Počítač

Čínské železniční prodejní centrum Huayu Baili bylo plně otevřeno 18. června

souhrn

Hualong.com ohlásil v 13 hodin 13. června prodejní centrum [China Railway Construction Huayu Baili], postavené společností China Railway Construction Real Estate v Chongqing, otevřeno v Bananu 18. června. Uvádí se, že v den zahájení prodejního centra se současně bude konat výstava voskových figurín světových osobností, exotické písňové a taneční představení a kouzelné kousky. V tu noc se bude konat 7denní prohlídka Samui,Hermes

Čínské železniční prodejní centrum Huayu Baili bylo plně otevřeno 18. června

Čínské železniční prodejní centrum Huayu Baili bylo plně otevřeno 18. června-0

  Hualong. com ohlásil v 13 hodin 13.

Čínské železniční prodejní centrum Huayu Baili bylo plně otevřeno 18. června-1

   června prodejní centrum [China Railway Construction Huayu Baili], postavené společností China Railway Construction Real Estate v Chongqing, otevřeno v Bananu 18. června.

Čínské železniční prodejní centrum Huayu Baili bylo plně otevřeno 18. června-2

   Uvádí se, že v den zahájení prodejního centra se současně bude konat výstava voskových figurín světových osobností, exotické písňové a taneční představení a kouzelné kousky. V tu noc se bude konat 7denní prohlídka Samui,Hedvábné šátky Hermes a další těžká ocenění, barevné aktivity, které představují úžasnou vizuální hostinu pro většinu kupujících, takže zůstaňte naladěni. Čínské železniční stavby Huayu Baili Státní podnik Enterprise je mistrovským dílem věnovaným jižní Čchung-čching Čínské železniční stavby Huayu Baili byly zákazníkům představeny svou vlastní silou od předběžných příprav projektu. Z intenzivních přípravných pracíUspořádaná výstavba na místě a nyní oficiální otevření prodejního centra prokázala sílu a podporu značky společnosti China Railway Construction Real Estate.

Čínské železniční prodejní centrum Huayu Baili bylo plně otevřeno 18. června-3

   Krajinný design, architektonický design a výzdoba interiéru a exteriéru prodejního centra byly perfektně prezentovány. Sofistikovaná a elegantní struktura rozvržení a vynikající zpracování detailů ukazují všude skrytý a ušlechtilý temperament. Navržen tak, aby zákazníkům věnoval vytříbený a elegantní život.

Čínské železniční prodejní centrum Huayu Baili bylo plně otevřeno 18. června-4

   Vykreslení prodejního centra projektu Huayu Baili Chengyang Guidi · Skrytá vila Baixi [Čína Železniční stavba · Huayu Baili] Plocha budovy má přibližně 37 800 m² a nachází se v centrální oblasti „CAZ“ v Lijiatuo, Banan, Chongqing, kde vytváří kvalita s nízkou hustotou a vynalézavost Komunita se skládá z dvojitých vil v centru města a malého počtu vil ve vilové čtvrti. Ať už se jedná o regionální obsazenost, index obyvatelnosti, podpůrná zařízení nebo využití prostoru, může splňovat vysoké standardy současných požadavků na vlastnictví domů kupujících domů. V současné době je na trhu soubor [China Railway Construction · Flower Language Baili] o rozloze přibližně 111-121 metrů čtverečních vil v centru města a současně je představen soubor přibližně 62-88 metrů čtverečních vil ve vilové čtvrti. VIP karty se zpracovávají horlivě, vítejte na ochutnávce.

adresa projektu:Chongqing · Banan · Ronghui Avenue Consulting Hotline: 68689666.