Fakta

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba

souhrn

China Economic Net, Chongqing, 13. června (Reporter Zhang Xue) Otevřená platforma, otevřená atraktivita a otevřená ekonomika jsou jedním z důležitých ukazatelů vnitrozemských otevřených vysočin. Jaká je v těchto třech aspektech stavby taktika Čchung-čching, která je hluboko ve vnitrozemí? 6. června reportér z China Economic Net sledoval „Výlet Chongqing za vybudováním národně známého zpravodajského klienta pro Inland Open Highlands“Aktivita jde na západ od okresu Shapingba

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-0

 China Economic Net, Chongqing, 13. června (Reporter Zhang Xue) Otevřená platforma, otevřená atraktivita a otevřená ekonomika jsou jedním z důležitých ukazatelů vnitrozemských otevřených vysočin. Jaká je v těchto třech aspektech stavby taktika Čchung-čching, která je hluboko ve vnitrozemí? 6.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-1

  června reportér z China Economic Net sledoval „Výlet Chongqing za vybudováním národně známého zpravodajského klienta pro Inland Open Highlands“Akce se zúčastnila více než deseti projektů, včetně Western Logistics Park v okrese Shapingba a průmyslového parku Xiyong Microelectronics, aby provedly důkladné vyšetřování a rozhovory, aby zjistily, jak byly postaveny vnitrozemské otevřené vysočiny a jak odpověděl okres Shapingba? Reportér čínské ekonomické sítě „Yuxinou“ Zero Point, reportér Zhang Xue / Foto „Yuxinou“, se stal zeleným kanálem pro čínsko-evropský obchod počínaje vesnicí Tuanjie v okrese Shapingba,Mezinárodní železnice „Chongqing, nová Evropa“, která se táhne 11 000 kilometrů a zahrnuje 6 zemí v Asii a Evropě, dodá zboží „Made in China“ na světový trh bezpečně a rychle. Současně se do Chongqing dováží evropské zboží, jako je Mercedes-Benz a BMW - jako nejstarší a největší počet mých vlaků v Evropě - „Yuxinou“ byl svědkem toho, že Chongqing nikdy nebude vnitrozemským městem podél pobřeží. Proces stát se otevřeným městem založeným na jihozápadě a vyzařujícím celou zemi a svět. Ráno 6.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-2

  června pomalu jezdila auta kolem naskládaných kontejnerů. Při pohledu dopředu byly kontejnery s tmavě modrým pozadím a na nich vytištěným bílým „China-Europe Express“ úhledně naskládány pro nakládku a vykládku. Toto je hlavní nádraží v železniční stanici ve vesnici Tuanjie, okres Shapingba, Chongqing. Zároveň je také výchozím bodem koridoru kombinované dopravy Chongqing-Xinjiang-Europe.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-3

  Reportér navštívil Tuanjiecunské železniční nádraží v Shapingbě a byl svědkem přechodu Čchung-čching z vnitrozemského města do otevřeného přístavu železa, vody a vzduchu a předmostí v ekonomickém pásu „Pás a silnice“ v západní Číně. Od roku 2011, tažený úsilím městské správy v Chongqing a příslušných státních útvarů,Celní správa v Číně, Kazachstánu, Rusku, Bělorusku, Polsku a Německu podepsala dohodu typu „vše v jednom“ k provedení přímého vnitrozemského modelu celního odbavení „jedna deklarace, jedna inspekce a jedno propuštění“.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-4

  Zároveň byl Chongqing zařazen do pilotního projektu bezpečné a inteligentní obchodní cesty mezi Čínou a EU. Výsledkem je, že se železnice „Yuxin-Europe“ stala zeleným kanálem pro čínsko-evropský obchod.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-5

 Podle výpočtů jezdí mezinárodní vlak „Yuxin Europe“ přímo z Chongqingu do německého Duisburgu, který ujel více než 11 000 kilometrů za pouhých 13 dní, což je o 30 dní levnější než kombinovaná doprava mezi řekou a mořem a 4/5 levnější než letecká doprava.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-6

