Majetek

Okres Xinhe buduje silnou linii obrany pro výrobu zemědělských strojů ve „třech létech“

souhrn

Technik provádí generální opravu zařízení. Tianshan Net News (fotografická zpráva Zhao Minyuana, korespondenta) Jak se blížily „tři léta“, 170 000 mu vysoce kvalitní pšenice v okrese Xinhe vstoupilo do období sklizně jeden po druhém. Sklízeče byly rušné všude na poli a ukazovaly rušnou sklizeň scéna. Aby byla zajištěna trvalá stabilita situace v oblasti bezpečnosti výroby zemědělských strojů, postupoval okres Xinhe podle „Územní řízení, klasifikace

Okres Xinhe buduje silnou linii obrany pro výrobu zemědělských strojů ve „třech létech“

Okres Xinhe buduje silnou linii obrany pro výrobu zemědělských strojů ve „třech létech“-0

  Technik provádí generální opravu zařízení. Tianshan Net News (fotografická zpráva Zhao Minyuana, korespondenta) Jak se blížily „tři léta“, 170 000 mu vysoce kvalitní pšenice v okrese Xinhe vstoupilo do období sklizně jeden po druhém. Sklízeče byly rušné všude na poli a ukazovaly rušnou sklizeň scéna.

Okres Xinhe buduje silnou linii obrany pro výrobu zemědělských strojů ve „třech létech“-1

   Aby byla zajištěna trvalá stabilita situace v oblasti bezpečnosti výroby zemědělských strojů, postupoval okres Xinhe podle „Princip územního řízení, hierarchická odpovědnost, bezproblémové zakotvení, komplexní pokrytí a odpovědnost vůči jednotlivci “, vytvořit tříúrovňovou bezpečnostní síť pro města a obce, pracovní oblasti a skupiny vesnic, podepisovat dopisy o odpovědnosti na všech úrovních, důsledně implementovat odpovědnosti za bezpečnost a vynaložit veškeré úsilí Udělejte dobrou práci v předválečných přípravách, abyste zajistili, že bezpečná výroba zemědělských strojů bude řízena a dobře řízena, což účinně zaručuje “Výroba produktu „Sanxia“ proběhla bez problémů. Od tohoto roku kraj Xinhe energicky prosazuje národní dotační politiku a položky dotací na zemědělské stroje, vede farmáře k aktivnímu nákupu strojů, koordinuje včasné zásobování podniků a účinně posiluje “ Sanxia "zařízení pro zemědělskou mechanizaci. Různé druhy zemědělských strojů sklizených v okrese Xia prováděly údržbu a kontrolu skrytých nebezpečí, aby zajistily"Během období „tří let“ byla na prodejních místech pro údržbu zemědělských strojů v kraji prováděna kvalita údržby zemědělských strojů, aby se zlepšila kvalita údržby zemědělských strojů a celková úroveň služeb.

Okres Xinhe buduje silnou linii obrany pro výrobu zemědělských strojů ve „třech létech“-2

   Organizované společnosti zabývající se prodejem dílů pro zemědělské stroje a prodejny zemědělských strojů zavést provoz zemědělských strojů "Sanxia" Servisní tým šel hluboko do terénu, aby provedl technické poradenství a údržbu, aby pomohl operátorovi udržovat,Odlaďujte a opravujte všechny druhy zemědělských strojů a včas vyřešte potíže a problémy spojené s výrobou „Sanxia“.

Okres Xinhe buduje silnou linii obrany pro výrobu zemědělských strojů ve „třech létech“-3

Kromě toho byla mobilizace a rozmístění provedena v pěti městech a třech městech kraje, kde byl organizován personál pro vstup do vesnic a domácností, do hloubky pole, využití venkovských trhů, distribuce reklamních materiálů, používání rozhlasu, televize a internetu důrazně podporovat znalosti o bezpečné výrobě zemědělských strojů,Znalost zákonů a předpisů o zemědělských strojích, popularizace znalostí o bezpečnosti zemědělských strojů a zvyšování bezpečnostního povědomí řidičů zemědělských strojů a široké veřejnosti. Kraj doposud dokončil kontroly a opravy u více než 1 800 zemědělských strojů, prošetřil a řešil 3 potenciální bezpečnostní rizika zemědělských strojů, podepsal 4 bezpečnostní závazky s prodejními místy pro údržbu a vydal více než 3 000 bezpečnostních propagačních materiálů. .