Žena

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600

souhrn

China Youth Online, 13. června (China Youth Daily, reportér China Youth Online Zhou Kai), dnes podepsané společnosti Everbright Financial Leasing Co., Ltd. (zkráceně Everbright Financial Leasing) a China Commercial Aircraft Co., Ltd. (zkráceně COMAC) Peking Rámcová dohoda o nákupu 30 velkých osobních letadel C919. V současné době existuje 24 domácích i zahraničních uživatelů velkých osobních letadel C919

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-0

 China Youth Online, 13.

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-1

  června (China Youth Daily, reportér China Youth Online Zhou Kai), dnes podepsané společnosti Everbright Financial Leasing Co.

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-2

 , Ltd. (zkráceně Everbright Financial Leasing) a China Commercial Aircraft Co. , Ltd. (zkráceně COMAC) Peking Rámcová dohoda o nákupu 30 velkých osobních letadel C919.

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-3

  V současné době existuje 24 domácích i zahraničních uživatelů velkých osobních letadel C919. Celkový počet objednávek dosáhl 600. Slavnostního podpisu se zúčastnili Zhang Jinliang, prezident China Everbright Bank, Zhang Huayu, viceprezident China Everbright Bank a předseda Everbright Financial Leasing, Pan Mingzhong, prezident Everbright Financial Leasing, a Tian Min, hlavní účetní COMAC. Zhang Jinliang uvedl, že vývoj velkých osobních letadel není jen důležitou součástí čínského snu, ale také důležitým opatřením k uspokojení rychle rostoucí poptávky po přepravě v civilním letectví doma i v zahraničí.

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-4

 Společnost Everbright Financial Leasing vždy věnovala zvláštní pozornost vývoji a výrobě velkých osobních letadel C919. 5. května tohoto roku poprvé úspěšně odletělo velké osobní letadlo C919.

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-5

  Bylo to velmi očekávané a inspirativní. Byla to milníková událost v historii vývoje čínského leteckého průmyslu. Společnost Everbright Financial Leasing bude i nadále podporovat rozvoj civilních letadel vyráběných v tuzemsku a vzlet C919 využije jako příležitost, která pomůže urychlit rozvoj leteckého výrobního a přepravního průmyslu v mé zemi.

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-6

 V budoucnu bude společnost Everbright Financial Leasing pokračovat v rozsáhlejší a hlubší spolupráci se společností COMAC v oblasti vývoje letadel a domácího a zámořského marketingu. Tian Min, hlavní účetní společnosti COMAC, uvedl, že od vývoje velkých osobních letadel C919 získala důvěru a podporu společnosti China Everbright Financial Leasing a dalších domácích i zahraničních institucí a uživatelů. COMAC si této důvěry a podpory velmi váží. Dodržovat zásady „bezpečnost na prvním místě, orientovaná na zákazníka“, přesné porozumění potřebám zákazníků, včasné uspokojení potřeb zákazníků, provádění vývoje letadel v souladu s mezinárodními normami letové způsobilosti a snaha poskytovat zákazníkům a cestujícím bezpečné, spolehlivé a spolehlivé produkty a služby a vytvářet hodnotu pro zákazníky.

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-7

  Společnost Everbright Financial Leasing Co. , Ltd. se skládá z China Everbright Bank Co.

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-8

 , Ltd.

Everbright podepisuje kupní smlouvu na 30 osobních letadel C919, celkový počet objednávek dosáhl 600-9

 ,Národní společnost poskytující finanční leasing společně financovaná a založená společnostmi Wuhan Xingang Construction Investment Development Group Co. , Ltd.

  a Wuhan Rail Transit Construction Co. , Ltd. Je holdingovou dceřinou společností China Everbright Bank s 90% podílem.

Květen 2010 se základním kapitálem 37 RMB 100 milionů, zapsaným ve Wuhan v provincii Chu-pej. (Upraveno ministerstvem hospodářství).