Místní

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!

souhrn

Učitelé ze vzdělávacího střediska mokřadů na jezeře Hanfeng v okrese Kaizhou v Chongqingu vysvětlili dětem znalosti o rostlinách. Foto speciální korespondent Xiong Wei Hualong.com v 14:09 13. června (speciální korespondent Xiong Wei) Pokud jde o výuku ve třídě, můžete si vybavit učebny, multimediální místnosti nebo kurzy skicování umění. Ale dnes může být třída, kterou vám chci představit, trochu zvláštní.Co je to? Spěch

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!-0

  Učitelé ze vzdělávacího střediska mokřadů na jezeře Hanfeng v okrese Kaizhou v Chongqingu vysvětlili dětem znalosti o rostlinách. Foto speciální korespondent Xiong Wei Hualong. com v 14:09 13. června (speciální korespondent Xiong Wei) Pokud jde o výuku ve třídě, můžete si vybavit učebny, multimediální místnosti nebo kurzy skicování umění.

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!-1

   Ale dnes může být třída, kterou vám chci představit, trochu zvláštní. Co je to? Pojďte se podívat! Nedávno, po dešťové noci, využilo víkend o víkendu 20 žáků základní školy ze školy Kaizhou Hanfeng č. 1 do misijního centra pro mokřady v jezeře Hanfeng. Tentokrát se nezaměřují na návštěvu vnitřku misijního centra, ale na hledání „miminek“ kolem centra.

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!-2

   Rozumí se, že dnes byli speciálně pozváni k účasti na „správě národního mokřadního parku Hanfeng Lake atd. “Letní pozorování přírody u jezera Hanfeng · Činnost lovu přírodních pokladů. “Než začaly hledat„ miminka “, učitelé Misijního centra rozdali každému z dětí soupravu pro lov pokladů, která obsahovala karty úkolů, lupu, pinzetu, tužky atd.

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!-3

   Malé nástroje Dále budou pod vedením učitelů lovit poklady v okolí misijního centra. Poznejte některá zvířata a rostliny, které našli (poklady v dětských srdcích).

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!-4

   V průběhu celého procesu budou prozkoumávat mokřadní krajiny, jako jsou stěny krajiny života, chytré dešťové zahrady, střešní zahrady atd. , Navštěvovat a učit se tajemství přírody.

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!-5

   Nakonec seskupí a roztřídí různá „miminka“, která najdou, a roztřídí tato „miminka“ do skupin a kategorií.

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!-6

  „Baby“ se navzájem sdílí prostřednictvím vlastních povídek a obrázků.

Kaizhou: Skupina studentů základní školy zde našla dítě s lupou!-7

   Rozumí se, že vzdělávací středisko mokřadů v jezeře Hanfeng se rozkládá na ploše přibližně 3 000 metrů čtverečních a zahrnuje všechny krajinné prvky přírodní mokřadní oblasti a integruje celkový koncept a metody obnovy mokřadů. Ve spojení s kulturními a kreativními prvky pro vícerozměrnou integraci a inovaci. Venkovní zobrazovací jednotky jsou rozděleny na střešní zahrady,Biologické rybníky, stěny rostlin, 3D obrazy a mnoho dalších krajin, existuje až několik desítek druhů rostlin, lze jej popsat jako složitou a miniaturní rostlinnou říši.

Rozumí se, že den zahájení vnitřní haly vzdělávacího střediska mokřadů na jezeře Hanfeng je každé úterý, čtvrtek a sobotu, zatímco venkovní (mimo plot) je veřejnosti přístupný nepřetržitě. Poznejte „dítě“ přírody. .