Zápas

Plodné výsledky summitu ministerstva zahraničních věcí v Astaně

souhrn

Zprávy CCTV: Na pravidelné tiskové konferenci ministerstva zahraničních věcí, která se konala 12. prosince, mluvčí Lu Kang představil, že právě ukončené 17. zasedání Rady hlav států Šanghajské organizace pro spolupráci přineslo plodné výsledky a Čína jako rotující předseda Šanghajské organizace pro spolupráci bude Čína vážně plnit své povinnosti. Lu Kang uvedl, že SCO poprvé rozšířil své členství a přijal Indii a Pákistán jako členy SCO

Plodné výsledky summitu ministerstva zahraničních věcí v Astaně

Plodné výsledky summitu ministerstva zahraničních věcí v Astaně-0

  Zprávy CCTV: Na pravidelné tiskové konferenci ministerstva zahraničních věcí, která se konala 12. prosince, mluvčí Lu Kang představil, že právě ukončené 17. zasedání Rady hlav států Šanghajské organizace pro spolupráci přineslo plodné výsledky a Čína jako rotující předseda Šanghajské organizace pro spolupráci bude Čína vážně plnit své povinnosti.

Plodné výsledky summitu ministerstva zahraničních věcí v Astaně-1

   Podle Lu Kanga SCO poprvé rozšířila své členství a přijala Indii a Pákistán, aby se formálně staly členy SCO. Starí i noví členové vyjádřili, že budou pokračovat v prosazování „šanghajského ducha“ a v posilování spolupráce.

Plodné výsledky summitu ministerstva zahraničních věcí v Astaně-2

   Podle Lu Kanga se všechny členské státy dohodly na dalším posílení výměn a spolupráce mezi členskými státy v oblasti bezpečnosti, hospodářství a humanitních věd, včetně přijetí účinných opatření k provádění Úmluvy o spolupráci v boji proti extremismu v Šanghaji a přijetí praktických opatření na podporu obchod a spolupráce v regionu. Usnadněte investice a položte pevný základ pro spolupráci v různých oblastech. Na schůzce byly rovněž předloženy některé nové iniciativy: Čína bude usilovně vykonávat své povinnosti podporovat společnou prosperitu členských států SCO a přinášet hmatatelné výhody obyvatelům všech zemí.

Plodné výsledky summitu ministerstva zahraničních věcí v Astaně-3

.