je střednědobý klouzavý průměr a předchozí pokles.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-6

  platforma.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-7

  Týdenní model je stále odchýlený a nebyl zcela opraven.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-8

  Střednědobá úprava Konec trendu nebyl potvrzen a krátkodobé riziko růstu a pádu. Týdenní linie šanghajského kompozitu nadále klesá pod střednědobou uptrendovou linii od roku 2638 a 20- a 30týdenní vázané klouzavé průměry.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-9

 Týdenní vzorec stále čelí poklesu a oživení šoku s vysokou pravděpodobností. Investice Kede: Sektor neželezných kovů bude představovat postupnou příležitost.

13. poledne instituce sledovaly trh: peníze na podlaze prudce stoupaly a nové kolo úpravy pozic bylo správné-10

  Nyní se hotspoty na trhu přesouvají do sektoru neželezných kovů. Nedávno se zvýšily mezinárodní ceny kovů, zejména výrazně vzrostla cena zlata, ale neželezných kovů sektor neprováděl slušně. Zasedání Fedu o úrokových sazbách se konalo tento týden,Pokud se úrokové sazby nezvýší, očekává se růst mezinárodních cen zlata. Výkonnost sektoru neželezných kovů v rané fázi zaostává za trendem mezinárodních cen kovů, proto se očekává, že tato vlna neželezných kovů bude představovat postupnou příležitost.

  Jufeng Investment Advisor: V současné době je trh stále tažen tržními fondy, které mají v úterý vést k tomu, že se oba trhy začátkem obchodování začaly mírně snižovat. Trh obecně vzrostl. Na disku se mezi špičkami umístilo uhlí, neželezné kovy, nová energetická vozidla, domácí software, zabezpečení sítí, internet vozidel, volný obchod Guangdong-Hong Kong, sportovní průmysl, nové zásoby, ekologické zemědělství atd . ; Šanghajský volný obchod, pojišťovnictví, bankovnictví, pivovarnictví, letiště pro civilní letectví, ropa, šanghajská burza cenných papírů 50 a další zpětná volání.

  Koncept nových energetických vozidel má vynikající výkon: Dangsheng Technology,Největší zisky má denní limit společností Cooltech Power, Xinzhoubang, FAW Xiali, Dongfeng Motor, Austrian Union Electronics, Farah Electronics, FAW Car, Dongfeng Technology, Jintuo, Ankai Bus, Smart Energy, Shanshan shares a dalších společností. Nejnovější údaje z Automobilové asociace ukazují, že v květnu vzrostla produkce nových energetických vozidel meziročně o 38,2%, z toho čistě elektrická vozidla meziročně vzrostla o 52%.

 5%. Kromě toho Národní komise pro rozvoj a reformy vyjádřila své stanovisko k urychlení reformy státních automobilových podniků, podpoře fúzí podniků a reorganizaci a strategické spolupráci a podpoře stažení automobilových podniků zombie z trhu. Softwarový sektor se odrazil od přeprodanosti, přičemž denní zisky získaly Kelan Software, Baosight Software a Digital Certification, Dingjie Software, Jiuqi Software, True Vision, Bosi Software, Warburg Pincus, Jiachuang Video a další společnosti. Uhlí a neželezné kovy chrání trh během přizpůsobování pojištění a bank: vzestup vedou Hanrui Cobalt, Luoyang Molybdenum, Haohua Energy, Shaanxi Coal, Xishan Coal and Electricity, Zhongjin Lingnan, Huayou Cobalt atd.

  Věříme, že od května se trh dostal z trendu trojitého dna a zahájil na trhu střední vzestup. Šanghajský složený index byl první, který se odrazil díky šancím Šanghaje 50 a White Horse Stocks.

 60denní a 120denní klouzavé průměry však byly pod silným tlakem a došlo k úpravám; stále existuje fenomén houpačky mezi malými a středními podniky a velkými kapitálovými akciemi, což naznačuje, že současný trh je stále poháněn fondy na trh. Dnešní vnitrodenní uhelné a neželezné start-upy vykompenzovaly negativní dopad prudkého poklesu pojišťovacích akcií a trh pokračoval v oživování. Investorům se doporučuje věnovat pozornost chybně zabíjejícím akciím, které podstatně zvýšily jejich pololetní zprávy. Guangzhou Bandung: Tržní fondy využily tohoto trendu a nové kolo úprav podílu A je stejně jako tragédie včerejšího otevření dveří způsobila, že trh byl velkým nepřítelem, a obává se, že budou existovat další in- hloubkové úpravy.

