Automatický

příkop! Mistr Ma Daha nenuceně odložil diamantový prsten a zmizel

souhrn

Hualong.com.cn ve 14:18 dne 13. června. 12. června obdržela policejní stanice Zhongliangshan v okrese Jiulongpo masové policejní hlášení, že jeho diamantový prsten byl ukraden z jeho domova a jeho dům byl zloděj! Na místo okamžitě vyrazila policie. Podle policisty Yanga odpočíval ráno doma, a když si umýval ruce, položil si doma diamantový prsten na skříňku na boty.Zadní

příkop! Mistr Ma Daha nenuceně odložil diamantový prsten a zmizel

příkop! Mistr Ma Daha nenuceně odložil diamantový prsten a zmizel-0

  Hualong. com. cn ve 14:18 dne 13.

příkop! Mistr Ma Daha nenuceně odložil diamantový prsten a zmizel-1

   června. 12. června obdržela policejní stanice Zhongliangshan v okrese Jiulongpo masové policejní hlášení, že jeho diamantový prsten byl ukraden z jeho domova a jeho dům byl zloděj! Na místo okamžitě vyrazila policie.

příkop! Mistr Ma Daha nenuceně odložil diamantový prsten a zmizel-2

   Podle policisty Yanga odpočíval ráno doma, a když si umýval ruce, položil si doma diamantový prsten na skříňku na boty.

příkop! Mistr Ma Daha nenuceně odložil diamantový prsten a zmizel-3

  Později byly další věci a já jsem na tuto věc stále zapomínal a nechal jsem ji na skříni na boty. Vzhledem k tomu, že se ohřívač vody v domě rozpadl dříve, byl v odpoledních hodinách pověřen údržbář opravou ohřívače vody doma. Po celý den nebyl v domě nikdo kromě sebe a Zhanga, údržbáře.

příkop! Mistr Ma Daha nenuceně odložil diamantový prsten a zmizel-4

   Když odpoledne skončil rušný, když Yang zvedl prsten,Ale zjistil, že už je dávno pryč. Bezvýsledně jsem se rozhlížel kolem a přemýšlel jsem, jestli to odnesl Zhang. Když jsem vytočil telefon pracovníka, nikdo neodpověděl, a tak jsem spěchal zavolat policii o pomoc.

příkop! Mistr Ma Daha nenuceně odložil diamantový prsten a zmizel-5

   V současné době je případ stále předmětem dalšího vyšetřování a zpracování. Majitel Yang uvedl, že pokud Zhang prsten skutečně odejme, doufá, že se pracovník pokusí kontaktovat ho.

příkop! Mistr Ma Daha nenuceně odložil diamantový prsten a zmizel-6

  Pokud je prsten vrácen, nebude za to odpovědný. Policie zvláště připomněla přátelům „Ma Daha“: Je dobré být ležérní, ale příliš mnoho „Ma Daha“ může být velmi zneklidňující. V každodenním životě si musíte vybudovat dobrý pocit prevence.

  Nejen, že se vyhnete problémům se slepým hledáním pokaždé, ale také snížíte možnost ztráty a krádeže. V případě náhodného odcizení volejte co nejdříve policii.

.