  Od čtverce „0“ km ve výchozím bodě mezinárodního železničního koridoru „Yuxin-Europe“ po hlavní nádraží železniční stanice Chongqing Tuanjiecun, reportéra ohromilo „„Nádherný obrat“, „Okres Shapingba, kde se nachází výchozí bod, může plně hrát své politické výhody a bude vyzařovat celou oblast Chongqing. Čchung-čching se také stane „vůdcem“ investic a obchodu v západním regionu, vyzařuje do dalších provincií v okolí a bude pohánět rozvoj celých středních a západních regionů.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-7

  „Odhaduje se, že v budoucnu roční nárůst objemu nakládky a vykládky na hlavní stanici v Chongqing přesáhne 10%. Přístavy vozidel podporují rozvoj souvisejících odvětví. Se zavedením iniciativy „One Belt One Road“ je na trhu mezinárodního obchodu stále větší poptávka. Výrobky pro notebooky, ropné plošiny a další mechanická a elektrická zařízení, jakož i oděvní výrobky, se staly hlavním zbožím zasílaným do Evropy, na Střední východ a na další místa.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-8

  Ve zpáteční cestě mnoho podniků optimisticky vyhlíží vyhlídky na dovoz vozidel.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-9

  Inspekční linka dovozního přístavu automobilů Chongqing 1. července 2014Dovozní přístav pro automobily v Čchung-čching byl schválen a 16.

Jak stavět vnitrozemské otevřené vysočiny? Odpověď dává okres Chongqing Shapingba-10

  října téhož roku prošel národní inspekcí a přijetím. Plánovaná stavební plocha přístavu pro vozidla je asi 77 000 metrů čtverečních. Doposud se v úplném přístavu pro import vozidel Chongqing Auto usadilo 26 paralelních prodejců automobilů, aby vyvinuli kompletní import vozidel. Ke konci ledna 2017 bylo do přístavu dovezeno celkem 2 660 vozidel.

  6. června ránoNejnovější modely Land Rover Range Rover a Volvo XC90, úhledně zaparkované, přilákaly kamery a mobilní telefony hostů, které byly neustále spouštěny a zvedány .

 .

 .

  Když došlo na automobil Chongqing v Chongqing Railway Port Bonded Logistics Center (typ B) Při importu přístavu obklopovalo osobu odpovědnou za přístav více než 100 zástupců z více než 40 známých zpravodajských klientů z celé země. Neustále klást otázky, ale také neustále tleskat. Po vstupu do dílny národní kontrolní linky pro dovoz vozidel představili zaměstnanci v přístavu pro dovoz vozidel obecný proces dováženého vozidla od dovozu po kontrolu a celní odbavení, včetně kontrolních postupů, pro hosty. „Testuje hlavně bezpečnostní vlastnosti celého vozidla a celý proces je podobný jako u každoročních kontrol, které obvykle provádíme.

 Celý proces trvá asi 5 až 8 minut. „Jeden ze čtyř notebooků na světě vyrábí společnost Nishiyaga. Není ohraničen ani mořem, ale společnost Shapingba má největší výrobní základnu notebooků na světě.

  V současné době je vyroben„ každý čtvrtý notebook od Nishinaga. „Tato věta je pyšná na nespočet lidí v Chongqingu.

 Odpoledne 6.

  června, kdy zástupci „Budování vnitrozemské otevřené vysočiny, celonárodně známého zpravodajského klienta Chongqing Trip“ zkontrolovali průmyslový park Chongqing Xiyong Microelectronics, všichni bědovali nad současným rozsahem mikroelektronického parku. Jiang Xianming, zástupce generálního ředitele společnosti Chongqing Xiyong Microelectronics Industrial Park Development Co. , Ltd. uvedl, že Xiyong Microelectronics Industrial Park byl založen v srpnu 2005.

