Mezinárodní

Dlouhá jujuba teplého tučňáka se pro chovatele jinghubů Lingwu stává dojnou krávou, která zvyšuje příjmy a zbohatne

souhrn

Charakteristickou základnou pro demonstraci hospodářských a ovocných lesů v Liangfanchang o rozloze 1 000 mu je investice a výstavba města Lingwu v roce 2008, která integruje výrobu, vědecký výzkum, cestovní ruch a prohlídky památek. Existuje 370 vysoce účinných a energeticky úsporných solárních skleníků a 20 plastových skleníků. Mezi nimi je 120 dlouhých jujub ve skleníku vysazeno s místními charakteristikami dlouhé jujuby Lingwu a zakrslé a hustě vysazené.Od května

Dlouhá jujuba teplého tučňáka se pro chovatele jinghubů Lingwu stává dojnou krávou, která zvyšuje příjmy a zbohatne

Dlouhá jujuba teplého tučňáka se pro chovatele jinghubů Lingwu stává dojnou krávou, která zvyšuje příjmy a zbohatne-0

  Charakteristickou základnou pro demonstraci hospodářských a ovocných lesů v Liangfanchang o rozloze 1 000 mu je investice a výstavba města Lingwu v roce 2008, která integruje výrobu, vědecký výzkum, cestovní ruch a prohlídky památek. Existuje 370 vysoce účinných a energeticky úsporných solárních skleníků a 20 plastových skleníků. Mezi nimi je 120 dlouhých jujub ve skleníku vysazeno s místními charakteristikami dlouhé jujuby Lingwu a zakrslé a hustě vysazené.

Dlouhá jujuba teplého tučňáka se pro chovatele jinghubů Lingwu stává dojnou krávou, která zvyšuje příjmy a zbohatne-1

Počínaje květnem jsou na trhu vysoce kvalitní dlouhodobá data Lingwu, která přitahují mnoho distributorů ovoce v regionu i mimo něj s prodejní cenou 200 juanů za kilogram. Očekává se, že prodej bude pokračovat až do konce srpna s objemem prodeje 200 000 kilogramů. Propagace dlouhých dat ve sklenících prodloužila prodejní řetězec dlouhých dat v Lingwu a stala se dojnou krávou pro farmáře, aby zbohatli a zvýšili své příjmy. .