Finance

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu

souhrn

Projekt se začíná formovat. Hualong.com, 12. června, 14:59 (zvláštní korespondent Liu Jiazhou Tang Hongqiong, korespondent Luo Chao) zveřejnil dlaždice, naplnil toalety, postavil stěny nádvoří ... Nedávno autor viděl dělníky na stavbě experimentální základní školy Shuangshan v Dadukou, Chongqing. Uspořádání různých úkolů. Podle Li Jun, místního zástupce Komise pro vzdělávání v okrese Dadukou,Projekt v současné době probíhá

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-0

  Projekt se začíná formovat. Hualong. com, 12.

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-1

   června, 14:59 (zvláštní korespondent Liu Jiazhou Tang Hongqiong, korespondent Luo Chao) zveřejnil dlaždice, naplnil toalety, postavil stěny nádvoří .

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-2

  .

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-3

  . Nedávno autor viděl dělníky na stavbě experimentální základní školy Shuangshan v Dadukou, Chongqing. Uspořádání různých úkolů.

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-4

   Podle Li Jun, místního zástupce Komise pro vzdělávání v okrese Dadukou,Projekt v současné době prochází instalací a výzdobou a dokončení stavebních prací se očekává v červenci. Dále budou dokončeny konkrétní úkoly, jako je dlažba sportovišť, ozelenění a výsadba, pořízení a instalace výukových zařízení a vybavení, a budou kvalitativně a kvantitativně dokončeny stavební práce, aby mohla být škola uvedena do provozu co nejdříve možné uspokojit potřeby okolních lidí. Experimentální základní škola Shuangshan v okrese Dadukou se nachází na ulici Shanchuan Road ve čtvrti Shuangshan. Cílem je zlepšit podmínky infrastruktury v oblasti Shuangshan a uspokojit potřeby dětí v této oblasti, pokud jde o školu v okolí.

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-5

   Projekt byl oficiálně zahájen v červenci 2015. V září 2016 byly schváleny předběžné stavební postupy a byly stanoveny zúčastněné jednotky.

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-6

   Stavba byla oficiálně zahájena 15. října a roční cílový úkol „završení hlavního projektu“ byl dokončen na konec prosince. Autor se poučil z komise pro vzdělávání v okrese Dadukou,Celková investice schválená v rozpočtu na investici do projektu je 81 317 700 juanů a pokrývá plochu 18 926 metrů čtverečních (přibližně 28,39 mu), přičemž stavební plocha je 14 671,45 metrů čtverečních, stupnice 36 tříd a 1 620 stupňů základní školy.

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-7

   v povinném vzdělávání.

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-8

   Obsah stavby zahrnuje budovu výuky, komplexní budovu (jídelna, tělocvična), pomocnou učebnu, sportovní hřiště atd.

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-9

  Liu Chunyang, který žije v nedaleké čtvrti B Shengshi Longdu, je obzvláště znepokojen pokrokem ve výstavbě školy, protože vidí, že jeho syn bude chodit do základní školy.

Experimentální základní škola Dadukou Shuangshan bude brzy uvedena do provozu-10

Když Liu Chunyang viděla, že se má zprovoznit zbrusu nová škola, řekla, že teď, když je visící srdce zcela uvolněno, bude v budoucnu trvat jen dvě nebo tři minuty, než se z domova do školy dostane skutečně možné se zaregistrovat u dveří. .