Mezinárodní

Wang Zuji reagoval na rostoucí ceny nájemného: CCB neposkytla financování zprostředkovatelům

souhrn

Zprávy Sina Finance News, zprávy z 29. srpna, prezident Čínské stavební banky Wang Zuji reagoval na nedávné zvýšení cen nájemného v dnešním prozatímním vyhlášení výsledků slovy: „CCB spustila komplexní platformu služeb leasingu bydlení a neposkytla financování zprostředkovatelům, zejména bydlení, poskytujeme nájemcům půjčky na bydlení, což stabilizovalo dobu pronájmu a cenu pronájmu.Toto financování je poskytováno

Wang Zuji reagoval na rostoucí ceny nájemného: CCB neposkytla financování zprostředkovatelům

Wang Zuji reagoval na rostoucí ceny nájemného: CCB neposkytla financování zprostředkovatelům-0

  Zprávy Sina Finance News, zprávy z 29. srpna, prezident Čínské stavební banky Wang Zuji reagoval na nedávné zvýšení cen nájemného v dnešním prozatímním vyhlášení výsledků slovy: „CCB spustila komplexní platformu služeb leasingu bydlení a neposkytla financování zprostředkovatelům, zejména bydlení, poskytujeme nájemcům půjčky na bydlení, což stabilizovalo dobu pronájmu a cenu pronájmu. Tento fond je poskytován nájemcům prostřednictvím platformy, přímo vyplácen pronajímateli, nikoli zprostředkovateli. „Wang Zuji uvedl, že zvýšení nájemného je způsobeno zvýšením tržní poptávky.

Wang Zuji reagoval na rostoucí ceny nájemného: CCB neposkytla financování zprostředkovatelům-1

   Faktory jsou ve skutečnosti také strategie a operace zprostředkování trhu. Mimořádný růst nájemného a národní regulace jsou však odlišné.

Wang Zuji reagoval na rostoucí ceny nájemného: CCB neposkytla financování zprostředkovatelům-2

Odpovědný redaktor: Yang Qun populární doporučení odloženo Veřejný účet Sina Finance and Economics vysílá nejnovější finanční informace a videa 24 hodin denně,Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).