Přírodní

Růst letní zeleniny v okrese Jimsar v Sin-ťiangu je potěšitelný

souhrn

Tianshan Net News (uvádí korespondent Ming Wei a Chen Weiqi) V létě dobře rostou melouny a zelenina v různých městech a vesnicích v okrese Jimsar v Sin-ťiangu. 13. června bylo na rostlinné základně ve městě Quanzijie v okrese Jimsar v Sin-ťiangu v rané fázi přesazeno zelené pole sazenic a v dohledu byla sklizeň nárazníku. V posledních letech okres Jimusaer aktivně vedl zemědělce, aby upravili strukturu zemědělského průmyslu,Intenzivně rozvíjejte skleníky, abyste zvýšili příjem zemědělců

Růst letní zeleniny v okrese Jimsar v Sin-ťiangu je potěšitelný

Růst letní zeleniny v okrese Jimsar v Sin-ťiangu je potěšitelný-0

  Tianshan Net News (uvádí korespondent Ming Wei a Chen Weiqi) V létě dobře rostou melouny a zelenina v různých městech a vesnicích v okrese Jimsar v Sin-ťiangu. 13.

Růst letní zeleniny v okrese Jimsar v Sin-ťiangu je potěšitelný-1

   června bylo na rostlinné základně ve městě Quanzijie v okrese Jimsar v Sin-ťiangu v rané fázi přesazeno zelené pole sazenic a v dohledu byla sklizeň nárazníku. V posledních letech okres Jimusaer aktivně vedl zemědělce, aby upravili strukturu zemědělského průmyslu,Intenzivně rozvíjejte skleníky, abyste zvýšili příjem zemědělců. V současné době se melouny a ovoce a mimosezónní zelenina ve sklenících staly důležitým kanálem pro zemědělce, jak zvýšit svůj příjem. „Moje zelí právě teď dobře roste a bude sklizeno do poloviny července.

Růst letní zeleniny v okrese Jimsar v Sin-ťiangu je potěšitelný-2

   Po sklizni mám v plánu znovu zasadit zimní ředkvičky a bílý hrášek, abych zvýšil příjem. “ S úsměvem se ozvala chovatelka města Chen Tianlong. V současné době je celkový růst 50 000 mu melounů a zeleniny v okrese Jimsar dobrý. V posledních letech kraj rozšířil pěstování moderního systému zemědělského průmyslu, založil 2 základny na výrobu zeleniny o objemu 1 000 mu a optimalizoval vnitřní strukturu charakteristických zemědělských produktů tím, že vysadil 100 000 akrů speciálních plodin, jako je světlicový, česnek, rajče, a nahá dýně ke zvýšení příjmu farmářů.

Růst letní zeleniny v okrese Jimsar v Sin-ťiangu je potěšitelný-3

   Byl položen pevný základ.

Růst letní zeleniny v okrese Jimsar v Sin-ťiangu je potěšitelný-4

.