Zprávy

Hechuan: Zřizování pohodlných dopravních bodů k vyřešení „poslední míle“ služby masám

souhrn

Web Hualong.com ohlásil 13. června ve 14:22 (zvláštní zpravodaj Zhou Yun) 13. června byla oficiálně otevřena pohodlná autobusová zastávka na silnici Jincheng Road č. 2 poblíž severního předmostí druhého mostu Fujiang v Hechuan v Čečchanu a poskytovala blízké jízdy pro cestující Automobilová doprava je důležitým opatřením přijatým Centrem automobilové osobní dopravy Chongqing Hechuan k vyřešení „poslední míle“ služby masám. V reakci na hlas mas a prostřednictvím dopravy

Hechuan: Zřizování pohodlných dopravních bodů k vyřešení „poslední míle“ služby masám

Hechuan: Zřizování pohodlných dopravních bodů k vyřešení „poslední míle“ služby masám-0

  Web Hualong. com ohlásil 13. června ve 14:22 (zvláštní zpravodaj Zhou Yun) 13. června byla oficiálně otevřena pohodlná autobusová zastávka na silnici Jincheng Road č.

Hechuan: Zřizování pohodlných dopravních bodů k vyřešení „poslední míle“ služby masám-1

   2 poblíž severního předmostí druhého mostu Fujiang v Hechuan v Čečchanu a poskytovala blízké jízdy pro cestující Automobilová doprava je důležitým opatřením přijatým Centrem automobilové osobní dopravy Chongqing Hechuan k vyřešení „poslední míle“ služby masám. V reakci na hlas široké veřejnosti a schválený příslušným oddělením dopravního průmyslu,Tuto pohodlnou autobusovou zastávku zřídilo Hechuan Automobile Passenger Transport Center s cílem poskytnout pohodlí desítkám tisíc lidí na Ruishan Road, Jiaochangba, Jiangjun Road, Sanxin Jincheng a dalších oblastech v Hechuan City, stejně jako pohodlí pro Hechuan Middle School a Normální univerzita v Chongqing. Desítky tisíc učitelů a studentů ze škol, jako je School of Foreign Business and Commerce, Chongqing University of Posts and Telecommunications a Yitong CollegeVystupte z autobusu, abyste uvolnili tlak na tok osob a vozidel v oblasti centra automobilové dopravy a odstranili problém lidí v této oblasti a školních učitelů a studentů běžících tam a zpět do centra automobilové dopravy.

Hechuan: Zřizování pohodlných dopravních bodů k vyřešení „poslední míle“ služby masám-2

   Aby byla zajištěna bezpečnost cestujících, vytvořila tato pohodlná autobusová zastávka nejen příjemné prostředí pro čekání, ale také vybavila jízdenkami, dispečinkem a bezpečnostním personálem. Od 13. červnaCestující do Chongqing, Beipei, Yongchuan, Jiangjin, Dazu a dalších směrů si mohou zakoupit jízdenky a nastoupit do autobusu na této výhodné autobusové zastávce.

Hechuan: Zřizování pohodlných dopravních bodů k vyřešení „poslední míle“ služby masám-3

.