Společnost

Typfun „Miaobai“ dnes vstoupil do jižního Jiangxi se silným deštěm

souhrn

Zprávy CCTV: Podle Čínské meteorologické sítě se očekává, že dnes (13.) bude na severu Jiangxi stále patrný déšť a v Jiujiangu, Jingdezhenu a dalších místech budou silně pršet; současně bude nízký tlaková cirkulace tajfunu Miaobai, letošní číslo 2 Centrum vstoupí dnes kolem poledne do Jiangxi a srážky ve městě Ganzhou se rychle zvýší a místní oblasti na jihovýchodě narazí na silné deště.Je třeba věnovat pozornost tomu, aby se zabránilo možnosti silných srážek

Typfun „Miaobai“ dnes vstoupil do jižního Jiangxi se silným deštěm

Typfun „Miaobai“ dnes vstoupil do jižního Jiangxi se silným deštěm-0

 Zprávy CCTV: Podle Čínské meteorologické sítě se očekává, že dnes (13. ) bude na severu Jiangxi stále patrný déšť a v Jiujiangu, Jingdezhenu a dalších místech budou silně pršet; současně bude nízký tlaková cirkulace tajfunu Miaobai, letošní číslo 2 Centrum vstoupí dnes kolem poledne do Jiangxi a srážky ve městě Ganzhou se rychle zvýší a místní oblasti na jihovýchodě narazí na silné deště.

Typfun „Miaobai“ dnes vstoupil do jižního Jiangxi se silným deštěm-1

 Je třeba věnovat pozornost prevenci sekundárních katastrof, jako jsou horské bystřiny a sesuvy půdy, které mohou být způsobeny silnými dešti. Včera na severozápadě Jiangxi silně pršelo až silně pršet.

Typfun „Miaobai“ dnes vstoupil do jižního Jiangxi se silným deštěm-2

  Monitorování ukázalo, že od 9:00 12. června do 13:00 13.

Typfun „Miaobai“ dnes vstoupil do jižního Jiangxi se silným deštěm-3

  dne mělo silný déšť 569 pozorovacích stanic ve 48 krajích a městech a 48 pozorovacích stanic v 11 krajích a městech silně pršelo Stanice Dexing Baisha, Dexing City 172. 4 mm je maximum. Mnoho krajů a měst navíc zažilo krátkodobé silné srážky. Srážky v přehradě Dongkou v okrese Yongxin jsou největší a dosahují 70 milimetrů za 1 hodinu.

Typfun „Miaobai“ dnes vstoupil do jižního Jiangxi se silným deštěm-4

  Dnes ráno se voda nahromadila na lávce řídícího výboru rozvojové zóny Jiurui Avenue ve městě Jiujiang. (Foto / Wu Qiong) Meteorologická observatoř Jiangxi předpovídá, že déšť na severu Jiangxi bude během dne stále patrný.

Typfun „Miaobai“ dnes vstoupil do jižního Jiangxi se silným deštěm-5

  Jiujiang,Dvě města Jingdezhen a severní část města Shangrao byly zamračené se středním až silným deštěm a místními silnými dešti.

  Ve stejné době se nízkotlaké cirkulační centrum letounu Typhoon č. 2 „Miaobai“ již dnes v 12:00 nacházelo v okrese Dingnan v provincii Jiangxi. Intenzita oslabila na tropickou depresi a poté se přesune na severovýchod, dnes večer se stěhuje z Jiangxi z východního Ganzhou do Fujian. Trpět"Pod vlivem nízkotlakého oběhu Miaobai se dnes déšť v jižním Jiangxi rychle zvýšil.

  Přeháňky v Ganzhou se změnily v silný déšť, v některých částech silný déšť a bouřky, včetně silných dešťů na jihovýchodě.

  Jihovýchodní část Ji'an Město a západní část města Fuzhou jsou zamračené a zatažené a jsou odpoledne a večery. Bouřky, místní srážky se mohou pohybovat od silného deště až po přívalové deště. Když přijdou bouřky, jsou místní oblasti doprovázeny silnými bouřkami a blesky,Silné konvekční počasí, jako jsou krátkodobé silné srážky, bouřky a silný vítr.

  Současně se větrná energie provincie zvýšila na 3-4, s poryvy 6.

  Dopad tajfunu „Miaobai“ na Jiangxi zítra skončí, ale silné srážky na jihozápadě Jiangxi budou pokračovat od 14-16. Očekává se, že 14.

  dne budou sprchy na severu Jiangxi zataženy a zataženo; v oblačných dnech na jihu Jiangxi budou mírné až silné deště a místní silné deště; zbytek provincie bude mít sprchy v zamračených dnech. Částečně mírný déšť. 15.

  – 16. Polojasno ve středním a jižním Jiangxi se slabým až silným deštěm, místy silnými dešti a silnými dešti; severní centrální Jiangxi se středním deštěm a místními silnými dešti; zamračené dny v severním Jiangxi s přeháňkami nebo bouřkami, a místní mírné až silné deště silný déšť. Kumulativní srážky jsou 90–120 mm v jižním Jiangxi a ve středním jižním Jiangxi, 150–230 mm místně; 50–90 mm v ostatních oblastech. Meteorologičtí experti naznačují, že v příštích několika dnech bude intenzita srážek na jihozápadě Jiangxi silná a nahromaděné srážky velké a rizika povodní, horských toků a geologických katastrof v malých a středních řekách jsou relativně vysoká.

  Věnujte pozornost nádržím , zejména nebezpečné nádrže, malé a střední řeky, hráze a geologie horských bystrin.

  Měly by být včas provedeny kontroly a monitorování oblastí náchylných ke katastrofám za účelem evakuace personálu; současně by měla být věnována pozornost prevenci zamokření měst a venkova a bleskové katastrofy.

Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.