Obchodní

Nesobecká týmová kultura pomáhá Warriors vyhrát šampionát

souhrn

China Youth Online Peking 13. června (China Youth Daily · reportér China Youth Online Yang Di) Na slavnostním předávání cen řekla Durantova matka svému synovi se slzami v očích: „Podívejte se na mé oči! Podívejte se na mě! Oči! Udělali jste to! “S Durantovými 39 body Warriors vracející se do Oaklandu úplně potlačili naději Cavaliersů na návrat.Vezměte 4

Nesobecká týmová kultura pomáhá Warriors vyhrát šampionát

Nesobecká týmová kultura pomáhá Warriors vyhrát šampionát-0

 China Youth Online Peking 13. června (China Youth Daily · reportér China Youth Online Yang Di) Na slavnostním předávání cen řekla Durantova matka svému synovi se slzami v očích: „Podívejte se na mé oči! Podívejte se na mě! Oči! Udělali jste to! “S Durantovými 39 body Warriors vracející se do Oaklandu úplně potlačili naději Cavaliersů na návrat. Porazil Cavaliers s velkým skóre 4: 1 a vyhrál šampionát podruhé za poslední tři roky.

Nesobecká týmová kultura pomáhá Warriors vyhrát šampionát-1

  Durant, který v každé hře série zaznamenal více než 30, vyhrál finále MVP bez jakéhokoli napětí.

Nesobecká týmová kultura pomáhá Warriors vyhrát šampionát-2

  „Chci poděkovat Fanoušci, děkuji svým spoluhráčům za obětavost a pomoc při realizaci mého snu. Jsem velmi rád, že mohu být součástí tohoto skvělého týmu. "Durant měl pravdu.

Nesobecká týmová kultura pomáhá Warriors vyhrát šampionát-3

  I fanoušci, kteří sledovali hru, cítí týmovou kulturu tohoto týmu.

Nesobecká týmová kultura pomáhá Warriors vyhrát šampionát-4

  Během finále si Warriors vždycky dělali míč dobře v útočném konci, i když zažili čtvrtý zápas. Po ztrátě hry, Warriors změnili styl hry. Útočnější útoky Curryho určitě udělají nějaké chyby, ale celý tým si stěžuje. Místo toho se zaměřte na to, abyste svou práci vykonávali dobře.

Nesobecká týmová kultura pomáhá Warriors vyhrát šampionát-5

  Thompson se pokusil omezit Irvinga a Jamese na obranném konci, Green tvrdě pracoval na tom, aby spojil tým a dobře bránil. Pachulia a West, kteří dlouho nehráli, se také snažili ze všech sil střežit doskoky.

Nesobecká týmová kultura pomáhá Warriors vyhrát šampionát-6

  Veterán Iguodala využil sám sebe Zkušenost se stává faktorem X hry.

  „Hej, potřebuješ o tom mluvit,Vyhráli jsme šampionát kvůli spoluhráčům za mnou, "řekl Curry, který zaznamenal 34 bodů a 10 asistencí. " Jsme velmi jednotní a velmi obětaví.

  Všichni pracujeme pro stejný cíl.

  Víme, že můžeme pomoci Duranovi. Speciálně vyhrál mistrovská trofej. „V tuto chvíli si Durant vzal finálovou trofej pro MVP, Curry neváhal tleskat.

 A to není něco, co může udělat každá superstar. Během finále měli Warriors v průměru 29,4 asistencí na zápas. Důvod, proč vyhráli finálový šampionát, byl ten, že měli superhvězdy jako Durant a Curry, a protože měli hráče jako Thompson a Green, kteří věděli, jak se obětovat. Existují role hráči jako Iguodala a Livingston,Ještě důležitější je, že mají dobrou týmovou basketbalovou kulturu.

(Upraveno sportovním oddělením).