Soutěž

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu

souhrn

19. března, když se dozvěděla o nehodě Liao Junbo, tučná dáma středního věku okamžitě běžela do nemocnice ve městě Jian'ou, kde k nehodě došlo, a nesla medvědí žlučový prášek, který byl po mnoho let držen v jejím domě, a chtěla předat to ošetřujícímu lékaři Liao Junbo. „Máme zde rčení, že medvědí žlučový prášek může zachránit životy.“ Diao Guihua však nesmírně lituje, žeKdyž našla nemocnici, kde byl zachráněn Liao Junbo,

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu-0

 19.

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu-1

  března, když se dozvěděla o nehodě Liao Junbo, tučná dáma středního věku okamžitě běžela do nemocnice ve městě Jian'ou, kde k nehodě došlo, a nesla medvědí žlučový prášek, který byl po mnoho let držen v jejím domě, a chtěla předat to ošetřujícímu lékaři Liao Junbo. „Máme zde rčení, že medvědí žlučový prášek může zachránit životy. “ Diao Guihua však nesmírně lituje, žeKdyž našla nemocnici, kde byl zachráněn Liao Junbo, byla Srílanka mrtvá. „Je to můj velký dobrodinec.

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu-2

  Pokud by to nebylo pro něj, možná jsem v očích ostatních stále obtížným navrhovatelem a stále podávám stížnosti. “ Diao Guihua je podnikatelem v okrese Yanping v Nanping City.

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu-3

  silný déšť, kolem její staré tovární budovy došlo ke kolapsu,Z důvodu přemístění se ucházela o nový pozemek. Nečekaně po zaplacení vazby za převod pozemků utrpěla katastrofu a stala se podezřelou z trestného činu v případu nezákonného zadržení. Byla zadržena ve vazebním zařízení v jiné provincii. Nakonec se státní zástupci rozhodli, že nebudou stíháni.

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu-4

  Když však znovu získala osobní svobodu a začala se zabývat záležitostmi převodu pozemků,Ale bylo mu řečeno, aby zaplatil poplatek za pozdní platbu ve výši milionů juanů. Diao Guihua již v této době zbankrotoval a musel se vydat na dlouhou cestu dopisů a návštěv, hlásit se příslušným ministerstvům v naději, že sníží nebo osvobodí zpožděné poplatky. „Několik let jsem běhal kolem a prosil o přežití podniku.

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu-5

  Kdykoli si pomyslím na těžkosti a potíže s podnikáním a na vážné urážky a traumata, které jsem utrpěl, fyzicky i psychicky,V mé mysli se objeví světem unavená a mimořádně impulzivní myšlenka . . . "Diao Guihua novinářům řekl, že vzhled Liao Junbo změnil její osud.

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu-6

  Byla to návštěva starosty v Japonsku na konci roku 2015 a Liao Junbo přijal Diao Guihua.

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu-7

  Poté, co ji vyslechl, okamžitě jí nechal adresu své kanceláře a požádal ji, aby o víkendu přišla k sobě a podrobně vysvětlila situaci. „Stále si jasně pamatuji, že když jsem poprvé šel do kanceláře starosty Liao, nešťastnou náhodou jsem před ním spadl. Rychle mi pomohl s obavami a setřel ho horkou vodou.

Pátý příběh Liao Junbo: Přivedl mé podnikání zpět k životu-8

 “ Vzpomněl si Diao Guihua.

  Slzy ronily, “utěšoval já: „Nebojte se, vždy existuje více řešení než obtíží. “ Jeho hlas je stejně teplý jako matka a jeho chování je stejně milé jako otec. V okamžiku bylo mé srdce plné smíšených pocitů a můj instinkt mi řekl, že společnost byla zachráněna! „Liao Junbo slíbila Diaovi Guihuovi, že jí odpoví do dvou měsíců.

  Co nečekala, bylo to, že už po zhruba týdnu, loni během prázdnin 1. května, silně pršelo a najednou jí zavolali Liao Junbo. : „Gui Hua,Jsem u dveří vaší továrny. „Rychle jsem došel a viděl jsem, jak narazil do taxíku.

  Po zaplacení peněz jsem celý mokrý došel. „Diao Guihua si vzpomněl, že navštívil moji starou továrnu, která byla na místě pohřbena sesuvy půdy a sesuvy půdy, a znovu vešel do její kanceláře a řekl:„ Vaše kotelna je vedle vaší kanceláře.

  To nesplňuje požadavky na bezpečnou výrobu. Musíme posílit nápravu. „Diao Guihua měla pocit, že této vůdkyni na sobě opravdu záleží a věnuje se svému podnikání! O měsíc později společnost na základě osobního podpisu a záruky Liao Junbo konečně upustila od poplatku z prodlení a získala nové povolení k využívání půdy. Nechť Diao Guihua nemá Myslím si, že od té doby je Liao Junbo znepokojen následným rozvojem mého podniku.

 Pomohl jsem jí najít kontakt a kontaktoval továrnu, která výrobky zpracovávala, a často jsem zasílal textové zprávy, abych se informoval o postupu výstavby nové továrny, zda bylo získáno povolení k zahájení provozu závodu a zda bylo získáno povolení k jídlu. Před letošním jarním festivalem poslal Diao Guihua textovou zprávu Liao Junboovi, který mu chtěl dát kachnu, aby mu vyjádřil vděčnost, ale řekl:„Nemáš zač, až dostavíš továrnu, pozvi mě do své továrny a vezmi mi na ochutnání naběračku horké mladiny. “ Slib Liao Junbo Diaovi Guihuovi již není splněn. Dva měsíce po jeho smrti napsal Diao Guihua dopis Liao Junboovi.

V dopise bylo uvedeno: „Nová továrna je nyní ve výstavbě a výrobky společnosti se prodávají na domácích i zahraničních trzích. Tvář podniku se mění každý den a já s vámi mohu dnes sdílet pouze úspěchy podniku. Zástupce starosty Liao, nikdy na vás nezapomenu! "(Denní centrální kuchyně lidu · Politické a ekonomické studio Jiang Jie).