 Celková plánovaná rozloha pozemku je 34,3 kilometrů čtverečních, přiléhá k univerzitnímu městu Chongqing a výchozím bodem železnice Yuxin-Europe. Jedná se o profesionální park elektronického informačního průmyslu, který společnost Chongqing naplánovala a postavila za účelem optimalizace a modernizace průmyslové struktury města a rozvoje technologický průmysl. V roce 2010 schválila státní rada zřízení Xiyong Comprehensive Bonded Zone v Xiyong Microelectronics Park, která se stala první komplexní lepenou zónou ve vnitrozemské oblasti mé země.

 Je to také komplexní pásmo s největší plánovanou oblastí v zemi a důležitá platforma pro ekonomický rozvoj Chongqing a otevírání se vnějšímu světu.

  V současné době společnost Xiyong Park představila více než 400 známých společností, jako je Hewlett-Packards, včetně 9 z 500 nejlepších světových společností. Jiang Xianming uvedl, že v současné době byla podepsána smlouva o spolupráci s Apple a výroba nositelných hodinek od Apple začne v listopadu tohoto roku.

 sleduji'. Očekává se, že v příštím roce podepíše s Apple smlouvu na výrobu dalších špičkových elektronických produktů společnosti. Civilní technologie Beidou umožňuje uživatelům cestovat do budoucnosti. Hodinky Beidou s přesným satelitním určováním polohy, sos pomocí jedné klávesy, vzdálené monitorování krokoměrů a další funkce a inteligentní nositelná zařízení Beidou, která upravují teplotu těla podle venkovní teploty,K volání se používají dokonce i přenosné poklady maskované jako zapalovače.

  Toto černé technologické zařízení, které lze vidět pouze ve špičkovém špionážním filmu, bude nyní použito na životy uživatelů. Civilní technologie Beidou umožňuje lidským životům cestovat do budoucnosti. Průmyslový výzkumný ústav Beidou Civil Zhanxing vystavil nové vybavení „Jedná se o čip Beidou druhé generace, který podporuje přesné polohování. Rozsah může být přesný na dva centimetry.

  „S poukazem na malý černý čtverec o velikosti nehtu, Hu Xinyu, zástupce děkana Institutu pro výzkum rozvíjejícího se průmyslu v Beidou, představil zástupcům médií, že ve srovnání s čipem první generace čip druhé generace nejen snižuje velikost, ale také zlepšuje přesnost určování polohy. Vylepšeno, je to silnější než běžná zařízení pro určování polohy GPS, pokud jde o přesnost určování polohy a sílu signálu.

 Mnoho zástupců médií se zeptalo, zda se tento čip aktuálně používá v reálných aplikacích? Odpověď Hu Xinyu všechny překvapila: „Sdílená kola, na kterých jezdíme, jsou tímto čipem vybaveny.

 “ Hu Xinyu řekl. „Je to světlejší? Nebo obrazovka?“ Po vstupu do výzkumného ústavu přilákaly mnoho zástupců médií různé produkty černé techniky. Neustálé dotazování na tajemství různých zařízení. Společnost Hu Xinyu představila každému chytrý telefon Big Dipper, který dokáže komunikovat s mobilními telefony bez signálu GPS.

  „Ve druhé polovině letošního roku bude mobilní telefon sériově vyráběn za cenu 3 999 juanů. “ Hu Xinyu uvedl, že Institut pro výzkum nové strategie průmyslového průmyslu v Beidou spoléhá na technologii značky Beidou. Pomocí modelu služeb vznikajícího obchodního formátu „Beidou +“ k rozšíření propagace a aplikace civilní technologie Beidou nyní založila výzkumné a vývojové centrum produktového řetězce založené na navigaci, určování polohy, časování, monitorování, dálkovém průzkumu a komunikaci Beidou.

.