Majetek

Silný déšť rozbil velký strom, policie aktivně odklonila provoz

souhrn

Hualong.com, 13. června, 14:18, „Tuto cestu řídím já, tento strom jsem zasadil já, od nynějška musím projít, přijde policie na pomoc!“ Nedávno vpadl silný déšť hlavní městská oblast, doprovázená vytí poryvy větru. Velký strom na stanici Xiejiawan na hlavní ulici v Xiejiawanu byl stržen silným větrem, všechny čtyři jízdní pruhy od Yuanjiagang po Yangjiaping byly blokovány a provoz byl jednou ochrnutý.Kowloon

Silný déšť rozbil velký strom, policie aktivně odklonila provoz

Silný déšť rozbil velký strom, policie aktivně odklonila provoz-0

  Hualong.

Silný déšť rozbil velký strom, policie aktivně odklonila provoz-1

  com, 13. června, 14:18, „Tuto cestu řídím já, tento strom jsem zasadil já, od nynějška musím projít, přijde policie na pomoc!“ Nedávno vpadl silný déšť hlavní městská oblast, doprovázená vytí poryvy větru. Velký strom na stanici Xiejiawan na hlavní ulici v Xiejiawanu byl stržen silným větrem, všechny čtyři jízdní pruhy od Yuanjiagang po Yangjiaping byly blokovány a provoz byl jednou ochrnutý.

Silný déšť rozbil velký strom, policie aktivně odklonila provoz-2

  Jiulongpo dopravní hlídková policie Xiejiawan brigádní policista Chen Zhi vrhl na místo poprvé za silného deště.

Silný déšť rozbil velký strom, policie aktivně odklonila provoz-3

   Vzhledem k tomu, že stromy byly příliš velké na to, aby se jedna osoba mohla pohnout, policie okamžitě přijala opatření, aby kontaktovala obecní vládu a hasiče s žádostí o podporu a hlášení na okresní pohotovostní úřad ke koordinovanému zpracování. Druhým je vést Yuanjiagang do Yangjiapingu, aby odklonil vozidla a projel Longteng Avenue;Třetím je okamžitá práce s policií a nedalekými jednotkami pro stavbu tratí na odřezání větví a odstranění velkých stromů blokujících střed silnice. Po třech hodinách bojů byly velké stromy odfouknuté větrem krok za krokem rozebrány a odstraněny. Při plné spolupráci policie a obecních hasičů byl provoz na hlavní ulici Xiejiawan postupně obnoven.

Silný déšť rozbil velký strom, policie aktivně odklonila provoz-4

.