Hra

Celočínská ženská federace ocenila dva kolektivy a pět jednotlivců v soudním systému Tchien-ťin

souhrn

Celočínská ženská federace ocenila dva kolektivy a pět jednotlivců v soudním systému Tchien-ťin

Celočínská ženská federace ocenila dva kolektivy a pět jednotlivců v soudním systému Tchien-ťin-0

  Celočínská ženská federace nedávno vydala „Rozhodnutí o uznání národního ženského civilizačního příspěvku, národních modelů ženských úspěchů a národních ženských úspěchových kolektivů.

Celočínská ženská federace ocenila dva kolektivy a pět jednotlivců v soudním systému Tchien-ťin-1

  “ Na seznamu jsou dva kolektivy a pět jednotlivců v soudním systému Tchien-ťin. První kolegiální panel první občanské soudní komory ve Vyšším lidovém soudu v Tchien-ťinu a Úřad pro soudní řízení lidového soudu v okrese Tchien-ťin získal ocenění „Titul National Women's Civilization Post, Liu Yi, zástupce vedoucího trestního soudního oddělení lidového soudu okresu Tianjin Hexi, Zhang Lingzhi, zástupce vedoucího civilního soudního řízení lidového soudu okresu Tianjin Hebei, a občanského soudního řízení lidového soudu okresu Tianjin Xiqing Jin Hongyan, zástupce vedoucího druhého soudu, Zhang Li, zástupce vedoucího třetího soudu pro občanský soud v lidovém soudu okresu Tianjin Jizhou,Pět jednotlivců, Xia Weina, asistentka soudce Tianjin č. 2 Středního lidového soudu, získala titul „Národní model úspěchu žen“.

Celočínská ženská federace ocenila dva kolektivy a pět jednotlivců v soudním systému Tchien-ťin-2

   Rozumí se, že celkem 20 jednotlivcům v systému vnitrostátních soudů získalo čestný titul „Národní model úspěchu žen“. Chválené kolektivy a jednotlivci jsou v čele vymáhání práva, vyřizování případů a slouží masám.

Celočínská ženská federace ocenila dva kolektivy a pět jednotlivců v soudním systému Tchien-ťin-3

   Jsou loajální ke svým povinnostem,Náležitá péče, spravedlnost vůči lidem, nadšení a trpělivost, dosáhla mimořádných úspěchů v běžných pozicích, pozitivně přispěla k udržení celkové stability společnosti, podpoře sociální spravedlnosti a spravedlnosti a zajištění toho, aby lidé žili a pracovali v míru a spokojenost.

Celočínská ženská federace ocenila dva kolektivy a pět jednotlivců v soudním systému Tchien-ťin-4

   Bylo to široce chváleno všemi oblastmi života. Vynikající představitelka policistek.

Celočínská ženská federace ocenila dva kolektivy a pět jednotlivců v soudním systému Tchien-ťin-5

   Nejvyšší lidový soud vyžaduje,Většina soudkyň a dalších ženských zaměstnanců v soudním systému v celé zemi by měla následovat příklad pokročilých kolektivů, pokročilých jednotlivců oceněných Celočínskou ženskou federací a kolektivů a jednotlivců oceněných Nejvyšším lidovým soudem.

   Cítit cíl spravedlnost a spravedlnost “, pevně uchopte spravedlnost pro lidi,Hlavní linie spravedlivé soudní práce, odhodlání pracovat, tvrdá práce a odhodlání, odvaha převzít odpovědnost, nezištná práce a aktivně se podílet na skvělé praxi budování právního státu v Číně s větším nadšením a energičtějším stavem. kvalita a úroveň veškeré práce s vynikajícími výsledky k přivítání vítězství 19. národního kongresu Komunistické strany Číny,Přispívat novými a většími prostředky k budování dobře situované společnosti všestranným způsobem a uskutečňovat čínský sen o velkém omlazení čínského národa.

.