Sportovní

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy

souhrn

Hualong.com informoval 12. června v 11:42 (zvláštní korespondent Tan Huaxiang): „Meloun vodní“ v naší základně nepoužívá pesticidy a hnojiva. Můžeme zaručit, že je „čistý přírodní“. “Nedávno majitel Sanhe Township, Shizhu County, Chongqing Chen Qinglong, osoba odpovědná za ovocnou zahradu v komunitě, uvedla, že „vodní meloun“ začal přinášet ovoce a bude spuštěn na konci tohoto měsíce, aby uspokojil veřejnost.Komunita Chuanzhu Bit

Shizhu:

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-0

  Hualong.

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-1

  com informoval 12.

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-2

   června v 11:42 (zvláštní korespondent Tan Huaxiang): „Meloun vodní“ v naší základně nepoužívá pesticidy a hnojiva. Můžeme zaručit, že je „čistý přírodní“. “Nedávno majitel Sanhe Township, Shizhu County, Chongqing Chen Qinglong, osoba odpovědná za ovocnou zahradu v komunitě, uvedla, že „vodní meloun“ začal přinášet ovoce a bude spuštěn na konci tohoto měsíce, aby uspokojil veřejnost. Komunita Chuanzhu se nachází v centru města Sanhe, v blízkosti okresu Shizhu.

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-3

   Trojrozměrné podnebí je velmi zřejmé a nadmořská výška se pohybuje mezi 600 a 1200 metry. Po mnoho let místní obyvatelé žili tradičním zemědělstvím a zemědělstvím, byli po celý rok zaneprázdněni a žili napjatým životem. Na konci roku 2014 strávil výbor a vláda strany Sanhe Town téměř půl měsíce vyšetřováním na místě a místní obyvatelé Ma Maoenga,Na žádost většiny lidí Chen Qinglong využil Wanglu Group a Chuandu Group k převodu 470 akrů půdy včetně opuštěné půdy a 165 akrů půdy, do kterých chudé domácnosti investovaly do budování zahrad pro sběr ovoce.

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-4

   „Nově vysazené plody se začaly vyrábět jen v malém množství. Abychom vyřešili problém s prázdnou půdou, představili jsme letos„ meloun “,“ uvedl Chen Qinglong.

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-5

  Název „Thumb Watermelon“ je „Pepnoki“.

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-6

   Původně šlo o divokou rostlinu z Jižní Ameriky, ale byla pěstována jako drahocenné ovoce. Autor v Guadi viděl, že „meloun palce“ má přesně stejný vzhled a strukturu kůže jako běžné melouny, ale jeho velikost je vážně zhuštěná. Podle zpráv je vnitřní maso „melounu palce“ tyrkysové. Vnější kůže je hladká a něžná, pouze 3 cm dlouhá a 2 cm v průměru a každá váží 6 gramů.

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-7

   „Meloun palce“ je světle zelený se vzory a plody jsou obvykle oválné. Vzhled je stejný jako u běžného melounu a chuť je svěží a podobná okurce.

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-8

   „Největším rysem„ palcového melounu “je extrémně vysoký obsah vitaminu C a je bohatý na draslík a hořčík. “ Řekl Xu Manlin, manažer, který kontroluje růst melounu. Toto malé melounové ovoce chutná lahodně a má vůni podobnou banánům a limetkám.

Shizhu: "Thumb Watermelon" již brzy-9

.