Průzkum

Fond rozvoje průmyslu kustovnice v našem okrese posiluje zahraniční seznam nadřazených společností

souhrn

19. května se v okrese Zhongning konal slavnostní podpis Ningxia Wolfberry Industry Development Fund a zahajovací ceremoniál zámořského seznamu. Ningxia Wolfberry Conservation Association dosáhla dohody o spolupráci s Goride Investment Group Public Co., Ltd. a Shenzhen Qianhai Yuanheng Fund Management Co., Ltd. Na podporu zámořského seznamu nadřazených společností Ningxia wolfberry byl založen fond ve výši 500 milionů juanů.Založen Ningxia Wolfberry Industry Development Fund, což je vláda

Fond rozvoje průmyslu kustovnice v našem okrese posiluje zahraniční seznam nadřazených společností

Fond rozvoje průmyslu kustovnice v našem okrese posiluje zahraniční seznam nadřazených společností-0

  19. května se v okrese Zhongning konal slavnostní podpis Ningxia Wolfberry Industry Development Fund a zahajovací ceremoniál zámořského seznamu.

Fond rozvoje průmyslu kustovnice v našem okrese posiluje zahraniční seznam nadřazených společností-1

   Ningxia Wolfberry Conservation Association dosáhla dohody o spolupráci s Goride Investment Group Public Co.

Fond rozvoje průmyslu kustovnice v našem okrese posiluje zahraniční seznam nadřazených společností-2

  , Ltd. a Shenzhen Qianhai Yuanheng Fund Management Co. , Ltd. Na podporu zámořského seznamu nadřazených společností Ningxia wolfberry byl založen fond ve výši 500 milionů juanů.

Fond rozvoje průmyslu kustovnice v našem okrese posiluje zahraniční seznam nadřazených společností-3

  Zřízení Ningxia Wolfberry Industry Development Fund je konsensem dosaženým vládou, sdruženími a podniky v souladu s rozdělením funkcí „triády“ vlády, sdružení a podniků. Jeho cílem je spolupracovat na přijetí „technologického“ + kapitál "model, poháněný kapitálem, a dosáhnout standardního složení a nových produktů posílením technologického výzkumu a vývoje. Integrace odvětví bobule v oblasti výzkumu a vývoje, technologie hlubokého zpracování, obchodu a dalších vazebPosílit a posílit jedinečné výhody kulturních a geografických zdrojů bobule Ningxia, realizovat rozsáhlý a intenzivní provoz, rozšířit a posílit průmysl bobule Ningxia, dále posílit reputaci a konkurenceschopnost bobule Ningxia na domácím a zahraničních trzích a dokončit průmysl mezinárodní kapitál fondu Uspořádání trhu stanoví model pro integraci charakteristických průmyslových odvětví autonomních regionů etnických menšin do globálního ekonomického systému.

Fond rozvoje průmyslu kustovnice v našem okrese posiluje zahraniční seznam nadřazených společností-4

.