Obchodní

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr

souhrn

Podle zpravodajské agentury Xinhua, kterou schválil předseda Ústřední vojenské komise Si Ťin-pching, naše armáda nově založila medaili „1. srpna“ a uspořádala první výběr. Nově založená medaile „1. srpna“ je nejvyšším vyznamenáním armády, o kterém rozhoduje Ústřední vojenská komise a vydává ji předseda Ústřední vojenské komise.

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr-0

 Podle zpravodajské agentury Xinhua, kterou schválil předseda Ústřední vojenské komise Si Ťin-pching, naše armáda nově založila medaili „1.

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr-1

  srpna“ a uspořádala první výběr. Nově založená medaile „1. srpna“ je nejvyšším vyznamenáním armády určeným Ústřední vojenskou komisí a předseda Ústřední vojenské komise vydává osvědčení a uděluje nejvyšší vyznamenání armády. Po jmenování a doporučení Lidové osvobozenecké armády, Ozbrojené policie a aktivních sil veřejné bezpečnosti byli nedávno vybráni předběžní kandidáti, kteří byli veřejně ohlášeni armádě k přezkoumání.

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr-2

  Výběr a udělení „medaile 1. srpna“ je důležitým opatřením k provedení rozhodovacích pokynů ústředního výboru strany a předsedy Xi o záslužném uznání a k podpoře velké příčiny posílení země a armády. Je plný rozhodnutí předsedy Xi hluboká láska k armádě. Vysoká úroveň chvály na hrdiny a modely výrazně zvýší morálku armády, stimuluje vysokou morálku a shromáždí silnou pozitivní energii k uskutečnění snu o silné armádě v Číně.

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr-3

  Tato výběrová a oceňovací práce vychází z ducha série důležitých projevů předsedy Xi, která se zaměřuje na přípravu na válku a přímo slouží bojové efektivitě, zaměřuje se na pokrok a reprezentativnost a zaměřuje se na výběr na podporu vytváření a zlepšování bojové účinnosti,Provádějte hlavní mise, jako je boj, pokrok v oblasti vědy a techniky, a prosazujte národní obranu a modernizaci armády, abyste významně přispěli a vytvořili vynikající hrdiny a modely. Organizace na všech úrovních považují výběr organizací za důležitý prostředek pro důkladnou podporu budování politiky, reformy a posílení armády, řízení armády podle zákona a posílení výcviku a přípravy. Kroky organizování publicity, komplexního hodnocení a předložení ke schválení jsou organizovány a implementovány, což činí proces výběru procesem hloubkového učení hrdinů a modelů a inspirativních důstojníků a vojáků k posunu vpřed.

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr-4

  „Medaile 1. srpna“ je nejvznešenější poctou vojáků a hrdinové a modely jsou nejzářivějšími souřadnicemi národa. Většina důstojníků a vojáků se aktivně účastnila doporučení a výběru a vyjadřovala, že péči a lásku prezidenta Xi využijí jako silnou motivaci. Brat výběr a udělování medailí „1.

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr-5

  srpna“ jako důležitou příležitost, učit se hrdiny, budovat zásluhy, stát se pokročilými, aktivně se podílet na skvělé praxi posilování armády a omlazování armády a pozdravit vítězství 19.

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr-6

  národního kongresu Párty s vynikajícími výsledky. Udělování medailí je důležitým čestným a motivačním systémem naší armády. V roce 1955 se stát rozhodl poskytnout záslužnou službu lidem, kteří se zasloužili během agrární revoluční války, protijaponské války a války za osvobození. Udělena Bayi medaile a medaile, medaile za nezávislou svobodu a medaile, medaile za osvobození, respektive medaile.

Xi Jinping, předseda Ústřední vojenské komise, schválil zřízení „medaile 1. srpna“ a uspořádal první výběr-7

  V roce 1988 se armáda rozhodla udělit kvalifikovaným kádrům ve výslužbě medaili Rudá hvězda za zásluhy, Nezávislou záslužnou medaili a Medaili za vítězství. ■ Související první medaile „1.

  srpna“ a veřejné oznámení předběžných kandidátů Podle zpravodajské agentury Xinhua, schválené předsedou Ústřední vojenské komise Xi Jinping,Naše armáda nově založila medaili „1. srpna“ a uspořádala první výběr. Po jmenování a doporučení Lidové osvobozenecké armády, ozbrojené policie a aktivních sil veřejné bezpečnosti se nedávno objevili předběžní kandidáti. Nyní je veřejně oznámeno armádě uvnitř i vně armády k vyjádření.

  Ma Weiming, ředitelka Ústavu technologie výkonové elektroniky, Škola elektrotechniky, Naval University of Engineering, a akademička Čínské akademie inženýrství. Wang Gang, vedoucí oddělení ozbrojené policie Xinjiang Uygur Autonomous Region Corps. Wang Yongzhi, bývalý hlavní konstruktér a výzkumník projektu 921 odboru všeobecné vyzbrojování a akademik Čínské technické akademie. Wang Zhongxin, velitel čety a seržant první úrovně 71.

  oddílu jednotky 96722. Wei Changjin, zástupce politického komisaře Jinan Garrison v provincii Šan-tung. Niu Xianmin, zástupce politického komisaře určité rezervní protiletadlové dělostřelecké divize armády.

 Yin Chunrong, vůdce oddělení města Pu'er ze sboru pohraniční obrany veřejné bezpečnosti v provincii Yunnan. Mai Xiande, bývalá zástupce velitele jednotky 91708. Li Zhonghua, bývalý zástupce ředitele výcvikového oddělení Akademie velení vzdušných sil.

  He Xiangmei, bývalý vedoucí určité jednotky jednotky 73653. Leng Pengfei, bývalý zástupce vojenského vyšetřovatele jednotky 81032. Lin Yongnian, výzkumný pracovník jednotky generálního úřadu vojenské komise,člen China Engineering Academy.

  Jiang Jiaji, velitel jednotky 95478. Jing Haipeng, super astronaut brigády astronautů Lidové osvobozenecké armády.

Cheng Kaijia, bývalý člen Stálého výboru komise pro vědu a technologii v komisi pro národní obranu pro vědu a průmysl, profesor a akademik Čínské akademie věd. Tan Qingquan, bývalý vedoucí inženýr technického oddělení zařízení armády 96301. Deming League, velitel jednotky 92198. .