Válečný

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání

souhrn

7. června 2017 společnost GLOBALWINGS oznámila, že úspěšně dokončila nové kolo financování. Mezi investiční instituce zapojené do tohoto kola investování patří společnosti Fortune 500, domácí a zahraniční společnosti kótované na burze a více než 15 vlastníků business jetů a jednotlivců se společně podílelo na investici. Výše ​​tohoto kola financování byla nejvyšší v oblasti podnikání letectví v Asii. Toto kolo financování

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-0

 7. června 2017 společnost GLOBALWINGS oznámila, že úspěšně dokončila nové kolo financování. Mezi investiční instituce zapojené do tohoto kola investování patří společnosti Fortune 500, domácí a zahraniční společnosti kótované na burze a více než 15 vlastníků business jetů a jednotlivců se společně podílelo na investici.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-1

  Výše ​​tohoto kola financování byla nejvyšší v oblasti podnikání letectví v Asii.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-2

  Investor v tomto kole financování, průmyslový fond eHi, slouží jako řídící fond komise Ningbo pro elektronický obchod,Zavázáno k vedení upgradu spotřeby. V tomto kole strategických investic dosáhla společnost eHi Car Rental jako jediná půjčovna aut řízená elektronickým obchodem uvedená na newyorské burze cenných papírů ve Spojených státech bezproblémové spojení s Boya Business Aviation, což usnadňuje mezioborovou integraci a sdílení Řada špičkových služeb s přidanou hodnotou v oblasti životního stylu přizpůsobených skupině spotřebitelů;Hlavním akcionářem společnosti Zhongye Capital je China Huaxin Group, která se umístila na 229. místě mezi 500 nejlepšími světovými společnostmi; hlavním akcionářem společnosti Zhongying Asset Management je Čína, Evropa a Spojené státy americké pro import a export.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-3

  CEFC Čína a Čína Evropa a USA dovážejí a vyvážejí, přičemž hlavními oblastmi podnikání jsou energie, skladování, logistika a dovoz a vývoz. Jejich investice povede k integraci zdrojů s budoucím obchodem Boya Business Aviation;Společnost Jiaming Wealth usiluje o vytvoření stabilnější a širší investiční a finanční platformy pro růstové společnosti a klienty s vysokou čistou hodnotou.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-4

  Toto kolo investorů vyjádřilo svou hodnotu vynikajícímu mezinárodnímu týmu společnosti BOYA Business Aviation a vývoji inovativního modelu v odvětví těžkých aktiv, které je v souladu s rozvojem celého odvětví. Podnikání společnosti Boya Business Aviation má globální uspořádání a jeho výkon se během dvou let rychle zvýšil. Získal důvěru a podporu bezpočtu zákazníků po celém světě. Investoři doufají, že budou spolupracovat na vybudování Boya Business Aviation do nejvýznamnější světové cestovní služby v oblasti obchodního letectví a rezervační platformy pro business jet.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-5

  Zhang Hongchao, zakladatel a generální ředitel společnosti Boya Business Aviation, uvedl: „Řešení duálních bodů globálního leteckého průmyslu a globálních zákazníků je naším původním záměrem zahájit podnikání. Nikdy nezapomeňte zlepšit kvalitu služeb týmu a možnosti pozemní a letecké podpory. Boya Business Aviation jako čínská společnost již přepravila významné cestující z celého světa, aby létali po celém světě.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-6

  Budeme i nadále postupovat vpřed a usilovat o to, abychom se stali světovou jedničkou. „Pan Jiao Zhen, zakladatel a prezident společnosti CDH Investment, řekl:„ Je mi velkou ctí sledovat růst Boya Business Aviation a stát se konzultantem Boya Business Aviation.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-7

 Boya Business Aviation je společnost zaměřená na růst s omezenými zdroji a jedinečným operačním modelem.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-8

  Jedná se o vzácný vysoce kvalitní projekt, který může rozšířit její podnikání do světa mezi mladými globálními společnostmi. „Od svého založení byla společnost BOYA Business Aviation odhodlána inovovat v obchodním modelu, průmyslovém uspořádání a zákaznických zkušenostech. Snaha o dokonalost, objem transakcí a ochrana zákazníků vedla nejen v profesionální oblasti, ale také poskočila na první místo v Asii a všestranně otevřela novou ekologii v oblasti business jetů. a dlouhodobě zvýhodněný kapitálem a strategickými partnery.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-9

  Jako jediná strategická společnost poskytující služby v oblasti obchodního letectví společnosti American Express China Centurion Card a jediná globální společnost pro strategické kooperativní obchodní letectví v Číně UnionPay, Boya Business Aviation,Každý rok může vypravit více než 4 600 obchodních letadel po celém světě a úspěšně letěl přes 300 velkých měst po celém světě. Nejen to, společnost Boya Business Aviation každý rok zaručuje více než 150 000 globálních mezinárodních politiků, vedoucích podniků, kulturních a sportovních hvězd, společností z žebříčku Fortune 500, světových luxusních značek a kriticky nemocných pacientů, čímž zákazníkům každý rok účinně ušetří 4,5 milionu hodin. Skupina průmyslových služeb pro obchodní letectví byla společností a nesčetnými mainstreamovými médii po celém světě uznána jako „Global Excellence, č.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-10

  1 v Asii“. Po tomto kole financování bude společnost Boya Business Aviation nadále prohlubovat své globální charterové podnikání a společné podnikání v oblasti letadel, integrovat výhody zdrojů pro akcionáře a nejvýznamnější elitní tým v oboru a nadále se zaměřovat na potenciál derivátového průmyslu. Dále posilovat pozemní služby v oblasti letectví, letecká média, globální rezervační systém pro business jet a sdílení talentů v letectví. S ekonomikou sdílení jako spojovacím článkem a podporou vybudujeme ekologický technologický systém pro celý průmyslový řetězec obchodního letectví, který je organicky integrován s podporou podniků, jako je financování letectví, sdílení leteckých materiálů a letecké fondy.

Boya Business Aviation dokončila největší financování v asijském sektoru leteckého podnikání-11

V budoucnu bude BOYA Business Aviation nadále upevňovat své vedoucí postavení v asijském odvětví služeb cestovního ruchu v oblasti obchodního letectví. Zlepšit kvalitu leteckých služeb a schopností globální podpory pozemního letectví. Upravit: (Upravit: sj13).