Obchodní

Lidová nemocnice v okrese Shizhu zahájila veřejnou sociální péči o péči o seniory a bezplatné fyzické prohlídky

souhrn

Lidová nemocnice v okrese Chongqing Shizhu poskytuje bezplatné fyzické prohlídky pro osoby starší 65 let. Fotografie zvláštního korespondenta Long Tailiang, Hualong.com, 12. června v 15:46 (zvláštní korespondent Long Tailiang) V 7. června 12. června zahájila lidová nemocnice v okrese Chongqing Shizhu County a komunitní zdravotní středisko Nanbin Street bezplatnou péči o seniory zdarma zdarma Veřejná sociální péče pro fyzické vyšetření zahájila lidovou nemocnici v okrese Shizhu

Lidová nemocnice v okrese Shizhu zahájila veřejnou sociální péči o péči o seniory a bezplatné fyzické prohlídky

Lidová nemocnice v okrese Shizhu zahájila veřejnou sociální péči o péči o seniory a bezplatné fyzické prohlídky-0

  Lidová nemocnice v okrese Chongqing Shizhu poskytuje bezplatné fyzické prohlídky pro osoby starší 65 let. Fotografie zvláštního korespondenta Long Tailiang, Hualong. com, 12.

Lidová nemocnice v okrese Shizhu zahájila veřejnou sociální péči o péči o seniory a bezplatné fyzické prohlídky-1

   června v 15:46 (zvláštní korespondent Long Tailiang) V 7. června 12. června zahájila lidová nemocnice v okrese Chongqing Shizhu County a komunitní zdravotní středisko Nanbin Street bezplatnou péči o seniory zdarma poplatků Rozsáhlá veřejná sociální péče spočívající v fyzickém vyšetření odstartovala v Lidové nemocnici v okrese Shizhu.

Lidová nemocnice v okrese Shizhu zahájila veřejnou sociální péči o péči o seniory a bezplatné fyzické prohlídky-2

  Za více než 60 dní provede téměř 100 lékařů ze dvou nemocnic bezplatné zdravotní prohlídky u více než 6000 starších lidí starších 65 let v ulici Nanbin v okrese Shizhu v Chongqingu. Podle zpráv je tato událost od 12. června do 18. srpna.

Lidová nemocnice v okrese Shizhu zahájila veřejnou sociální péči o péči o seniory a bezplatné fyzické prohlídky-3

   Položky bezplatného fyzického vyšetření se dělí na měření krevního tlaku, měření výšky, měření hmotnosti a rutina krve, funkce jater, funkce ledvin, lipidů v krvi a cukru v krvi,Existuje více než 10 položek, včetně rutinního vyšetření moči, barevného B-ultrazvuku, elektrokardiogramu a vyšetření DR mozku. Krajská nemocnice zorganizovala více než 50 odborníků, aby provedli konzultace o výsledcích fyzické prohlídky a poté jednotně poskytli zpětnou vazbu k výsledkům vyšetření do rukou fyzických zkoušejících. U zvláštních případů, které jsou zkontrolovány, bude okresní nemocnice organizovat odborníky a pozvat pacienty k provedení místní analýzy, interpretace a vysvětlení.

Lidová nemocnice v okrese Shizhu zahájila veřejnou sociální péči o péči o seniory a bezplatné fyzické prohlídky-4

  „Zahájení této rozsáhlé veřejné sociální aktivity pro bezplatné lékařské prohlídky plně prokázalo péči a lásku strany a vlády a celé společnosti k starším přátelům a vytvořilo dobrou atmosféru pro budování harmonické společnosti .

  .

  .

  “ představena příslušná osoba odpovědná za lidovou nemocnici v okrese Shizhu. Lidová nemocnice v okrese Shizhu zlepší zdravotní záznamy starších osob, provede cílené behaviorální intervence,Poradenství v oblasti léčby a zdravotní výchova přispívají ke zlepšení zdraví starších osob.

   „Tato činnost proběhla velmi dobře. Služby lékařů, zdravotních sester a dobrovolníků jsou velmi pozorné a nadšené, což nám starším lidem umožňuje cítit teplo společnosti a péči vlády. Nyní se dny zlepšují .

  . . „Na místě fyzického vyšetření byla 80letá žena v komunitě Zhengjie, šťastně řekla ulice Nanbin.

.