Znalost

4 175 obyvatel venkova se rozloučí se zchátralými domy

souhrn

Renovace zchátralých domů ve venkovských oblastech je důležitým projektem přínosů a přínosů, který se týká celkové situace a zlepšuje živobytí lidí. V souladu s požadavky cílených prací na zmírnění chudoby Městská komise pro městské a venkovské stavby vážně zorganizovala všechny kraje (města), aby urychlily provádění renovačních prací v oblasti zchátralých domů z roku 2017. V současné době byla zrekonstruována první várka 4 175 zchátralých domů a dokončeno 1 743 domů. Roční úkol se snažíme dokončit do konce listopadu.Letos v létě, Lu

4 175 obyvatel venkova se rozloučí se zchátralými domy

4 175 obyvatel venkova se rozloučí se zchátralými domy-0

  Renovace zchátralých domů ve venkovských oblastech je důležitým projektem přínosů a přínosů, který se týká celkové situace a zlepšuje živobytí lidí. V souladu s požadavky cílených prací na zmírnění chudoby Městská komise pro městské a venkovské stavby vážně zorganizovala všechny kraje (města), aby urychlily provádění renovačních prací v oblasti zchátralých domů z roku 2017.

4 175 obyvatel venkova se rozloučí se zchátralými domy-1

   V současné době byla zrekonstruována první várka 4 175 zchátralých domů a dokončeno 1 743 domů. Roční úkol se snažíme dokončit do konce listopadu.

4 175 obyvatel venkova se rozloučí se zchátralými domy-2

  Letos v létě byla obzvlášť jasná Dong Tianhuai, domácnost s pěti zárukami ve vesnici Dongming Village ve městě Fanshan v okrese Lujiang. Protože se rozloučil s děsivými dny života v zchátralém domě a žil ve dvou nových kachlových domech, které byly zrekonstruovány. Dong Tianhuai je domácnost s pěti zárukami a celý rok žije sama, bez dětí a bez zdroje příjmů. S cílem pomoci mu zbavit se obtížného života se vesnice chopila iniciativy a pomohla mu nahlásit projekt zchátralého domu.

4 175 obyvatel venkova se rozloučí se zchátralými domy-3

  Po schválení může jeho rodina získat vládní dotaci ve výši 22 000 juanů na renovaci zchátralých domů. S přihlédnutím ke skutečným obtížím Dong Tianhuai se Dongming Village ujala iniciativy, aby mu pomohla vybrat místo pro stavbu domu, kontaktovala stavební tým a prostřednictvím záruky vesnice nechal nejprve postavit dům stavební tým a poté splácet dotaci po dosáhne účtu.

4 175 obyvatel venkova se rozloučí se zchátralými domy-4

   Po více než měsíci stavby starý Dong konečně žil v novém, bezpečném a světlém domě. Chudé skupiny jako Lao Dong dokončí rekonstrukci zchátralých domů do roku 2020 a budou žít v nových bezpečných domech. Aby byla zajištěna otevřenost, spravedlnost a nestrannost projektu obnovy zchátralých domů, Výbor pro městské městské a venkovské stavby přísně kontroluje postupy a důsledně zavádí postupy individuálních žádostí o zchátralé domácnosti, kolektivní hodnocení vesnic, revize měst, a schválení kraje (města). Městský úřad, kraj (město) zveřejňuje a přijímá sociální dohled.

   Současně s cílem zlepšit správu informací Výbor pro městské městské a venkovské stavby striktně implementuje požadavek jednoho souboru pro jednu domácnost při obnově zchátralých venkovských domů, včasných archivů a vstupuje do papírových archivů obnovy zchátralých venkova sídlí v informačním systému a pověřuje organizaci třetí strany prováděním hodnocení výkonu, aby byla zajištěna tato výhoda. Stavební projekty jsou cenově dostupné a naléhavě potřebují potřební lidé.

Pro zemědělce, kteří dokončili transformační úkoly, Městská městská a venkovská stavební komise pohotově organizuje příslušné pracovníky, kteří provedou kontrolu a přejímku, a zemědělcům, kteří prošli kontrolou a přejímkou, budou co nejdříve vydány dotační prostředky . .