Hra

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?

souhrn

Tu Yongzhen podporuje nejnovější politiku pro obyvatele. Foto korespondenta Xi Zunhan od Hualong.com v 11:42 13. června (zvláštní korespondent Liu Jiazhou a Tang Hongqiong) V komunitě Dayan v ulici Yuejin Village, okres Dadukou, Chongqing, obyvatelé znají jméno „teta Tu“. Ať už se komunita věnuje reklamním aktivitám, organizuje divadelní představení nebo potřebuje pomoc v obtížích,67 let "

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-0

  Tu Yongzhen podporuje nejnovější politiku pro obyvatele. Foto korespondenta Xi Zunhan od Hualong.

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-1

  com v 11:42 13. června (zvláštní korespondent Liu Jiazhou a Tang Hongqiong) V komunitě Dayan v ulici Yuejin Village, okres Dadukou, Chongqing, obyvatelé znají jméno „teta Tu“. Ať už se komunita věnuje reklamním aktivitám, organizuje divadelní představení nebo potřebuje pomoc v obtížích,67letá „teta Tu“ Tu Yongzhen vždy kráčí vpřed.

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-2

   Před několika dny, když se autorka v komunitě setkala s Tu Yongzhenem, distribuovala obyvatelům propagační materiály o politice a vysvětlovala jejich obsah.

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-3

   „Teta Tu je opravdu velmi nadšená. Bez ohledu na to, kde potřebuje pomoc, nezapočítává odměnu a pomocnou ruku podá co nejdříve,“ řekl Wan Ping, ředitel výboru sousedství.

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-4

  Pod nákazou Tu Yongzhena se v komunitě postupně objevovaly další a další „nadšené tety. “ Později se s pomocí komunity zrodil tým s názvem „Tým vzájemné pomoci tety Tu“. Uvádí se, že v týmu vzájemné pomoci tety Tu je nyní více než tucet členů.

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-5

   Pod vedením Tu Yongzhena všem záleží na tom, aby pomohli starým prázdným hnízdům a zprostředkovali sousedské spory,Zúčastněte se nočních hlídek, abyste křičeli, vyčistili hygienu jurisdikce . . . všichni obyvatelé žádají o pomoc, poskytují pomoc.

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-6

   Není to tak dávno, co komunita začala stříhat větve a listí stromů mezi budovami. Ale v této věci nejsou názory obyvatel jednotné. Někteří obyvatelé si myslí, že stromy divoce rostou a blokují denní světlo a že příliš mnoha odumřelým větvím a odumřeným větvím hrozí nebezpečí, že kdykoli spadnou. Vyžaduje důkladné čištění.

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-7

   Někteří obyvatelé se však domnívají, že lesy zkrášlují životní prostředí a že ke stínění léta jsou zapotřebí stromy, které se zásadně staví proti rozsáhlému prořezávání . . . Obě strany tohoto stanoviska byly na chvíli sporné.

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-8

   V tuto chvíli vystoupili členové týmu vzájemné pomoci tety Tu, trpělivě přesvědčovali, koordinovali rozpory mezi oběma stranami a nechali obyvatele pochopit význam a účinek prořezávání. Díky aktivní komunikaci a koordinaci si nakonec obyvatelé s různými názory navzájem rozumějí a energicky spolupracují při prořezávání.

Kde potřebuje tým vzájemné pomoci tety Tu v Dadukou pomoc?-9

Proč dělat čas a úsilí dělat věci pro každého? Pro Yongzhen Tu a její členy týmu je pomoc druhým přirozená a smysluplná věc. .