Technologie

Dadukou uspořádal speciální koncert, aby uspokojil potřeby duchovního a kulturního života občanů

souhrn

Koncertní scéna. Fotografoval korespondent Chen Yijun, Hualong.com, 12. června v 15:01 (speciální korespondent Liu Jiazhou, Tang Hongqiong, korespondent Luo Chao) Nedávno „Love Ferry · Wenhui People's Livelihood '2017 National Art Popularization Folk Songs and Folk Music Special Concert „“ v Dadukou v Chongqingu Konala se etapa větru a deště na pěší zóně chrámu Jiugong a herci z Kulturního centra okresu Chongqing Dadukou sloužili občanům

Dadukou uspořádal speciální koncert, aby uspokojil potřeby duchovního a kulturního života občanů

Dadukou uspořádal speciální koncert, aby uspokojil potřeby duchovního a kulturního života občanů-0

  Koncertní scéna. Foto korespondent Chen Yijun, Hualong. com, 12. června v 15:01 (speciální korespondent Liu Jiazhou, Tang Hongqiong, korespondent Luo Chao) Nedávno „Love Ferry · Wenhui People's Livelihood 'National National Popularization Folk Song and Folk Music Special Concert „“ v Dadukou v Chongqingu Konala se etapa větru a deště na pěší zóně chrámu Jiugong.

Dadukou uspořádal speciální koncert, aby uspokojil potřeby duchovního a kulturního života občanů-1

   Herci z Kulturního centra okresu Chongqing Dadukou představili občanům bohatou kulturní hostinu. V 9 hodin ráno, půl hodiny před představením, bylo publikum plné. V 9:30 představení oficiálně začalo a populární písně se zpívaly na jevišti jeden po druhém, čímž si získaly potlesk publika. „Dnes jsou tyto pořady na velmi vysoké úrovni a jsou obzvláště vzrušující.

Dadukou uspořádal speciální koncert, aby uspokojil potřeby duchovního a kulturního života občanů-2

  “ Po představení měli diváci pocit, že jsou stále nenaplnění.

Dadukou uspořádal speciální koncert, aby uspokojil potřeby duchovního a kulturního života občanů-3

   Příslušná osoba odpovědná za kulturní centrum okresu Dadukou uvedla:Lidová píseň je nejzřetelnějším uměleckým symbolem v regionu a lidová hudba je nejvýraznějším hudebním prvkem. Účelem tohoto koncertu je předat tyto krásné kulturní poklady a dále obohatit životy obyčejných lidí.

Dadukou uspořádal speciální koncert, aby uspokojil potřeby duchovního a kulturního života občanů-4

Rozumí se, že účelem této akce je dále podporovat hloubkový rozvoj masových kulturních aktivit v celém regionu, podporovat národní kulturuAť jsou uspokojovány potřeby duchovního a kulturního života občanů. .