Průzkum

50 juanů padajících z nebe? Dejte si pozor na rutinní podvody!

souhrn

Hualong.com, 13. června, 14:18. Online nakupování se stalo „klíčovým slovem“ číslo jedna pro mnoho spotřebitelů, od palivového dřeva, rýže, oleje a soli až po velké domácí spotřebiče. Pohodlí a rychlost, které přináší online nakupování, nám přinesly do našich životů. Dostupné. S neustálým růstem a rozvojem online transakcí se také objevily různé pasti. Večer 9. června vyslal Erlang z okresu Jiulongpo

50 juanů padajících z nebe? Dejte si pozor na rutinní podvody!

50 juanů padajících z nebe? Dejte si pozor na rutinní podvody!-0

 Hualong. com, 13.

50 juanů padajících z nebe? Dejte si pozor na rutinní podvody!-1

  června, 14:18. Online nakupování se stalo „klíčovým slovem“ číslo jedna pro mnoho spotřebitelů, od palivového dřeva, rýže, oleje a soli až po velké domácí spotřebiče.

50 juanů padajících z nebe? Dejte si pozor na rutinní podvody!-2

  Pohodlí a rychlost, které přináší online nakupování, nám přinesly do našich životů.

50 juanů padajících z nebe? Dejte si pozor na rutinní podvody!-3

  Dostupné. S neustálým růstem a rozvojem online transakcí se také objevily různé pasti. Večer 9. června přijala policejní stanice Erlang v okrese Jiulongpo poplach od mladé dívky v určité komunitě.

50 juanů padajících z nebe? Dejte si pozor na rutinní podvody!-4

 Policie tvrdila, že byl podveden zákaznickým servisem pro online nakupování ve výši tří tisíc juanů, a vyrazila na místo vyšetřovat a ověřit. Policie se na místě dozvěděla, že 20letá dívka, Xiao Jia (pseudonym), si před půl měsícem koupila online sukni. Sukně byla v pořádku a nic se jí nestalo.

50 juanů padajících z nebe? Dejte si pozor na rutinní podvody!-5

  Avšak 8.

  června odpoledne , žena tvrdila, že je Osoba zákaznické služby náhle zavolala a řekla, že sukně byla trochu vadná. Aby Xiao Jia vrátila padesát juanů jako náhradu, Xiao Jia bez velkého přemýšlení souhlasila. „Zákaznický servis" uvedla, že padesát jüanů bylo zasláno na její účet Alipay. Xiaojia Alipay okamžitě otevřela, ale nedostala padesát jüanů od zákaznického servisu.

  „Zákaznický servis" uvedla, že pro provozování těchto padesáti musí stále dodržovat jeho pokyny. yuan. Poté Xiaojia otevřela Ant Flower podle kroků uvedených zákaznickým servisem. Pak řekněte Xiao Jia, že potřebuje půjčit tři tisíce juanů z výše uvedeného a tři tisíce juanů budou mít „zákaznický servis“, který jí pomůže splácet půjčku, nebojte se.

  Xiaojia půjčila na svůj účet ICBC tři tisíce juanů podle požadavků „zákaznického servisu“.

  Později „zákaznický servis“ poskytl QR kód a řekl, že jeho naskenováním může získat náhradu 50 juanů. Xiaojia postupovala podle pokynů druhá strana.

  Provoz,I když jsem nedostal padesát juanů, moje tři tisíce juanů byly přímo spotřebovány ve formě skenování QR kódu. Nyní Xiaojia nejen nedostala 50 juanů vrácených takzvaným zákaznickým servisem, ale také si půjčila 3 000 juanů od Ant Huabei. V tuto chvíli se zmatený malý Jiadun cítil podveden, a tak zavolal na pomoc policii. Policie opět připomněla široké veřejnosti, že existují různé způsoby podvodu.

 Je těžké se tomu bránit.

  Nevěřte těmto takzvaným slovům zákaznických služeb na lehkou váhu. Záležitosti týkající se vrácení peněz musí být řešeny opatrně, aby nedošlo k oklamání.

.