Obchodní

Hebei vydal první podnikovou licenci pro elektronickou registraci podniku na celý proces

souhrn

Xinhua News Agency, Shijiazhuang, 13. června (Reportéři Mu Yu a Wang Kun) 13. Dne byla Hebei Administration for Industry and Commerce vydána první celoprocesní podniková licence pro elektronickou registraci podnikové podnikové licence a celorepubliková elektronická reforma provincie Hebei registrace podniku byla oficiálně zahájena. Celý proces registrace elektronického podnikání spočívá v plném využití výhod elektronické a síťové.Podat žádost prostřednictvím kontroly interní sítě zaměstnanců externí sítě

Hebei vydal první podnikovou licenci pro elektronickou registraci podniku na celý proces

Hebei vydal první podnikovou licenci pro elektronickou registraci podniku na celý proces-0

  Xinhua News Agency, Shijiazhuang, 13. června (Reportéři Mu Yu a Wang Kun) 13. Dne byla Hebei Administration for Industry and Commerce vydána první celoprocesní podniková licence pro elektronickou registraci podnikové podnikové licence a celorepubliková elektronická reforma provincie Hebei registrace podniku byla oficiálně zahájena.

Hebei vydal první podnikovou licenci pro elektronickou registraci podniku na celý proces-1

   Celý proces registrace elektronického podnikání spočívá v plném využití výhod elektronické a síťové. Prostřednictvím externí síťové aplikace žadatele - interní kontrola zaměstnanců - výsledek kontroly režimu externí zpětné vazby, způsob registrace, ve kterém jsou prostřednictvím online elektronické výměny dat dokončeny všechny odkazy podnikové registrační aplikace, přijetí, schválení, vydání licence a publicita uvědomil. Jin Hongjun, zástupce ředitele Hebei Administration for Industry and Commerce, uvedl, že implementace celoprocesního elektronického pokusu o registraci podniku je sdílena “Inovační opatření pro rozvoj „internetu + vládní služby“.

Hebei vydal první podnikovou licenci pro elektronickou registraci podniku na celý proces-2

   Zavedení úplného systému správy elektronické registrace pro podniky výrazně sníží podnikatelské náklady, sníží mezilehlé odkazy, zkrátí dobu licencování, zlepší účinnost vládních služeb a otevře se „poslední míle“ pro podniky. “Je zřejmé, že od reformy obchodního systému v roce 2014Provincie Che-pej plně provedla reformu systému registrace základního kapitálu, reformu „první licence před licencí“, reformu „tří licencí v jedné a jedné licence ve třech“ a aktivně prosazuje reformu „více licencí“ v jednom “, což výrazně zlepšilo obchodní prostředí.

Hebei vydal první podnikovou licenci pro elektronickou registraci podniku na celý proces-3

   V roce 2016 bylo v provincii Che-pej 10,24 milionu nově registrovaných subjektů na trhu, což představuje meziroční nárůst o 38,64%. V současné době,Provincie Che-pej zahájila pilotní projekty bezpapírové, nulové platby a elektronické registrace v Shijiazhuang, Baoding a Xingtai.

Hebei vydal první podnikovou licenci pro elektronickou registraci podniku na celý proces-4

   Od 1.

Hebei vydal první podnikovou licenci pro elektronickou registraci podniku na celý proces-5

srpna budou pilotní jednotky rozšířeny na všechny úrovně agentur pro registraci podniků v celé provincii. .