Sdružení

Seznam druhé várky průkopnických oblastí národní reformy cestovního ruchu a inovací

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 13. června Podle zpráv z webových stránek Národní správy cestovního ruchu 13. března, v souladu s „Opatřeními pro řízení výstavby staveb v Pioneer National Turism Reform and Innovation“ (vydán úřad pro cestovní ruch? 41) předpisy, na základě dobrovolných prohlášení z různých regionů a doporučení turistických výborů (úřadů) různých provincií, regionů a obcí, po písemném přezkoumání odbornou revizní komisí,Výběr

Seznam druhé várky průkopnických oblastí národní reformy cestovního ruchu a inovací

Seznam druhé várky průkopnických oblastí národní reformy cestovního ruchu a inovací-0

  Securities Times (www. stcn.

Seznam druhé várky průkopnických oblastí národní reformy cestovního ruchu a inovací-1

  com), 13. června Podle zpráv z webových stránek Národní správy cestovního ruchu 13. března, v souladu s „Opatřeními pro řízení výstavby staveb v Pioneer National Turism Reform and Innovation“ (vydán úřad pro cestovní ruch? 41) předpisy, na základě dobrovolných prohlášení z různých regionů a doporučení turistických výborů (úřadů) různých provincií, regionů a obcí, po písemném přezkoumání odbornou revizní komisí,Prohlášení o výběru bylo zkontrolováno pro druhé kolo a zkontrolováno ředitelskou kanceláří. Národní správa cestovního ruchu má v úmyslu identifikovat město Zhejiang Lishui jako druhou várku oblastí průkopníka reformy cestovního ruchu a inovací v oblasti inovací, které jsou nyní veřejně oznámeny.

Seznam druhé várky průkopnických oblastí národní reformy cestovního ruchu a inovací-2

Období propagace je od 12. června do 18. června 2017. Příloha: Seznam druhé várky průkopnických oblastí národní reformy cestovního ruchu a inovací: město Lishui, město Zhongwei, okres Mentougou,Xi'an City, Dapeng New District, Nanyue District, Shenyang City, Wansheng Economic Development Zone, Tengchong City, Prefektura Liangshan, Anshun City, Pingjiang County, Dali City, Jizhou District, Ganzhou City, Chongming District, Chizhou City, Changchun City, Bama County, Datong City, Hui County (Securities Times Network Express Center).