Hra

15. neděli začíná v Yinchuanu 15. čínský divadelní festival

souhrn

15. čínský divadelní festival se bude konat v Yinchuan, Shizuishan a Qingtongxia od 18. června do 5. července. S cílem „Festival umění · Lidový festival“ a téma „Podpora vynikající tradiční kultury, představení kouzla dramatického umění a podpora rozvoje literárních a uměleckých podniků“ letošní divadelní festival pořádá 27 skvělých představení z celého světa země.Nováčci celebrit soutěžící na umělecké scéně,

15. neděli začíná v Yinchuanu 15. čínský divadelní festival

15. neděli začíná v Yinchuanu 15. čínský divadelní festival-0

  15. čínský divadelní festival se bude konat v Yinchuan, Shizuishan a Qingtongxia od 18. června do 5. července.

15. neděli začíná v Yinchuanu 15. čínský divadelní festival-1

   S cílem „Festival umění · Lidový festival“ a téma „Podpora vynikající tradiční kultury, představení kouzla dramatického umění a podpora rozvoje literárních a uměleckých podniků“ letošní divadelní festival pořádá 27 skvělých představení z celého světa země.

15. neděli začíná v Yinchuanu 15. čínský divadelní festival-2

  Nováčci celebrit soutěží v uměleckém světě a prosperující doba skládá nové písně, které divákům představí bohatou uměleckou hostinu. Čínský divadelní festival je národní divadelní představení, které se koná každé dva roky a je pro mou zemi důležitou platformou pro předvedení úspěchů dramatické tvorby. První a druhý festival čínského divadla se konaly v Pekingu a od třetího zasedání se festival čínského divadla rozšířil po celé zemi.

15. neděli začíná v Yinchuanu 15. čínský divadelní festival-3

  Letošní festival čínského divadla je sponzorován Čínskou federací literárních a uměleckých kruhů a Čínskou asociací dramatiků a pořádá ji kulturní oddělení Autonomní oblasti, Federace literárních a uměleckých kruhů autonomní oblasti, Městská lidová vláda Yinchuan, Městská lidová vláda Shizuishan, a městská lidová vláda Wuzhong. Je to poprvé, co čínský divadelní festival vstoupil do Ningxie, a je to také největší, nejdelší a nejvystavovanější národní umělecká událost, kterou Ningxia dosud pořádala. V té době představí 27 divadelníků z 21 provincií (měst, okresů) 28 představení v Yinchuan, Shizuishan a Wuzhong, včetně Pekingské opery, Kunské opery, Yue opery, Šanghajské opery, opery Jin, Qin opery atd. jako drama, různé formy umění, jako jsou taneční dramata a dětská dramata.

15. neděli začíná v Yinchuanu 15. čínský divadelní festival-4

   Mezi nimi Qin Opera „Wang Gui a Li Xiangxiang“ vytvořená společností Ningxia, taneční drama „Huaer“,Přehlídky se zúčastní také čtyři dramatická představení, včetně Pekingské opery „Zhuang Fei“ a dětského dramatu „Fia Feiya“. Současně bude představeno moderní operní drama Qin „Wang Gui a Li Xiangxiang“, které vytvořilo divadlo Qinqiang od Ningxia Performing Arts Group. zahájení tohoto festivalu.

15. neděli začíná v Yinchuanu 15. čínský divadelní festival-5

   Drama bude mít premiéru v Ningxia Grand Theatre 18.

15. neděli začíná v Yinchuanu 15. čínský divadelní festival-6

června. .