Živobytí

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku

souhrn

Vzhledem k tomu, že výstavba silnic mimo město v Che-fej se stále prohlubuje, vstoupila výstavba řady klíčových projektů ve výstavbě do kritické fáze sprintu. Městský dálniční úřad vypsal harmonogram výstavby klíčových projektů 12. června. Reportér se dozvěděl, že v druhé polovině roku bude pro provoz otevřeno více silnic a pro občany bude pohodlnější se z města dostat. Tyto tři silnice byly dokončeny v červenci. V červenci letošního roku se důležitý severojižní kanál spojující Feixi a Lujiang, S103 Hetong Road 2

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-0

 Vzhledem k tomu, že výstavba silnic mimo město v Che-fej se stále prohlubuje, vstoupila výstavba řady klíčových projektů ve výstavbě do kritické fáze sprintu. Městský dálniční úřad vypsal harmonogram výstavby klíčových projektů 12. června. Reportér se dozvěděl, že v druhé polovině roku bude pro provoz otevřeno více silnic a pro občany bude pohodlnější se z města dostat.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-1

  Tři silnice budou dokončeny v červenci. V červenci letošního roku bude uvedena do provozu druhá fáze silnice S103 Hetong (úsek mezi Lucheng a Zongyang), důležitý severojižní průchod spojující Feixi a Lujiang. Do té doby bude pro obyvatele obou míst pohodlnější jít na letiště Xinqiao a na jih budou mít také přímý přístup k hoře Jiuhua a scénické oblasti hory Huangshan.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-2

  V současné době je dokončeno 88% hlavního projektu S103 Hetong Road Phase II (část Lucheng - Zongyang), z čehož jsou dokončeny všechny střední a spodní asfaltové vrstvy.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-3

  Dopravní projekt dokončil instalaci 30,5 kilometrů zábradlí sloupky, 480 monitorování silnic, základy pouliční lampy,Bylo instalováno 580 značkových základů a 220 sad dopravních značek.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-4

  V červenci bude pro občany pohodlnější jet z ulice Huan Chaohu na Lucheng a Sanhe.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-5

  Druhá fáze 23,39 kilometrů dlouhé spojovací linky Lucheng Avenue Chaohu Avenue je dokončena. V současné době je dokončeno podloží, mosty a propustky, stabilita vody a spodní asfaltové vrstvy.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-6

  Chodníky na obou stranách byly dokončeny 20 455 metrů a bylo dokončeno jednoduché odvodnění ulice. Bylo dokončeno přibližně 90% pomocných prací, jako jsou opěrné zdi a ochrana svahů a ekologizace. Silnice, propustková brána, základní vrstva a asfaltová dlažba byly dokončeny pro projekt spojovací linky Sanhe na ulici Chaohu. Pokud jde o inženýrství bezpečnosti provozu, bylo dokončeno 8 kilometrů zábradlí z vlnitého trámu, 150 000 metrů čtverečních značkovacích čar a 4 kilometry zábradlí krajiny, které mají být dokončeny v červenci.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-7

  Další projekty budou uvedeny do provozu ve druhé polovině roku,Budou dokončeny další dva projekty výstavby silnic ve městě. Podle zpráv má 20,73 kilometrů dlouhá silnice Lujiang Huani dokončené silniční sjezdy a propustky.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-8

  K dispozici je 700 metrů vodostabilní základny, 1100 metrů asfaltového dna, 4300 metrů asfaltové střední vrstvy a žádná konstrukce asfaltové vrchní vrstvy. Most Wayang River Bridge byl dokončen s výjimkou dilatačních spár a vodní příkop byl dokončen na 50%. V současné době byly otevřeny nabídky na projekty bezpečnosti provozu přes linku a do stavby vstoupili stavební pracovníci, aby se připravili na stavbu.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-9

  Kromě toho byla polovina stavby vozovky a opěrné zdi dokončena na 1,6 km východně od mostu Nanfeihe v rámci projektu rekonstrukce povodní. Na druhou polovinu bude stavba přenesena v polovině června. Předpokládá se dokončení projektu v srpnu.

Pro občany bude pohodlnější dostat se z města ve druhé polovině roku-10

  Jixian Road Interchange Project of the Ring Expressway ve výstavbě,Bylo dokončeno 80% zemních prací na vozovce a rampy a mosty jsou ve výstavbě. Mýtné, skleníky a elektromechanické systémy mohou po otevření nabídek v blízké budoucnosti vstoupit do stavby.

  Pokud nebudou existovat zvláštní okolnosti, očekává se, že projekt bude dokončen do konce prosince. Podle příslušné osoby odpovědné za městský dálniční úřad město ve druhé polovině roku urychlí postup výstavby západního prodloužení Wangjiang West Road, první fáze Hexiang Road a jižního prodloužení Xinqiao Avenue. Po schválení pozemků a dalších formalit se budeme snažit zahájit nové silniční projekty, jako je výměna silnice Nanfeihe Road Interchange of Ring Expressway, druhá fáze úseku Feidong na silnici Hexiang Road a východní část silnice Lujiang Erjun.

.