Mezinárodní

Město Xiuqi, Chengkou, vylepšuje zdravotní záznamy obyvatel, zřizuje síť lékařských služeb

souhrn

Zdravotnický personál dokonalé zdravotnické záznamy pro masy. Foto korespondent Gong Zibing Hualong.com v 13:09 13. června (zvláštní korespondent Zhou Yu, korespondent Gong Zibing) Ústřední nemocnice Xiuqi v okrese Chengkou v Čchung-čching začala regulovat zdravotní záznamy obyvatel. Dosud existují více než 12 200 vesnic (obyvatel). Lidé vytvářejí zdravotnické záznamy. "Vytvořit zdravotní záznamy,Obyvatelé to pochopí včas

Město Xiuqi, Chengkou, vylepšuje zdravotní záznamy obyvatel, zřizuje síť lékařských služeb

Město Xiuqi, Chengkou, vylepšuje zdravotní záznamy obyvatel, zřizuje síť lékařských služeb-0

  Zdravotnický personál dokonalé zdravotnické záznamy pro masy. Foto korespondent Gong Zibing Hualong. com v 13:09 13.

Město Xiuqi, Chengkou, vylepšuje zdravotní záznamy obyvatel, zřizuje síť lékařských služeb-1

   června (zvláštní korespondent Zhou Yu, korespondent Gong Zibing) Ústřední nemocnice Xiuqi v okrese Chengkou v Čchung-čching začala regulovat zdravotní záznamy obyvatel. Dosud existují více než 12 200 vesnic (obyvatel).

Město Xiuqi, Chengkou, vylepšuje zdravotní záznamy obyvatel, zřizuje síť lékařských služeb-2

   Lidé vytvářejí zdravotnické záznamy. "Vytvořit zdravotní záznamy,Obyvatelé mohou včas pochopit a uchopit dynamické změny vlastního zdravotního stavu a zdravotnický personál může také zkontrolovat informace ze zdravotního souboru, aby pochopil zdravotní stav obyvatel a objevil existující zdravotní rizikové faktory, aby předešel chorobám dříve, než k nim dojde. Provést komplexní posouzení zdravotního stavu obyvatel a přijmout odpovídající léčebná opatření,Lepší kontrola výskytu chorob.

Město Xiuqi, Chengkou, vylepšuje zdravotní záznamy obyvatel, zřizuje síť lékařských služeb-3

   „Pracovníci ústředního zdravotního střediska Xiuqi uvedli. Je zřejmé, že v současné době ústřední zdravotní středisko Xiuqi vyzývá masy, aby spolupracovaly se zdravotnickým personálem s cílem neustále zlepšovat informace o spisech, podporovat přesnější prevenci a kontrolu nemocí, pečlivější lékařskou péči a přesnější léčebná opatření.

Město Xiuqi, Chengkou, vylepšuje zdravotní záznamy obyvatel, zřizuje síť lékařských služeb-4

.