Internet

Dlouhověkost: 102 shell společnostem byly odebrány obchodní licence

souhrn

Hualong.com, 13. června ve 14:00 (korespondent Fu Zhizhi) Včera se autor z okresu Changshou dozvěděl, že v odbavení fiktivních společností v této oblasti bylo dosaženo postupných výsledků. Od ledna do května tohoto roku bylo 102 fiktivních společností zrušeno v souladu se zákonem. Rozumí se, že fiktivní společnost je společnost, která byla registrována, ale dlouhodobě nepodniká. Důvody pro založení mušle jsou složité:Nějaký důvod

Dlouhověkost: 102 shell společnostem byly odebrány obchodní licence

Dlouhověkost: 102 shell společnostem byly odebrány obchodní licence-0

  Hualong. com, 13. června ve 14:00 (korespondent Fu Zhizhi) Včera se autor z okresu Changshou dozvěděl, že v odbavení fiktivních společností v této oblasti bylo dosaženo postupných výsledků.

Dlouhověkost: 102 shell společnostem byly odebrány obchodní licence-1

   Od ledna do května tohoto roku bylo 102 fiktivních společností zrušeno v souladu se zákonem. Rozumí se, že fiktivní společnost je společnost, která byla registrována, ale dlouhodobě nepodniká. Důvody pro založení mušle jsou složité:Některé nejsou schopny normálně fungovat z důvodu dlouhodobých nedoplatků na mzdách, daňových nedoplatků, úroků, nedoplatků na poplatcích; některým vznikají roční ztráty v důsledku nadměrného poměru zatížení aktiv; některé jsou dočasně zřízeny kvůli nutnosti vystavování faktur.

Dlouhověkost: 102 shell společnostem byly odebrány obchodní licence-2

   Aby bylo možné realizovat „prázdnou skořápku“, je průmyslová a obchodní kancelář okresního průmyslového a obchodního odvětví okresu Changshou kombinována s neobvyklým seznamem databáze informací o výročních zprávách společnosti za účelem provádění návštěv na místě. Klíčovou kontrolou je, že výroční zpráva nebyla vykázána po dobu 2 po sobě jdoucích let,Podniky, které jsou zahrnuty v databázi neobvyklých seznamů a nemají žádné informace o daňovém přiznání.

Dlouhověkost: 102 shell společnostem byly odebrány obchodní licence-3

Komplexní daňové informace, informace o výročních zprávách, registrační informace, návštěvy v terénu a další aspekty, 102 podniků bylo označeno jako fiktivní společnosti a obchodní licence byla odňata v souladu s příslušnými ustanoveními „zákona o společnostech“ a „zákona o samostatném vlastnictví“. .