Domácí

Zvláštní studijní a diskusní zpráva skupiny provinčního úřadu civilní obrany ze sedmého kongresu provinční strany

souhrn

Ráno 12. června předsedal tajemník a ředitel Provinčního úřadu civilní vzdušné obrany Pei Chengmin zasedání stranické skupiny, kde studoval zprávu o sedmém provinčním sjezdu strany a organizoval diskuse a výměny názorů. Kádři nad kanceláří byli pozváni k účasti na studii a k ​​výměnným projevům. Všichni říkali, že zpráva soudruha Liu Ciguiho jménem šestého zemského výboru provincie plně implementovala ducha důležitého projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga, když navštívil Hainan.Průhledná

Zvláštní studijní a diskusní zpráva skupiny provinčního úřadu civilní obrany ze sedmého kongresu provinční strany

Zvláštní studijní a diskusní zpráva skupiny provinčního úřadu civilní obrany ze sedmého kongresu provinční strany-0

  Ráno 12. června předsedal tajemník a ředitel Provinčního úřadu civilní vzdušné obrany Pei Chengmin zasedání stranické skupiny, kde studoval zprávu o sedmém provinčním sjezdu strany a organizoval diskuse a výměny názorů. Kádři nad kanceláří byli pozváni k účasti na studii a k ​​výměnným projevům. Všichni říkali, že zpráva soudruha Liu Ciguiho jménem šestého zemského výboru provincie plně implementovala ducha důležitého projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga, když navštívil Hainan.

Zvláštní studijní a diskusní zpráva skupiny provinčního úřadu civilní obrany ze sedmého kongresu provinční strany-1

  Jasně odpovídá na hlavní návrhy doby, například na to, jaký krásný nový Hainan má být postaven, jak vybudovat krásný nový Hainan a jaký duševní stav vybudovat krásný nový Hainan. Odráží společné aspirace obyvatelé celé provincie. Je to pravda hledající, pragmatická a plná Dobré zprávy, která je sebevědomá, inspirativní a podporuje morálku a má silnou ideologickou povahu,Průvodní a praktický je to programový dokument, který řídí současnou i budoucí práci naší provincie.

Zvláštní studijní a diskusní zpráva skupiny provinčního úřadu civilní obrany ze sedmého kongresu provinční strany-2

   Aby bylo možné realizovat ducha kongresu strany, musí systém civilní protivzdušné obrany dosáhnout čtyř kombinací: Zaprvé je to spojit s duchem důležitého projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga na téma „Civilní protivzdušná obrana je národní záležitostí, národní strategií a dlouhodobá strategie “ke zvýšení povědomí. Opravdu uchopte a připravte se, vytvořte nezničitelný štít na ochranu lidí.

Zvláštní studijní a diskusní zpráva skupiny provinčního úřadu civilní obrany ze sedmého kongresu provinční strany-3

   Druhým je spojení s realizací ducha Sedmé národní konference civilní protivzdušné obrany, prohloubení rozvoje vojensko-civilní integrace a vytvoření a zlepšení systémů a mechanismů pro vzájemné konzultace, společnou výstavbu a společnou ochranu. Třetím je spojení s realizací 13. pětiletého plánu rozvoje výstavby civilní protivzdušné obrany a úspěšné dokončení různých úkolů.

Zvláštní studijní a diskusní zpráva skupiny provinčního úřadu civilní obrany ze sedmého kongresu provinční strany-4

   Čtvrté je spojit s vytvořením čisté a vzpřímené politické ekologie,Postavte věrný a čistý tým civilní protivzdušné obrany. Schůze požadovala, aby všechny pobočky zahrnovaly hloubkovou studii a realizaci ducha stranického kongresu do důležitého obsahu normalizace a institucionalizace studia a vzdělávání „dvě studie a jedna dělá“ a usilovně pracovaly na porozumění důkladně pochopit podstatu a skutečně porozumět stranickému kongresu. Duch se zakořenil v srdcích kádrů a zaměstnanců.

Zvláštní studijní a diskusní zpráva skupiny provinčního úřadu civilní obrany ze sedmého kongresu provinční strany-5

.