Kultura

Městská federace zámořských Číňanů provedla hloubkové aktivity „velké návštěvy“ pro zámořské čínské podniky

souhrn

Nedávno Zhou Wen, tajemník strany Městské federace zámořských Číňanů, vedl tým k návštěvě Nanjing Zhongsheng United Co., Ltd. Xie Ningsheng, výkonný viceprezident Městské federace zámořských čínských podnikatelů, se návštěvy zúčastnil. V procesu návštěvy společnosti pomůžeme společnosti vyřešit problém tím, že se zeptáme na základní situaci, provozní stav a vývojové potřeby. Gui Pinghu, předseda Nanjing Zhongsheng United Co., Ltd., představil profil společnosti.Společnost

Městská federace zámořských Číňanů provedla hloubkové aktivity „velké návštěvy“ pro zámořské čínské podniky

Městská federace zámořských Číňanů provedla hloubkové aktivity „velké návštěvy“ pro zámořské čínské podniky-0

  Nedávno Zhou Wen, tajemník strany Městské federace zámořských Číňanů, vedl tým k návštěvě Nanjing Zhongsheng United Co. , Ltd. Xie Ningsheng, výkonný viceprezident Městské federace zámořských čínských podnikatelů, se návštěvy zúčastnil.

Městská federace zámořských Číňanů provedla hloubkové aktivity „velké návštěvy“ pro zámořské čínské podniky-1

   V procesu návštěvy společnosti pomůžeme společnosti vyřešit problém tím, že se zeptáme na základní situaci, provozní stav a vývojové potřeby. Gui Pinghu, předseda Nanjing Zhongsheng United Co.

Městská federace zámořských Číňanů provedla hloubkové aktivity „velké návštěvy“ pro zámořské čínské podniky-2

  , Ltd.

Městská federace zámořských Číňanů provedla hloubkové aktivity „velké návštěvy“ pro zámořské čínské podniky-3

  , představil profil společnosti. Společnost je maloobchodním prodejcem doplňků výživy, který integruje vědecký výzkum, výrobu a prodej. Je první společností v oblasti zdravotnických produktů, která dosáhla vícerozměrných operací v online a offline, WeChat, big data a systémech správy ERP.

Městská federace zámořských Číňanů provedla hloubkové aktivity „velké návštěvy“ pro zámořské čínské podniky-4

   Gui Pinghu poděkoval Městské federaci zámořských Číňanů za péči a pomoc podniku v průběhu let a vyjádřil potřebu integrovat zdroje, aby byl podnik větší a silnější. Abych se stal lídrem čínských společností zabývajících se zdravotnickými produkty, také doufám, že městská federace zámořských Číňanů může pomoci vyřešit potíže, které se vyskytly při vývoji společnosti. Zhou Wen potvrdil rozvojové úspěchy společnosti v posledních letech a uvedl, že bude spolupracovat s příslušnými funkčními odděleními na prosazování a řešení problémů, které se vyskytly při vývoji společnosti.

Městská federace zámořských Číňanů provedla hloubkové aktivity „velké návštěvy“ pro zámořské čínské podniky-5

Zdroj: Městská federace zámořských Číňanů.