  Trh však často stoupá téměř zoufalý. S úpravou vah první linie se obě města v úterý začátkem obchodování stala populární, a to díky volatilitě malých a středních podniků. Mezi nimi byla míra růstu GEM více než 1%, což včera zametlo opar paniky. Neexistuje žádná jednotlivá akcie, která by mohla pouze růst nebo klesat, ani SSE 50, která se v poslední době vzpírala trendu a nastavila nové maxima, není výjimkou.

  Trend rostoucího a klesajícího včerejška ukázal, že divergence mezi dlouhými a krátkými kalhotami se během nepřetržitého růstu postupně zvyšuje a jakmile je trend nedostatečný, jsou krátkodobé úpravy povinny uvést vysoké úrovně.

 Na počátku obchodování tedy spousta modrých žetonů, včetně bílých koní pro spotřebitele, vykázala zjevný zisk. Při pohledu zpět na malé a střední společnosti bylo regulační riziko způsobené očekávaným poklesem rychlosti IPO plně uvolněno v včerejší pokles barda.

  Domácí fondy se odpovídajícím způsobem pohnuly, provedlo se nové kolo poziční úpravy a rovnováha trhu se opět naklonila směrem k předmětu. Z konkrétního pohleduObecně vzrostly nejen jednotlivé akcie, ale i nové akcie, které byly včera pošlapány fondy, vedly k odvetnému oživení. Huafeng, Lutong, akcie Fengyuan a další přeprodané sub-nové akcie mají svůj denní limit.

  Ale obecně řečeno, v souvislosti s nepřetržitým vysokorychlostním vydáváním IPO je obecným trendem, že celkové oceňovací centrum nových akcií bude klesat a častěji to bude krátkodobá příležitost k opětovnému prodeji. Je však obtížné mít trendový trh střední linie, takže operace musí uchopit rytmus rychlého převíjení vpřed a vzad. Kromě toho stojí za zmínku, že sektor lithiových baterií, který je poháněn velkoobjemovou tažnou deskou ve spodní části Dangsheng Technology a Ketai Power, vzrostl na velké ploše. Síla odvětví lithiových baterií má oba přeprodané faktory, ale důležitějším důvodem je, že s přiblížením okna prozatímní zprávyOčekává se, že tento druh rychle se rozvíjejících průmyslových odvětví, která byla v rané fázi stažena trhem a byla omylem zabita, povede k rychlému obnovení ocenění pod stimulem čínského novinového průmyslu.

  To nám také připomíná, že celkově, i když finanční oddlužení a snížená likvidita malých a středních podniků způsobí, že tematické akcie ohlašují bolestivé období stlačení bubliny, je obtížné falšovat cíle rychlého růstu v výkon a rostoucí prosperita odvětví. Slepě předejte krvavé čipy,Místo toho bychom měli trpělivě čekat na hlavní časové okno, které může stimulovat návrat ocenění. V poslední době časté střídání stylů A-share mezi 28. a 8.

  znesnadňovalo trhu trvalý ziskový efekt, což vedlo k silné náladě vyčkávání na fondy jako celek a také výrazně zvýšila obtížnost krátkodobých operací.

  Pokud tedy investoři při alokaci pozic nedělají obojí předem,Ale poté, co počkáte, až trh bude sledovat trend, je snadné být nevděčný nebo dokonce jít ruku v ruce.

  Ve střednědobém a dlouhodobém horizontu se trend „blue chip“ postupně vyjasnil a do skupiny „blue chip“ budou nevyhnutelně plynout finanční prostředky po hlubokých změnách v ekosystému s podílem A. Avšak protože SSE 50 nemá mnoho cílů z čeho vybírat, stále více očekávání konsensu je náchylných objevit se pod přílivem fondů,Proto, i když se fondy v tržních výhledech vrátí k modrým čipům, s větší pravděpodobností zvolí širší škálu cílů, jako je CSI 300. Trend CSI 300 v poslední polovině měsíce je výrazně silnější než SSE 50 je nejlepším příkladem modrých žetonů s odlišným humbukem. Co se týče krátkodobého, objem a energie ve skutečnosti odrážely, že oživení malých a středních podniků je dnes pasivnější nárůst a ochota fondů sledovat tento trend nestačí.

 Nebude tedy velký prostor pro odskok.

Po uklidnění včerejší částečné paniky zabíjející nálady bude trh stále pokračovat ve svém šoku a diferenciačním modelu. (Securities Times News Center).