Zápas

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno

souhrn

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-0

  China Business Daily (Reporter Li Xiaobo) přijal brzy ráno hovor, že auto zaparkované na kraji silnice hořelo. Když došel, oheň byl uhasen a šest aut bylo spáleno. Včera přibližně ve 2:10 ráno přijal občan občan Lin, „Řekl jsem, že auto hořelo. Byl jsem upozorněn, když jsem viděl telefonní číslo umístěné před mým autem.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-1

  “ Pan Lin zaparkoval auto na straně Electronic East Street. Týden jsem se nehýbal,Spěšně vyběhl zkontrolovat: „Volající byl laskavý kolemjdoucí.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-2

   Odešel jsem, když jsem šel ven a oheň byl uhašen. “ Pan Lin zjistil, že poblíž bylo spáleno 6 vozidel a každé 3 vozy tvořily místo požáru s mezerou mezi tím. Několik aut. Včera v 10 hodin ráno se vrhl reportér z China Business Daily do severní části Electronic East Street a spálené vozidlo bylo izolováno kordonem.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-3

  Mezi 6 spálenými vozidly byla 2 dodávková vozidla, 3 sedany a 1 SUV, přičemž každé z nich bylo uvnitř kordonu.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-4

   Klika dveří každého spáleného vozidla byla ponechána čtvrtému týmu policejní stanice Interpol policejní stanice Electronic City. “Poznámka a telefon. Někteří diváci uvedli, že to po manipulaci s policií zanechala civilní policie, a připomněla majiteli automobilu, aby se co nejdříve po objevení hlásil na policejní stanici.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-5

  Na místě incidentu vlastník bílého sedanu Volkswagen kontroloval předměty uložené v autě a ocas bílého sedanu Volkswagen byl úplně spálen. Majitel auta a přihlížející analyzovali příčinu požáru „jako žhářství.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-6

  “ Žena žijící v komunitě oddělené zdí řekla: „Včera v 11:30 jsem cvičila a procházela kolemStále je to v pořádku. V 1:30 ráno jsem venku uslyšel dva hlasité zvuky.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-7

   Později jsem zaslechl, že se jedná o požár. Hasičské auto spěchalo hasit oheň, jinak by utrpěla celá řada aut. „Nedaleko ohně byla stanice na smetí. Čistič řekl, že sem dorazil v 6 hodin ráno.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-8

  “ „Když jsem přišel, zjistil jsem, že auto bylo vyhořelé.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-9

  „Rozumí se, že v blízkosti místa, kde k incidentu došlo, není dohled a v noci je jen málo chodců. Reportér se z janské pobočky veřejné bezpečnosti dozvěděl, že příčina požáru je vyšetřována. Může šest vozidel shořet být kryty pojišťovnami? Včera byl senior pojišťovnictví.

Šest aut zaparkovaných na silnici brzy ráno bylo podivně spáleno-10

Osoba uvedla, že poté, co dojde ke kolizi a požární nehodě u vozidla s pojištěním, lze jej prostřednictvím pojišťovny odškodnit. „Je-li vozidlo poškozeno v důsledku sabotáže způsobené člověkem, pojišťovna to neodškodní. “.