Umění

Poplatky za transakce s ojetými vozy z Guazi se zvyšují, nová dohoda je připravena na plný servis

souhrn

People's Transportation Network News Abstrakt: Guazi bude v budoucnu ekologickou platformou s „úplnými službami“: Guazi může uspokojit bez ohledu na to, jaké jsou potřeby uživatelů. Spuštění služby „Reliable Bao“, transakční poplatek se zvýšil ze 3% na 4%, to je začátek ojetého vozu Guazi k vybudování platformy s plným servisem, v budoucnu ojetý vůz Guazi zahájí všechny služby související s automobily.Získejte na platformě „nové služby“ impuls k upgradu a přestavbě transakce s automobilem

Poplatky za transakce s ojetými vozy z Guazi se zvyšují, nová dohoda je připravena na plný servis

Poplatky za transakce s ojetými vozy z Guazi se zvyšují, nová dohoda je připravena na plný servis-0

 People's Transportation Network News Abstrakt: Guazi bude v budoucnu ekologickou platformou s „úplnými službami“: Guazi může uspokojit bez ohledu na to, jaké jsou potřeby uživatelů. Spuštění služby „Reliable Bao“, transakční poplatek se zvýšil ze 3% na 4%, to je začátek ojetého vozu Guazi k vybudování platformy s plným servisem, v budoucnu ojetý vůz Guazi zahájí všechny služby související s automobily. Shromáždění na platformě „nové služby“ a modernizace repasované platformy pro obchodování s auty je konsensem investorů ohledně uvedení Guazi z ojetého vozu na trh.

Poplatky za transakce s ojetými vozy z Guazi se zvyšují, nová dohoda je připravena na plný servis-1

  Ojetý vůz Guazi oficiálně oznámil zvýšení servisního poplatku o 4% a uvedl na trh produkt „Reassuring Bao“. Na základě původní služby realizoval komplexní upgrade ochrany a poskytuje každému kupujícímu vůz se všemi vozy 12 hlavní systémy za každého počasí. V současné době je implementován v některých městech. V současné době poskytuje Guazi New Deal pouze vylepšenou službu Fuxinbao v některých městech a v budoucnu bude implementována celostátně.

Poplatky za transakce s ojetými vozy z Guazi se zvyšují, nová dohoda je připravena na plný servis-2

  Zákazníci s důvěrným pokladem mají celostátní záruku a uživatelé mohou využívat servisní služby bez poplatků za předběžnou údržbu v opravárenských místech po celé zemi. „S odstraněním mezilehlých odkazů, přičemž bude cena ojetých automobilů transparentní,Přeneste cenový rozdíl, který byl původně vytvořen mezilehlými odkazy, na kupujícího a prodávajícího.

Poplatky za transakce s ojetými vozy z Guazi se zvyšují, nová dohoda je připravena na plný servis-3

  Uvědomte si, že „prodejci prodávají více, kupující více šetří“ princip „situace výhodné pro všechny“.

Poplatky za transakce s ojetými vozy z Guazi se zvyšují, nová dohoda je připravena na plný servis-4

  „Spolehlivý poklad“ má za cíl ušetřit uživatelům náklady a čas. Další ztělesnění „principu win-win“ je vytvoření platformy pro obchodování s auty, která je skutečně bezstarostná, šetří peníze a šetří práci.

 Guazi New Deal zlepšuje uživatelský komfort a splňuje požadavky uživatelů na získání více služeb prostřednictvím internetu; ve spojení se značkou a zárukami platformy Guazi je to rozdíl oproti tradičním offline transakčním zkušenostem.

  Kromě služby „Reliable Bao“ Guazi experimentuje také s dalšími novými podniky. Tyto nové služby spolu se „Reliable Bao“Byla vytvořena embryonální forma platformy „nové služby“ společnosti Guazi. Zralá nová platforma služeb zahrnuje všechny služby související s automobily, tj. Platformu služeb na jednom místě.

  První je půjčka. V aplikaci Guazi Second-Hand Car stačí, aby uživatelé v milisekundách vyplnili příslušné základní informace, aby získali výpůjční linku danou z Guazi Second Hand CarS touto kvótou si uživatelé mohou vybrat vozidlo, které je podle jejich potřeb vhodnější pro jejich vlastní ekonomické podmínky, zkrátit odkaz na operaci nákupu automobilu a dále vylepšit zkušenosti s nákupem ojetého vozu.

  Druhým novým obchodem je technologická inovace založená na velkých datech.

  Tato inovace hluboce transformovala průmysl ojetých automobilů a zahrnovala doporučení inteligentních a personalizovaných zdrojů automobilů,Roboti zákaznických služeb, inteligentní dispečink, inteligentní hodnocení cen automobilů, extrémně rychlé personalizované služby finančního pojištění, inteligentní přizpůsobené služby po autoservisu, genová mapa zdroje a majitele automobilu, inteligentní rozpoznávání hlasu, obrazu a videa a další aspekty. Na základě velkých dat a algoritmů se ojetá auta Guazi zobrazují na stránce, aby poskytovala přesná doporučení v souladu s potřebami uživatelů. Výrazně zlepšit efektivitu transakcí.

  Nová platforma výrazně zlepšuje uživatelský komfort a splňuje mnoho požadavků uživatelů na ojetá vozidla. Nová platforma bude sloužit jako organizace třetí strany pro záruky, audity a konzultanty v celém procesu. Ve srovnání s tradičními platformy pro obchodování s auty, lze jej popsat jako kvalitativní model Feiyue. Současně z hlediska ekologických inovací v průmyslovém řetězci budou ojetá auta Guazi v budoucnu dále využívat výhody platformy „spojka“ a představí vysoce kvalitní partnery v deseti kategoriích údržby automobilů, krásy a opravy za účelem neustálého zlepšování řetězce ojetého automobilového průmyslu.

  Uživatelé poskytují pohodlnější a bezpečnější služby pro nákup a prodej ojetých automobilů. Když mluvíme o budoucnosti,Ma Yun hovořila o pěti „novinkách“, novém maloobchodu, nové výrobě, nových financích, nových zdrojích a nových technologiích. Osobně věřím, že všechny budoucí služby budou kombinací online a offline a že by měla být přidána „nová“, tedy „nová služba“.

  Ojetý vůz Guazi staví takovou novou platformu služeb založenou na internetové technologii. Po upgraduOjetý automobil Guazi je stále platformou s kompletním servisem týkajícím se automobilů, včetně transakcí s automobily, financování automobilů, poprodejních služeb atd. , Pokrývající celý životní cyklus automobilu. Tradiční model služby je stará služba a je zastaralý.

  Všechny budoucí služby budou Nové služby založené na nových technologiích. Full service can also resolve the low frequency problem: the original car trading platform,Počet návštěv uživatelů je omezený a jedná se o nízkofrekvenční platformu.

  Jednorázová služba zahrnuje desítky služeb.

  Jedná se o vysokofrekvenční platformu; možnosti zpeněžení vysokofrekvenční platformy budou stále více, zejména platforma služeb vysokofrekvenčního obchodování. Se zavedením dalších služeb se Guazi mění z nové servisní platformy pro automatické obchodování na novou komplexní servisní platformu pro auta. Toto je upgrade modelu.

Upravit: (Upravit: sj13).