Žena

Výbor pro městské a venkovské stavby v Yubei se soustředil na nápravu „čtyř větrů“ a zhutnění „dvou odpovědností“

souhrn

Chongqing Commercial Daily-Upstream Finance Chief Reporter Zheng You Chongqing Commercial Daily News reportér se včera dozvěděl od výboru pro městské a venkovské stavby v okrese Yubei, že v souladu s požadavky na rozmístění výboru městských stran a výboru okresu Yubei od března tohoto roku okres Výbor pro městské a venkovské stavby přijal praktická a účinná opatření k důkladnému provedení. V duchu osmi nařízení ústřední vlády bude provedena speciální náprava „čtyř větrů“, nezdravé praktiky mas a korupce.Tlak

Výbor pro městské a venkovské stavby v Yubei se soustředil na nápravu „čtyř větrů“ a zhutnění „dvou odpovědností“

Výbor pro městské a venkovské stavby v Yubei se soustředil na nápravu „čtyř větrů“ a zhutnění „dvou odpovědností“-0

  Chongqing Commercial Daily-Upstream Finance Chief Reporter Zheng You Chongqing Commercial Daily News reportér se včera dozvěděl od výboru pro městské a venkovské stavby v okrese Yubei, že v souladu s požadavky na rozmístění výboru městských stran a výboru okresu Yubei od března tohoto roku okres Výbor pro městské a venkovské stavby přijal praktická a účinná opatření k důkladnému provedení. V duchu osmi nařízení ústřední vlády bude provedena speciální náprava „čtyř větrů“, nezdravé praktiky mas a korupce. Upevněte „dvě odpovědnosti“ přísné správy strany všestranně.

Výbor pro městské a venkovské stavby v Yubei se soustředil na nápravu „čtyř větrů“ a zhutnění „dvou odpovědností“-1

Uvádí se, že stranický výbor městského a venkovského stavebního výboru okresu a tým disciplinární kontroly umístěný ve výboru městského a venkovského stavitelství okresu zřídili poštovní schránku ředitelovy sekretariátu, vydali průkaz dohledu nad bezúhonností a zvláštní obálku se zprávou , vytiskl „Oznámení o korupci“, vydal kartu dohledu služby, oznámil telefonní číslo dohledu a hlášení a navštívil odblokované kanály dohledu a hlášení pro servisní objekty a další metody. Současně byly zřízeny dva kontrolní týmy, které prováděly zvláštní kontroly a centralizovaly opravné práce. .