Internet

Zaměstnanci Rural Commercial Bank spáchali sebevraždu podříznutím zápěstí poté, co zákazníci zpronevěřili 2,47 milionu na nákup loterií

souhrn

Ve venkovských komerčních bankách panuje častý chaos a scénář je neustále aktualizován. Nedávno se makléřský reportér z Číny dozvěděl, že Zhao Lixin, zaměstnanec Komerční banky pro venkovské hory Changbai, rád kupuje loterijní lístky a vždy věřil, že v loterii může zvítězit. Navíc 2,47 milionu juanů zpronevěřených zaměstnancem bylo skutečně použito na nákup loterijních lístků.Dokonce chtěl po incidentu Dongchuang řezat

Zaměstnanci Rural Commercial Bank spáchali sebevraždu podříznutím zápěstí poté, co zákazníci zpronevěřili 2,47 milionu na nákup loterií

Zaměstnanci Rural Commercial Bank spáchali sebevraždu podříznutím zápěstí poté, co zákazníci zpronevěřili 2,47 milionu na nákup loterií-0

 Ve venkovských komerčních bankách panuje častý chaos a scénář je neustále aktualizován.

Zaměstnanci Rural Commercial Bank spáchali sebevraždu podříznutím zápěstí poté, co zákazníci zpronevěřili 2,47 milionu na nákup loterií-1

  Nedávno se makléřský reportér z Číny dozvěděl, že Zhao Lixin, zaměstnanec Komerční banky pro venkovské hory Changbai, rád kupuje loterijní lístky a vždy věřil, že v loterii může zvítězit. Navíc 2,47 milionu juanů zpronevěřených zaměstnancem bylo skutečně použito na nákup loterijních lístků. Po incidentu v Dongchuangu dokonce chtěl spáchat sebevraždu podříznutím zápěstí. Nakonec jej soud za zločin zpronevěry odsoudil na pět let a osm měsíců vězení.

Zaměstnanci Rural Commercial Bank spáchali sebevraždu podříznutím zápěstí poté, co zákazníci zpronevěřili 2,47 milionu na nákup loterií-2

  V červnu letošního roku společnost China Judgment Documents Network navíc zveřejnila, že zaměstnanec venkovské obchodní banky Hunan Yuanjiang poskytl podvodnou půjčku, za dva roky si zpronevěřil 6,17 milionu a nakonec přišel o peníze chováním kachen a krabů. Známí nepustí, použijte prázdné potvrzení o vkladu k výběru vkladů zákazníků podle přiznání Zhao Lixina v rozsudku,Poprvé, když uzavřela vklady zákazníků, došlo kolem roku 2008 a obdržela více než 200 000 juanů. Zhao Lixin představila modus operandi následovně: V té době přišel zákazník s příjmením Du, aby vložil peníze a vložil 200 000 juanů. Peníze, které vložila, nebyly uloženy v bance, ale použila malé množství peněz, aby je vložila do osoba jménem Yu.

Zaměstnanci Rural Commercial Bank spáchali sebevraždu podříznutím zápěstí poté, co zákazníci zpronevěřili 2,47 milionu na nákup loterií-3

  Na účtu je vklad pevným vkladem,Bylo vygenerováno pravidelné prázdné potvrzení o vkladu, poté upravila částku Du na počítači a vytiskla jí ji na prázdné potvrzení o vkladu. Tímto způsobem Zhao Lixin vzal vklad zákazníka sám: „Tímto způsobem peníze nepůjdou přes banku a banka je nebude moci najít. “ Stručně řečeno, kroky Zhao Lixina k zpronevěře vkladů zákazníků zahrnují: 1 .

Zaměstnanci Rural Commercial Bank spáchali sebevraždu podříznutím zápěstí poté, co zákazníci zpronevěřili 2,47 milionu na nákup loterií-4

 Použitím „mezery“ v komerční bance na venkově v Changbai pro malé vklady bez vytištění celého vkladu a potvrzení o výběru bylo získáno prázdné vkladové potvrzení a bylo získáno celkem 16 prázdných vkladových certifikátů.

Zaměstnanci Rural Commercial Bank spáchali sebevraždu podříznutím zápěstí poté, co zákazníci zpronevěřili 2,47 milionu na nákup loterií-5

  2.

  V pozdějším procesu zpracování obchodů s termínovanými vklady pro zákazníky použijte počítač k úpravě textu offline a vytiskněte jej na prázdné potvrzení o vkladu a poté předejte zákazníkovi falešné údaje o časovém vkladu. Aby bylo možné úspěšně vybrat vklady zákazníků v Changbai Mountain Rural Commercial Bank. Po první kontrole se kontrola vymkla kontrole a peníze od svých známých ani nepustila.

  Svědectví Li svědčilo o tom, že se se Zhao Lixinem znali již dříve. 13. března 2017 vložila do vkladové zálohy 100 000 juanů v Changbai Mountain Rural Commercial Bank s termínem vkladu jeden rok.

