Sdružení

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů

souhrn

Sdílená energetická banka byla přeskupena, Haiyiův převod pouliční energie „vyřazen“ a sdílená energetická banka, která měla na konci nového fóra třetí rady prospěch téměř 200 milionů juanů, čelí přeskupení a mnoho společností sdílené energetické banky bylo odstraněno . Společnost Haiyi Holdings (839473), která kdysi držela kontrolní podíl ve společnosti Street Power, byla zřízena před příchodem doučování a po úniku tepla „odešla“.. Toto odvětví za 1 rok přeskupilo sdílenou energetickou banku

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů-0

 Sdílená energetická banka byla přeskupena, Haiyiův převod pouliční energie „vyřazen“ a sdílená energetická banka, která měla na konci nového fóra třetí rady prospěch téměř 200 milionů juanů, čelí přeskupení a mnoho společností sdílené energetické banky bylo odstraněno .

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů-1

  Společnost Haiyi Holdings (839473), která kdysi držela kontrolní podíl ve společnosti Street Power, byla zřízena před příchodem doučování a po úniku tepla „odešla“.

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů-2

 . V tomto odvětví došlo k přeskupení a sdílené energetické banky zaznamenaly „velké vzestupy a pády“ za méně než jeden rok. Výzkum ukazuje, že když byla první polovina roku 2017 nejžhavější, trh sdílených energetických bank zaplavilo 10 financí za jeden měsíc. Od 31.

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů-3

  března do 28. dubna proběhlo na trhu sdílených energetických bank celkem 10 financování a na trh vstoupily desítky institucí, včetně IDG, Red Dot China,Známé investiční společnosti jako Yuanjing Capital a známí investoři jako Wang Gang. Ve druhé polovině roku se teplo vytratilo a pod tlakem konkurence muselo být mnoho projektů sdílené energetické banky omezeno nebo dokonce uzavřeno. Na konci září byla Hi Dian v médiích odhalena, že zmenšuje svůj offline propagační tým, který zahrnuje až 200 lidí.

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů-4

  Tito zaměstnanci organizovali skupiny na obranu svých práv a obvinili Hi Power z nedoplatků mezd a násilného propouštění. Podle „Oznámení o převodu zaměstnanců“, které poskytli bývalí zaměstnanci společnosti Hidian, uvedl Hidian, že „měsíční plat byl snížen ze 4 000 juanů na 1 800 juanů“, „hlášeno ze Shenzhenu do Bole City v Sin-ťiangu na vlastní náklady do 24 hodin“ a „3 dny po splatnosti. “ Bude se to považovat za dobrovolné odstoupení “a další skvělé způsoby propouštění zaměstnanců. 3.

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů-5

  listopadu vydal Wang Huiwen, hlavní viceprezident společnosti Meituan Dianping, interní dopis s oznámením, že to skončí “Provoz pilotního projektu „Sdílená energetická banka“. Dne 11. října společnost Hangian, sdílená energetická banka, společnost Ledian oznámila na svém oficiálním účtu WeChat, že přestane provozovat činnost sdílené energetické banky a převzala zpět veškeré vybavení energetické banky.

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů-6

  k mediálním zprávám, včetně Ledian, nabíjení Xiaobao, nabíjení bublin, vytváření elektřiny, technologie vybíjení,Sedm společností, včetně PP Charging a Hippo Charging, dosáhlo likvidační fáze projektu. Toto odvětví je přeskupeno, existuje ještě trh pro sdílené energetické banky? Včera večer pan Forum šel do nedalekého velkého nákupního a stravovacího centra a náhodně navštívil několik obchodů, které zřídily sdílené energetické banky. Určitá lehká restaurace v západním stylu má nedaleko pokladny malý sdílený nabíjecí automat na pouliční elektřinu. Pojme 9 power bank a je vybaven nabíjecím kabelem.

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů-7

  Když šla vedoucí fóra, dvě energetické banky už byly vypůjčené.

Přeskupení sdílené energetické banky: Haiyiho převod podílu pouliční energie přinesl prospěch téměř 200 milionů juanů-8

  Úředník řekl fóru, že tato skříňka na sdílené dobíjení pokladů se používá velmi často a během špiček se vyčerpá.

  Shodou okolností se vedle světelné restaurace náhodou nacházel velký skříňový stroj pro příchozí hovory. Zatímco pan Forum čekal v obchodě,Když pár přišel ke spotřebě, žena řekla, že její mobilní telefon má málo energie z baterie, takže muž šel do skříňky venku, aby si jeden vypůjčil. Volající skříň navíc neposkytuje bezplatnou datovou linku.

  Když vyjdete z obchodního centra s knihami ve 21:00, vedle skříně se budou nabíjet další lidé. Určitý knižní bar má také malý skříňový stroj na pouliční elektřinu, ale umístění není zřejmé.

