Sdružení

Zóna hospodářského a technologického rozvoje Wansheng: Přes palubu se oficiálně otevřel odkloněný tunel řeky Liyu

souhrn

Hualong.com.cn v 15:12 dne 13. června (korespondent Zhang Ruigang) Před několika dny byl oficiálně otevřen přesměrovací tunel projektu přesměrování řeky Liyu, jednoho z klíčových projektů výstavby vodních zdrojů v pěti jihozápadních provinciích představenstva, což představuje nový průlom v oblasti spolupráce Chongqing-Guizhou při stavbě ochrany vod. Projekt odvádění vody z řeky Liyu se skládá z projektu přehrady přehrady a projektu odvádění vody, který odvádí vodu z řeky Liyu do vodní nádrže Banliao pro skladování a skladování.Zaručte uhelnou energii

Zóna hospodářského a technologického rozvoje Wansheng: Přes palubu se oficiálně otevřel odkloněný tunel řeky Liyu

Zóna hospodářského a technologického rozvoje Wansheng: Přes palubu se oficiálně otevřel odkloněný tunel řeky Liyu-0

  Hualong. com. cn v 15:12 dne 13. června (korespondent Zhang Ruigang) Před několika dny byl oficiálně otevřen přesměrovací tunel projektu přesměrování řeky Liyu, jednoho z klíčových projektů výstavby vodních zdrojů v pěti jihozápadních provinciích představenstva, což představuje nový průlom v oblasti spolupráce Chongqing-Guizhou při stavbě ochrany vod.

Zóna hospodářského a technologického rozvoje Wansheng: Přes palubu se oficiálně otevřel odkloněný tunel řeky Liyu-1

   Projekt odvádění vody z řeky Liyu se skládá z projektu přehrady přehrady a projektu odvádění vody, který odvádí vodu z řeky Liyu do vodní nádrže Banliao pro skladování a skladování. Důležitý projekt ochrany vod, který zaručuje zásobování chemicko-energetickým parkem uhlí a elektřiny a zohledňuje využití zemědělské vody. Odklonový tunel projektu je dlouhý 9 310 metrů a celková délka výkopu je 9 928,47 metrů (včetně č. 1 a odbočné tunely č.

Zóna hospodářského a technologického rozvoje Wansheng: Přes palubu se oficiálně otevřel odkloněný tunel řeky Liyu-2

   2 a odkloněné tunely). Tunel začíná od prasečího hrdla pod řekou Liyu ve městě Shilin a končí u jezera Banliao ve městě Qingnian. Přirozený pokles je přibližně 10 metrů.

Zóna hospodářského a technologického rozvoje Wansheng: Přes palubu se oficiálně otevřel odkloněný tunel řeky Liyu-3

   V současné době je to nejdelší odkloněný tunel v Chongqingu. Po třech a půl letech náročné výstavby byla celá linka dokončena před plánovaným termínem. V současné době probíhá projekt přehradní brány. Očekává se, že voda bude odváděna do přehrady Banliao 16.

Zóna hospodářského a technologického rozvoje Wansheng: Přes palubu se oficiálně otevřel odkloněný tunel řeky Liyu-4

   června.

   Po uvedení do provozu bude každý rok dodávat 15 milionů metrů kubických vody do přehrady Banliao, která bude zajišťovat vodu pro Uhelná a elektrická základna Chongqing Yuqian. Silná ochrana vodních zdrojů.

.