Technologie

Teplota v Sin-ťiangu tento týden prudce stoupla, „ostrov ohně“ Turpan přesáhne 40 ℃

souhrn

Xinhua News Agency, Urumqi, 13. června (Reporter Yu Tao) Reportér z Xinjiang Uygur Autonomous Region Meteorological Bureau se 13. dne dozvěděl, že během dne od 13. do 21. teploty na severu a jihu pohoří Tchien-šan v Sin-ťiangu obecně vzrostly. Za přítomnosti počasí s vysokou teplotou nad 35 ° C bude teplota v Urumči dosahovat až 37 ° C.Předpověď meteorologické kanceláře Autonomous Region, teplá

Teplota v Sin-ťiangu tento týden prudce stoupla, „ostrov ohně“ Turpan přesáhne 40 ℃

Teplota v Sin-ťiangu tento týden prudce stoupla, „ostrov ohně“ Turpan přesáhne 40 ℃-0

  Xinhua News Agency, Urumqi, 13. června (Reporter Yu Tao) Reportér z Xinjiang Uygur Autonomous Region Meteorological Bureau se 13. dne dozvěděl, že během dne od 13. do 21.

Teplota v Sin-ťiangu tento týden prudce stoupla, „ostrov ohně“ Turpan přesáhne 40 ℃-1

   teploty na severu a jihu pohoří Tchien-šan v Sin-ťiangu obecně vzrostly. Za přítomnosti počasí s vysokou teplotou nad 35 ° C bude teplota v Urumči dosahovat až 37 ° C. Meteorologický úřad autonomní oblasti předpovídá, že oteplovací počasí začne během dne 13. a vrchol se objeví kolem 18.

Teplota v Sin-ťiangu tento týden prudce stoupla, „ostrov ohně“ Turpan přesáhne 40 ℃-2

   dne. Od dne 14.

Teplota v Sin-ťiangu tento týden prudce stoupla, „ostrov ohně“ Turpan přesáhne 40 ℃-3

   do dne 20. dne byly nejvyšší teploty v Urumči, Karamay a na dalších místech v severním Sin-ťiangu obvykle mezi 34 ° C a 37 ° C a místní teplota mohla dosáhnout 38 ° C až 40 ° C Nachází se v Kashgar, Hotan, Southern Xinjiang. Nejvyšší teplota v prefektuře Aksu, autonomní prefektuře Kizilsu Kirgiz a na dalších místech je obvykle mezi 36 ° C a 39 ° C. Do té doby Turpan, známý jako „Ohnivý ostrov“, překročí 40 ° C.

Teplota v Sin-ťiangu tento týden prudce stoupla, „ostrov ohně“ Turpan přesáhne 40 ℃-4

   Meteorologický úřad autonomní oblasti připomněl, že současný sníh v horských oblastech Sin-ťiangu je více než obvyklý. Dlouhodobé vysokoteplotní počasí zrychlí tání sněhu v horách a zvýší meteorologické riziko geologických katastrof, jako jsou povodně roztavené sněhem. a sesuvy půdy. Je třeba se zaměřit na posílení monitorování a prevence.

Teplota v Sin-ťiangu tento týden prudce stoupla, „ostrov ohně“ Turpan přesáhne 40 ℃-5

Vysokoteplotní počasí zároveň přetrvávalo dlouhou dobu a má široký rozsah vlivu. Rovněž odvede dobrou práci v lesích, na pastvinách, v plánech prevence požárů ve městech a v kontrolách spotřeby elektřiny a vody ve městech a na venkově. .