 Vzhledem k tomu, že obchod poskytuje hostům zásuvky a prodlužovací kabely zdarma, používá je relativně málo lidí. Tang Yongbo, zakladatel a generální ředitel společnosti Xiaodian Technology, v rozhovoru pro média uvedl, že nedávné bankroty jsou spíše výsledkem přežití nejschopnějších v tomto odvětví.

  „Sdílené nabíjení představuje trh s desítkami miliard.

  Tváří v tvář tomuto obrovskému trhu uživatelů je pro vítěze těžké vzít vše. Proto je průmysl předurčen k vleklé bitvě. Celkově je vývojová rychlost hlavních podniků sdílené energetické banky stále velmi silná.

  „Již nyní těží téměř 200 milionů juanů. V roce 2015 společnost Haiyi Co. , Ltd. inkubovala podnikatelský projekt - mobilní telefon AnkerBox pro pronájem elektrické energie na ulici.

  V květnu 2017, kdy se kapitál vrhl na vstup do odvětví sdílených energetických bank, společnost Haiyi Co.

 , Ltd . Kontrolní podíl společnosti Dian Technology byl převeden na Chen Ou, generálního ředitele Jumei Youpin,Uvědomte si zisky a v podstatě ukončete. Časový harmonogram pro snížení podílu společnosti Street Electronics Technology společností Haiyi 26.

  dubna 2017 společnost Haiyi převedla 2% vlastního kapitálu společnosti Street Electronics Technology na společnost Yang Jinfang za cenu převodu 800 000 juanů. Po převodu činí přímý podíl Haiyi ve společnosti Street Electronics Technology 78%. 5. května 2017 se základní kapitál Street Electronics Technology zvýšil na 11,33 milionu juanů,Shenzhen Qianhai Hongsheng Technology Co.

 , Ltd. , investiční centrum Harmonious Growth Phase II (Yiwu) a Yang Jinfang se podíleli na navýšení kapitálu. Po navýšení kapitálu je přímý podíl společnosti Haiyi na Street Electronics Technology 58,5%. 23.

  května 2017 společnost Haiyi převedla 12,5% podíl společnosti Street Electronics Technology na společnost Shenzhen Helix Tongying Technology Management Co. , Ltd. a Shanghai Lianxinhangheng Venture Capital Management Partnership.

 A fyzické osoby Yang Jun a Shi Jun, celková cena za převod je 25 milionů juanů. Po převodu zůstává podíl akcií společnosti Street Power 46%. 14.

  července 2017 zvýšila společnost Tianjin Shunshi Tongda Technology Co. , Ltd. , kterou vlastní generální ředitel Jumei Youpin Chen Ou, kapitál společnosti Street Electronics Technology o 300 milionů juanů.

  Po navýšení kapitálu se základní kapitál společnosti Street Electronics Technology vzrostl na 28,33 milionu juanů. Zároveň podíl Tianjin Shunshi Tongdy ve společnosti Street Electronics Technology vyskočil na 60%. Akcie Haiyi klesly na 18,4%.

  29. září 2017 společnost Haiyi Co.

 , Ltd.

  oznámila, že má v úmyslu převést 15. 236% vlastního kapitálu Street Power Technology na Tianjin Shunshi Tongda za převodovou cenu 48 milionů juanů. Pokud bude převod kapitálu dokončen, bude přímý podíl Haiyi ve společnosti Street Electronics Technology pouze asi 3%.

  Podle pololetní zprávy Haiyi činil investiční příjem z prodeje vlastního kapitálu společnosti Street Electronics Technology v první polovině roku 1. 5,1 miliardy juanů, bez příjmů z vlastního kapitálu, dosáhla společnost čistého zisku 166 milionů juanů. Spolu s převáděnými penězi ve výši 48 milionů juanů, které společnost obdržela od společnosti Jumei na konci září, sdílí Haiyi téměř 200 milionů juanů na výnosu ze Street Electronics Technology.

  Zdá se, že akcie Haiyi dlouho přemýšlely o budoucnosti Street Electronics Technology. „Když jsem to udělal, byl jsem ohledně toho (sdílená power banka) optimistický. Ale z obchodního hlediska se musíme soustředit, protože naše hlavní činnost zde není. "Vysvětlil Huang Hai, investiční ředitel společnosti Haiyi Co.

 , Ltd. . Domnívá se, že projekt sdílené energetické banky vyžaduje velké investice zdrojů. Je také do určité míry optimistické, že tento obchod mohou převzít lidé s většími zdroji a schopnostmi.

 " Huang Hai řekl gentlemanovi fóra: Společnost již netvoří kontrolní podíl ve společnosti Street Electronics Technology,Vedení Street Power Technology bylo dlouho převedeno na Jumeiho a neznám aktuální situaci Street Power.

  Podle údajů se společnost Haiyi zabývá výzkumem a vývojem a prodejem inteligentních mobilních periferních produktů, periferních produktů smart life a počítačových periferních produktů.

  Mezi hlavní produkty patří baterie, nabíječky, datové kabely, náhlavní soupravy, reproduktory, zametací roboty atd.

.