Kultura

Hechuan: Soutěska Jiufeng dočasně pozastavena kvůli silnému dešti

souhrn

Web Hualong.com ohlásil 12. června ve 14:57 (zvláštní zpravodaj Zhou Yun) Silný déšť 9. června způsobil prudké povodně v oblasti Jiufengxia Drifting Scenic Area ve městě Laitan Town, Hechuan District, Chongqing a velké množství mrtvých větví a drobných věcí Následovala povodeň do plovoucí řeky. Poté, co povodeň ustoupila, se v plovoucí řece 6,6 kilometrů nahromadilo velké množství trosek, štěrku a bahna.Scénické místo muselo být dočasně uzavřeno,

Hechuan: Soutěska Jiufeng dočasně pozastavena kvůli silnému dešti

Hechuan: Soutěska Jiufeng dočasně pozastavena kvůli silnému dešti-0

  Web Hualong. com ohlásil 12. června ve 14:57 (zvláštní zpravodaj Zhou Yun) Silný déšť 9. června způsobil prudké povodně v oblasti Jiufengxia Drifting Scenic Area ve městě Laitan Town, Hechuan District, Chongqing a velké množství mrtvých větví a drobných věcí Následovala povodeň do plovoucí řeky.

Hechuan: Soutěska Jiufeng dočasně pozastavena kvůli silnému dešti-1

   Poté, co povodeň ustoupila, se v plovoucí řece 6,6 kilometrů nahromadilo velké množství trosek, štěrku a bahna. Scénické místo muselo být dočasně uzavřeno a byl realizován celý proces čištění a údržby a prevence a dezinfekce epidemií. Podle příslušné osoby odpovědné za Driftující scénickou oblast Jiufengxia, aby scénická řeka vyčistila co nejdříve, vytvořila scénická oblast rekonstrukční tým po katastrofě, který organizuje profesionální personál údržby řeky a technický a technický personál k vyčištění zbytky mrtvého dřeva a zkoumat potenciální bezpečnostní rizika.

Hechuan: Soutěska Jiufeng dočasně pozastavena kvůli silnému dešti-2

   V současné době se tato práce provádí přes noc,Podle aktuálního postupu prací se očekává, že dojde k opětovnému posunu kolem poloviny června. V té době se scénické místo opět setká s turisty v dokonalejším vzhledu. Zodpovědná osoba zároveň uvedla, že po rekonstrukci po katastrofě scénický spot co nejdříve oznámí veřejnosti čas přesměrování prostřednictvím veřejného účtu „Jiufeng Gorge Drifting“ a dalších souvisejících kanálů. re-driftování, záruka bezpečnosti a scénická místa nebudou vůbec.

Hechuan: Soutěska Jiufeng dočasně pozastavena kvůli silnému dešti-3

Ovlivněno,Půjde dokonce na další úroveň. Pro turisty, kteří si nedávno rezervovali vstupenky online, ale nemohou se setkat s driftováním v plánovaném čase, bude na scénické místo poskytnuto speciální zacházení a doba platnosti bude prodloužena podle skutečného počtu dnů pozastavení. .