Místní

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci

souhrn

Gao Xiaosong se objevil v „China Cool Company“ a přibil China Economic Net, Shenzhen, 13. června (Reporter Wang Wanying), jaký druh společnosti může v éře cloudového a mobilního internetu vést budoucnost a stát se lopatkou nové ekonomiky? Večer 11. června Alibaba DingTalk odpověděl na tiskové konferenci „Dingding | China Cool Company“, která byla živě vysílána satelitní televizí Shenzhen.Toto je zákon „skvělé společnosti“.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-0

 Gao Xiaosong se objevil v „China Cool Company“ a přibil China Economic Net, Shenzhen, 13. června (Reporter Wang Wanying), jaký druh společnosti může v éře cloudového a mobilního internetu vést budoucnost a stát se lopatkou nové ekonomiky? Večer 11. června Alibaba DingTalk odpověděl na tiskové konferenci „Dingding | China Cool Company“, která byla živě vysílána satelitní televizí Shenzhen.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-1

 Toto je zákon „skvělé společnosti“.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-2

  Gao Xiaosong, který je nyní jednatelem skupiny Alibaba, se objevil na tiskové konferenci a hovořil o svém přechodu na internet z literárního kruhu, přezdívaného, ​​zveřejnil Alipay účty, a jeho chápání klíčového slova „cool company“ „self-driving“ síla “.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-3

  Fanoušci hluboce cítili, že je v Ali velmi šťastný. DingTalk Big Data odhaluje zákon „skvělých společností“: Odvažte se být odlišní, řídíte sami sebe a sociální odpovědnost. Na tiskové konferenci zveřejnila společnost Alibaba DingTalk „Zpráva o trendu inteligentních mobilních kanceláří v roce 2017“ s tím, že vývoj inteligentních mobilní kancelář se zrychluje a malé a mikro podniky Převzetí vedoucí pozice v inteligentní mobilní kanceláři se střední a velké podniky také začaly rychle upgradovat a transformovat.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-4

 Podle odpovědné Dingdingovy osoby Chen Hang (žádné triky) jsme prostřednictvím zprávy našli pravidlo, že v éře cloudu a mobilního internetu může vést budoucnost společnosti. Má „tři zákony“, jmenovitě „Odvážíme se být odlišní, ovládaní sami sebou a Pocit sociální odpovědnosti, společnosti, které vyhovují tomuto zákonu, jsou nejen cool, ale také představují budoucnost a mají příležitost stát se lopatkou nové ekonomiky.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-5

 Říkáme tomu „cool společnost“. Zpráva ukazuje, že společnosti, které jako první zavedou upgrady inteligentních mobilních kanceláří, mají 7 společných rysů: plošší a pružnější, transparentnější a efektivnější, více spolupracující a řádné, větší důraz na bezpečnost, vřelejší organizace, oddělení práce a života, a pocit sociální odpovědnosti. „Skvělá společnost“ v očích Gao Xiaosonga: šéf chce být zaměstnancem “„Vedení“ 77% DING zasílají zaměstnanci. Chen Hang uvedl, že v „chladné společnosti“ je velmi důležitý bod, že zaměstnanci musí mít „schopnost řídit sami sebe.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-6

 “ Řekl, že pouze ti, kteří mají schopnost řídit sami, schopna zůstat navždy nejprosperujícíjším. Nadšení pro práci a udržení pracovního přístupu, jak nejlépe umí.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-7

  Když do práce vloží veškerý svůj vnitřní potenciál, bude se tato společnost nevyhnutelně rychle posouvat kupředu.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-8

 Místo spoléhání se na šéfa, že to bude řídit sám. Vezměte si jako příklad funkci DINGDING DING. Vedení může naléhat na zaměstnance prostřednictvím funkce DING.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-9

  Podobně mohou zaměstnanci naléhat na vedení prostřednictvím funkce DING. Velká data ukazují, že 77% DING vydávají zaměstnanci, což výrazně převyšuje procento DING vydané vedením.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-10

  Z pohledu průmyslových preferencí dávají zaměstnanci v odvětví mediální kultury, kteří usilují o včasnost komunikace, přednost šéfovi DING. Následuje stavebnictví, průmysl služeb a tak dále. Gao Xiaosong s tím hluboce souhlasí, cituje teorii biologické evoluce a je přesvědčen, že samo-hnací síla pochází z vitality. Zároveň uvedl, že ačkoliv je výkonným ředitelem Alibaba, vedení vůbec nepotřebuje, naopak zaměstnanci ho často řídí a často DING, a žádají ho, aby co nejdříve odpověděl na různá stanoviska k plánování projektu.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-11

 Mluvil také o fantazijní kultuře jmen Ali, která je také zdrojem vlastního pohonu. Vysvětlil původ svého fantazijního jména: „Paní Ma (Ma Yun) se jmenuje Feng Qingyang a generální ředitel Zhang Yong se jmenuje Xiaoyaozi, ale v té době jsem to zkontroloval a dokonce bylo použito šest nesmrtelných z Taogu. Dvě jména květin - 'Tian Boguang 'A „Thin Tou Tuo“ oba odmítli HR sestrou.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-12

  Nakonec jsem se rozhodl zavolat . . . „Dai Da Tight“, což je pravý opak mého Gao Xiaosonga.

Gao Xiaosong se vysmíval „skvělému zákonu o společnosti“: Šéfa musí „řídit“ zaměstnanci-13

  “Dingding zahájil školení„ Cool Company “:„ Model House “má vždy model, který vám vyhovuje, jak se stát cloud a mobilní zařízení A co „skvělá společnost“ v době internetu? Dingding vám to říká.

  Dingding vydal nejnovější 3. V aktualizaci verze 5 je nejdůležitější „modelový dům“, Dingding Index a funkce DING 2.

 0 vytvořené pro více průmyslových odvětví.

  Mezi nimi přizpůsobená služba „model house“ znamená, že DingTalk podporuje služby vertikální segmentace odvětví, takže více společností může sdílet pokročilé koncepty řízení a kancelářské metody a realizovat „sdílení“ nejlepších pracovních metod.

 .

  V podnicích sdílení způsobů myšlení a koncepcí řízení pomáhá rozšiřovat jejich obzory, rozšiřovat jejich představivost a zvyšovat jejich celkovou konkurenceschopnost.

  Chen Hang uvedl, že „sdílení nejlepšího způsobu práce“ je reakcí na potřeby podnikového managementu. Na rozdíl od knih o teorii managementu na trhu jsou „modelové domy“ na nehtech praktikovány vynikajícími společnostmi.

 „Skutečné znalosti a vhled“ je nová zkušenost z první ruky ověřená praxí. Je to jako Dingding a otevření kurzu MBA, který mohou společnosti absolvovat zdarma. Míra penetrace mobilního internetu se zrychluje a inteligentní mobilita pracovních scén se stala samozřejmým závěrem.

  Očekává se, že trh mobilních kancelářských platforem v roce 2020 dosáhne 12 miliard juanů. Metody cloudových a mobilních kanceláří prosazované společností Dingding,Potichu mění tvář různých průmyslových odvětví v Číně a v Číně se určitě objeví další „skvělé společnosti“.

.