  Spořitelem byl Zhao Lixin. S cílem pomoci jí dokončit úkol byla bankovní karta Li a potvrzení o vkladu pod správu Zhao Lixina.

  Podobnou metodou soud zjistil, že od roku 2014 do srpna 2017 Zhao Lixin postupně přijal 15 vkladů od 7 zákazníků v Changbai Mountain Rural Commercial Bank a částka dosáhla 2,472 milionu juanů.

  V případě East Window nemohla banka pro výběr zákazníka najít informace o přijetí zálohy a papír nemohl udržet oheň. Zhao Lixin použila výše uvedenou metodu k výběru vkladů zákazníků. Jedinou obavou bylo, že zákazník skutečně vybral vklad, protože nemohla přesvědčit zákazníka, aby pokračoval v ukládání vkladu na dobu neurčitou.

  K incidentu došlo v 12:00 dne 7. srpna 2017. Zákazník Zhao vzal vkladový certifikát 100 000 juanů a přišel si vybrat peníze do pobočky Changbai Mountain Rural Commercial Bank Chibei. Termínovaný vklad byl zpracován 26.

  června 2014 s tříletým termínem a úrokem ke dni splatnosti více než 14 000 juanů.

  „Zaměstnanci banky však řekli, že prostřednictvím systému nelze najít žádné relevantní informace o mém vkladovém dokladu a tento vklad zpracovávala pobočka Wanfuyuan v Changbai Mountain Rural Commercial Bank. Úředníkem byl Zhao Lixin.

  podnikání. Seznamte se s ní.

  Řekl Zhao ve svém svědectví.

  Poté, co zjistil neobvyklou situaci, pokladník Changbai Mountain Rural Commercial Bank okamžitě nahlásil situaci vedoucímu pobočky Changbai Mountain Rural Commercial Bank. Po pochopení situace našel vedoucí pobočky příslušnou odpovědnou osobu zjistit věc a příslušnou odpovědnou osobu jsem okamžitě zavolal Zhao Lixinovi a požádal ho, aby vysvětlil situaci, a okamžitě jsem vběhl do pobočky Changbai Mountain Rural Commercial Bank, ale zjistil jsem, že Zhao Lixin byl pryč.

 A nešel do pobočky, takže banka ohlásila případ.

  23. srpna 2017 byl Čao Lixin trestně zadržen pobočkou Chibei v Úřadu veřejné bezpečnosti v horách Changbai a zatčen pobočkou Chibei 29. září téhož roku.

  Chci si podříznout zápěstí a spáchat sebevraždu. Koupil jsem si loterii a myslel jsem si, že vyhraji 2,47 milionů juanů, které Zhao Lixin zpronevěřil. Strávil to? Ne, byla posedlá nákupem loterijních lístků a vždy si myslela, že loterijní lístky, které koupila, vyhrají. Zhao Lixin, který se narodil v roce 1975, má vysokoškolské vzdělání a od roku 2007 má ve zvyku nakupovat loterie.

  Od roku 2007 do roku 2008 dosáhl počet loterijních nákupů 30 000 až 50 000 juanů.

  „Zpronevěřené peníze byly použity na nákup loterijních lístků a denních výdajů.

 “ Zhao Lixin uvedla, že pro pohodlí nákupu loterijních lístků dokonce přímo vložila vkladní knížku na její loterijní stanici Li.

 Pokud si potřebujete koupit loterii, stačí do ní vložit peníze. Pokaždé, když si koupíte loterii, její výše se pohybuje od několika set do několika tisíc. „Vždy jsem si myslel, že bych mohl vyhrát loterii a splatit peníze.

  “Podle svědectví přítelkyně Zhao Lixina Ji ji Zhao Lixin obvykle poskytl. „ Ekonomická situace je v pořádku a chybí jí peníze. Nemá provozovnu obchodu, ale má pouze původní investici do akcií svých banka. "„Mám pocit, že moje matka je na normální spotřebě a není tam žádný zvláštní čas,“ řekl syn Zhao Lixina Bao Mou, který chodil na odbornou a technickou školu v Čchang-čchun za školné 16 000 juanů ročně a životní náklady nižší více než 20 000 juanů ročně.

  Ve skutečnosti Zhao Lixin případ také litoval a dokonce chtěl spáchat sebevraždu. Mladší bratr Zhao Lixin, Zhao, potvrdil,„Její životní úroveň je podobná životní úrovni normálního člověka. “ Zhao také uvedla, že v den incidentu, zhruba ve 14 hodin dne 7. srpna 2017, jí zavolal Zhao Lixin, “uvedla, že udělala chybu „Poté jsem přestal mluvit.

  Co se týče toho, proč se rozhodla spáchat sebevraždu podříznutím zápěstí, to nevím.

 “ Nakonec místní soud obvinil úřad ze zločinu zpronevěry. Odsouzen k pěti letům a osmi měsícům vězení, bylo Zhao Lixinovi uloženo, aby vrátil obětem Changbai Mountain Rural Commercial Bank z 2,472 milionů juanů z trestního výnosu.

Zodpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance, abyste mohli 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).