Politický

Zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival se konal v Pingluo v Helanu

souhrn

10. června se v Helan County a Hepingluo County konal „National Fitness Challenge Day — Healthy Ningxia Moves“ a zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival pořádaný Čínskou obecnou správou sportu a pořádaný Ningxia Sports Bureau. současně se zúčastnilo 26 428 lidí. Tato událost si připomíná nápis soudruha Mao Ce-tunga „Rozvíjejte sport a zlepšujte postavu lidí“65. výročí je příležitost,

Zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival se konal v Pingluo v Helanu

Zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival se konal v Pingluo v Helanu-0

  10. června se v Helan County a Hepingluo County konal „National Fitness Challenge Day — Healthy Ningxia Moves“ a zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival pořádaný Čínskou obecnou správou sportu a pořádaný Ningxia Sports Bureau.

Zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival se konal v Pingluo v Helanu-1

   současně se zúčastnilo 26 428 lidí. Tato událost si připomíná nápis soudruha Mao Ce-tunga „Rozvíjejte sport a zlepšujte postavu lidí“65.

Zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival se konal v Pingluo v Helanu-2

   výročí je příležitostí uspořádat v Helanu a Pingluu jedinečnou „soutěž o data“ v podobě národní kondice a národních výzev. Akce se zúčastnil Gao Yuanyi, zástupce ředitele odboru masových sportů Státní sportovní správy, Zhang Mei, zástupce ředitele Ningxia Sports Bureau.

Zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival se konal v Pingluo v Helanu-3

   Nadšenci fitness účastnící se akce se mohou zaregistrovat k hlasování naskenováním QR kódu. V Helanu a Pingluu začala PK od okamžiku, kdy účastníci naskenovali QR kód - aby spočítali počet a aktivitu účastníků v reálném čase ve formě registrace skenování, aktivitu od začátku vítali nadšenci fitness. Obsah aktivity je různorodý a zároveň plný zábavy, zajímavé i zajímavé soutěže v míčových dovednostech.

Zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival se konal v Pingluo v Helanu-4

  K dispozici je také běh integrované péče, který pracuje se zrakově postiženými. „Všichni lidé se účastní, všichni lidé jsou šťastní a všichni lidé jsou zdraví“ je skutečné vyobrazení této události. ???????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?? Tento „Den národní výzvy v oblasti fitness“ je značková akce zahájená státní sportovní správou. Úspěšně se konal v 56 městech po celé zemi.

Zahajovací ceremoniál Ningxia National Fitness Festival se konal v Pingluo v Helanu-5

Letos poprvé vstoupil do Ningxie. Účelem je umožnit více lidem účastnit se národní fitness. Nechte masy pocítit sportovní štěstí a užijte si štěstí a spokojenost ze sportu!.