Stipendium

Zóna volného obchodu v Šanghaji dále uvolní přístup zahraničních investic do internetu a dalších oborů

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 13. června Podle zpráv Chinanews.com ze dne 13. června Weng Zuliang, ředitel řídícího výboru Šanghajské zóny volného obchodu, prozradil, že se zaměří na to, jak dále zvyšovat „ zátěžový test. “Začněte aspekty: Prvním z nich je investice do otevřených oblastí se zaměřením na internet, kulturu, přepravu a další odvětví profesionálních služeb a vyspělá zpracovatelská odvětví.

Zóna volného obchodu v Šanghaji dále uvolní přístup zahraničních investic do internetu a dalších oborů

Zóna volného obchodu v Šanghaji dále uvolní přístup zahraničních investic do internetu a dalších oborů-0

  Securities Times (www. stcn. com), 13.

Zóna volného obchodu v Šanghaji dále uvolní přístup zahraničních investic do internetu a dalších oborů-1

   června Podle zpráv z Chinanews. com ze dne 13. června, týkajících se toho, jak dále zvýšit „zátěžový test“, odhalil Weng Zuliang, ředitel výboru pro řízení zóny volného obchodu v Šanghaji, Start s aspekty: Prvním je investice do otevřených oblastí se zaměřením na internet, kulturu, přepravu a další odvětví profesionálních služeb a vyspělé výrobní odvětví, aby se dále uvolnil přístup k zahraničním investicím;Zadruhé, pokud jde o usnadnění obchodu, zaměří se na oblasti špičkových služeb, jako jsou finance, pojištění, kulturní cestovní ruch a zdraví, a postupně je v příslušných oblastech zjednoduší.

Zóna volného obchodu v Šanghaji dále uvolní přístup zahraničních investic do internetu a dalších oborů-2

Zatřetí, pokud jde o finanční kontrolu, dalším krokem je zvažte FT (Free Trade Account System) pokrývající celý Pudong. (Securities Times News Center).