Mezinárodní

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.

souhrn

Hualong.com 13. června ve 14:18 uvedl, že pan Su, který žije v Xiejiawan, si pronajal dům ve vesnici Laodongsan, který jej dále pronajal, protože nemohl žít v minulosti. 7. června si pan Su vzal dům zpět, zkontroloval jeho věci a nechal dům prázdný. Nečekal však, že když odcházel přední nohou, žil v domě nezvaný host zadní nohou.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.-0

  Hualong.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.-1

  com 13. června ve 14:18 uvedl, že pan Su, který žije v Xiejiawan, si pronajal dům ve vesnici Laodongsan, který jej dále pronajal, protože nemohl žít v minulosti. 7. června si pan Su vzal dům zpět, zkontroloval jeho věci a nechal dům prázdný.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.-2

   Nečekal však, že když odcházel přední nohou, žil v domě nezvaný host zadní nohou. 11. června přijala policejní stanice Xiejiawan v okrese Jiulongpo hlášení od pana Su, v němž bylo ukradeno mnoho elektrických spotřebičů v jeho domě a zloděj byl doma.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.-3

   Po obdržení policie se policie okamžitě vrhla na místo, aby zloděje ovládla.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.-4

   Po vyšetřování policií se ukázalo, že poté, co si pan Su vzal dům, Zhou, který neměl kde bydlet, náhodou zjistil, že dům pana Su byl prázdný.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.-5

  Dveře pokoje lze navíc otevřít z bočního okna a já jsem zjistil, že spotřebiče jsou kompletní, takže jsem žil v grandiózním stavu, přeměňoval domy jiných lidí na svůj vlastní domov, jedl, pil a spal v nich, cítil se nepříjemně . Zhou, který neměl žádný zdroj příjmů, brzy byl nespokojený s tím, že v něm jen spal, a tak udělal pokřivený nápad a zíral na domácí spotřebiče v pokoji pana Su. Za dva dny pan Zhou předstíral, že je majitelem domu, a vyzval řadu prodejců k recyklaci starých domácích spotřebičů a prodával v domě televizory, set-top boxy, ohřívače vody a další elektrické spotřebiče za nízké ceny setkat.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.-6

   11.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.-7

   června se chtěl pan Su vrátit pro nějaké osobní věci. Než dorazil ke dveřím domu, uslyšel oba lidi hlasitě mluvit.

Majitel nešel domů několik dní. Dům byl téměř vyprázdněn.-8

Když pan Su rychle kráčel,Viděl jsem podivného muže vyjednávat s pouličním prodavačem, který se chystá prodat svářečku, a byl chycen panem Zhu. Po výslechu Zhou přiznal, že „se ponořil do hnízda straky“ a prodal domácí spotřebiče v domě pana Zhu. Zhou byl uvězněn a nyní je vyšetřován. .